Wurth WOW 5.0.0.8 R2 fake wurth nejde zapnout mikroprogramové vybavení

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Boby85
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 05 říj 2022, 01:21

Wurth WOW 5.0.0.8 R2 fake wurth nejde zapnout mikroprogramové vybavení

Příspěvek od Boby85 »

Dobrý den
jsem tu nový a také mám dotaz,který se řesil na ruzných cizích webech a nikdo nedostal řádnou odpověď.
Koupil jsem si diagnostický kabel (hlavici) fake wurth wow snooper +

Přišlo to druhý den,krabička mě přišla extra lehká ale budiš je to plast a kopie hlinikoveho wurthu. Vše jsem udelal podle CD navodu ,zapojim auto a nastavim EOBD . V Hlavici cvaklo prepla se na blikavou zelenou a našla řřídící jednotku a číslo CAN. Umí Real data, tak sem měl radost. Jenže .......
Poté jsem chtěl vyzkoušet akční členy a vybaflo na mě že musim obnovit "MIKCOPRORAMOVÉ VYBAVENÍ"
tak jsem to potvrdil a nic .. Vnitrní chyba s tim že to nejde. Volám prodejci. Ten ze mě udelal idiota,že mi asi nefunuje USB arže sem asi špatně nainstaloval ovladače.
Opět jsem nainstaloval Autocom s tím,že sem soubory firmware wurth zkopíroval do firmware autocom. Opět bez úspěchu

Opět kontaktuji prodejce s tím že to nefunguje . Byl jsem ujištěn že je chyba mezi klávesnicí a židlí. 1. pomalý NTB 2. Nízké napětí v OBD2 16pin zasuvce a jiné nesmysly.

Opět mi to dalo brouka do hlavy a tedy sem připojil autonabiječku a nabiječku na NTB. Po aktualizaci se nic nedeje . Necvakne neblikne prostě NIC.

Než budu prodejci reklamovat zažízení sem sechtěl zeptat zde na Foru jestli to někdo měl a vyřešil.
Existuje nějaké možnost připojit SP mikroproramer ale otevrenim bych ztratil záruku a to nechci riskovat.

Poradil by jste mi prosím někdo

Zařízení CPD+ snooper , verze firmware 1622 proram wow 5008R2 a Autocom

Stale si stojím za tím,že jsem veškeré ovladače Ftdi 232R Uart nainstaloval správně. Použil jsem i original ovladače od wurth a ani to nepomohlo

Fotky dodam
Děkuji všem Boby85
Boby85
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 05 říj 2022, 01:21

Re: Wurth WOW 5.0.0.8 R2 fake wurth nejde zapnout mikroprogramové vybavení

Příspěvek od Boby85 »

Dobří lidé
našel jsem závadu v HW a to tu,že byla povysazená destička s piny Relátkové desky , mrkněte na Youtube jak jsem s tím zápasil a ono to pořád nešlo. Protože nemohlo dojít ke spojení relátkama,které byly odpojené aha. Takže kdo by měl tento problem tak určitě otevřít a skontrolovat HW https://youtu.be/lLHed4NZcAo

Co se mi hodně líbí tak relátka Panasonic NAIS. Okamžitá odezva ,prostě žádna kopie NEC čína :)
Ještě ,jak mam zapojit do OBD napětí,abych nemusel pořád sedět v autě ? Protože Interfejs chce jen napětí z ELM jeto tak? . Mam laboratorní zdroj a mohu nastavit např 13V 0,5A ?
Na jaké piny prosím zapojit napětí ? Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“