audi vakuová pumpa na centrál

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

audi vakuová pumpa na centrál

Příspěvek od slovacek.milos »

mám doma vakuovou pumpičku z centrálu ze staré audi 12V, davalo se to do kufru, vycucne -0.5 atm, + zpětný ventil z ostřikovačů favorit + vakuoměřák, zkoušel bych tím různé akční členy jako banku na turbu, posilovač,

dík za názory jestli to k něčemu je nebo rovnou vyhodit díky moc

dostal jsem takový dvouregál na otočných kolečkách a vyrobil se z něj multifunkčí zařízení na kterém se dají vézt čtyři i více pneu, plynové topení, je tam nabíječka s ampermetrem, zhátěžový tester, , 220 V, silnější osvětlení, zásuvky, navíječ kabelu z vysavače, kompresor z ledničky na těsnost chladící soustavy, odkládací stůl, mgnetická miska, rukavice a pičovinky, a taky by tam byla hadička s podtlakem ;)
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Re: audi vakuová pumpa na centrál

Příspěvek od hansdob »

Banku na turbu,hadicky podtlaku ok ale posilovač to by asi chvíli trvalo.

Jinak ano fungovat to bude. Jen v době kdy hotovy Rucni merak stojí do 500 ….. má to smysl?
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: audi vakuová pumpa na centrál

Příspěvek od slovacek.milos »

hansdob píše: 15 lis 2022, 16:21má to smysl?
jako jasné, já ten centrál mám tak 15 let i víc v regálu, uklízel jsem tak si říkám vyhodit nebo nějak zužitkovat, pokud ho nepřišroubuju na ten můj vozíček tak se za ním zavře dekl popelnice
Naposledy upravil(a) šulda dne 15 lis 2022, 20:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Úprava citace. Až se naučíš citovat, budu kandidovat na prezidenta
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: audi vakuová pumpa na centrál

Příspěvek od Marek001 »

Ja mám už asi 20 rokov na takéto účely vývevu z Renaulta 19 diesel poháňanú elektromotorom, funguje bezvadne :)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: audi vakuová pumpa na centrál

Příspěvek od slovacek.milos »

jo marku pro mě nulový problém, motor z pračky romo tam v regálu mám, navařit na řemenici kus pásoviny a napojit vakuovku, ty tam jsou snad tři z různých aut, mi se jednalo jen využít nevyužitelné nebo to vyhodit, navíc stím de odsávat i brzdovka, dádobka na kyselinu do motobaterky, hadičky podtlak a je to, zítra bude mít stůl premieru s pneu naloží ve skladu popojede k vyvažovačce, objede auto a zas zaparkuje ve skladu, ;)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“