Stránka 1 z 1

Kde v dnešní době sehnat E85

Napsal: 22 lis 2022, 16:25
od Pája 19
Zdar borci,
sháním E85. Chtěl bych to zkusit nalejt do jedný benzínový oktávky první generace, která nechce splnit emise kvůli vysokýmu NO... Nevěděl by někdo, kde v okolí Pardubic natankuju?
Benzínky v okolí, kde jsem se ptal, už prodej zrušili. Prej už se to kvůli daním nevyplatí...
Nebo kdo by věděl, nějakej jednoduchej způsob, jak srazit NO v otáčkach na třetinu, tak se taky nebudu bránit dobrým radám.
Předem díky...

Re: Kde v dnešní době sehnat E85

Napsal: 22 lis 2022, 16:57
od tatko Tom
Šlo by to preliať neikoľkonásobnou koncentráciou VIF, dobre povytáčaľ, popreháňať. Môjmu jednotkovému Puntu to pomohlo no netvrdím, že pomôže vždy.

Re: Kde v dnešní době sehnat E85

Napsal: 25 lis 2022, 08:35
od slovacek.milos
na NO u ME jsou nejlepší peníze, pak gufírka ventilů, nový olej a svíčky, štětka na demižon acetylen a vypucovat sání, u sání pozor ! naklepat a povolovat raději utahovačkou na malý moment., jinak se akce povolování tahem stane pěknou pastí, určitě vif,
pokud při výměně gufírek zjistíš zasraný motor tak známý co spravuje auta provádí a propaguje dekarbonizace motoru, má s tím velmi dobré výsledky, já používám svoje oleje a karbon v motorech nemám,
pak čistění spalovacího prostoru vodou, co dokáže třeba 15 litrů vody přisávaných několik hodin sacím potrubím a jízdy i na místě pálit výfuk, to si musí každý zkusit tam je režim že odborník žasne a laik se diví, ne vždy ale často se stává zázrak ;)

na netu koupíš E 52, do auta je na nic, leje se do huby a zalévá pivem, E 85 ti může propálit kotel (LOL)