Peugeot 407 nechce topit

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Peugeot 407 nechce topit

Příspěvek od oregan »

Ahoj mam u sebe peugeota 407 hdi RHY kombi, problem je ze nechce vubec topit.nezahrival se vubec motor , vymenil jsem termostat , motor se ted zahriva , ale rafika je malinko pred 90C , kdyz dam teplo tak to fouka porad studeny , hadice co jdou do kabiny jsou obe teply ,ale porad to nechce topitr. Jednotka klimy nema zadnou chybu , zkousel jsem delat zakladni nastaveni klapek a to probehlo.Nenapada vas prosim neco? dekuji
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Peugeot 407 nechce topit

Příspěvek od roman1648 »

Jo, bohužel klasická závada na P407 - rozlámaný plastový kolečka ovládání klapky teplý/studený
Peugeot to v záruce řešíval výměnou topená, jako placená oprava to stálo snad 80tis...
Je na to nějaká opravná sada, kolega to celkem často řešíval, průser je že musí palubka dolů,topení celou tu šochtli ven,opravit,namontovat zpátky, složit...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Peugeot 407 nechce topit

Příspěvek od roman1648 »

Ale jsou samozřejmě i "drsnější" postupy, borci tam vyříznou díru, opraví...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Re: Peugeot 407 nechce topit

Příspěvek od ROMEK »

Ja som tam kedysi kolegovi v práci na nočnej urobil z hliniku pilnikem takový medzikus ta hvezdica (LOL)

To sem byl ešte mladý a času v práci kopec ja nevedel že sa to má menit a prístrojovka dole (noteeth)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Peugeot 407 nechce topit

Příspěvek od roman1648 »

Kolega co spolu děláme tak dělal 20 let v autorizáku v Peugeotu, on nějaký věci jako řezat díru do topení aby to nemusel rozebírat dělat nebude, já když vidím jak to má vždycky rozbombený ten interier, utekl bych od toho :D
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“