seat leon 1m - nebrzdi rucna

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
matooo
Přispěvovatel
Příspěvky: 117
Registrován: 01 dub 2009, 09:05
Bydliště: SVK ke

seat leon 1m - nebrzdi rucna

Příspěvek od matooo »

zdravim potrebujem poradit - s rucnou brzdou na seate leon 1m FR 1,9tdi arl 2003 zadne brzdy vetrane 256x22mm
- nove lanovody + nova sada tesneni na strmenoch nova kvapalina

mam aktualne auto po stk - samozrejme len docasnu ovalita kotucov...
ale aktualne uz rucna brzda nedokaze zabrzdit zadne kolesa mozem rucku tahat kolko chcem zablokovat zadne kolesa to nedokaze ani na parkovisku pri 20km rychlosti. ( pri parkovani to dokaze udrzat auto na rucnej aj v kopci ale to je vsetko)

kupim strmene nech sa s tym nemusim babrat a nech mam istotu ze nebude problem v strmenoch
otazkou je ktore kupit lebo nejaka prvovyroba (1U0 615 423 / 4 ) vychadza na +- 165 - 200 euro za par strmenov
no nasiel som aktualne skrz eshopy rozne znacky: ysparts, elstock, kamoca, profipower, budweg, bosch cenove rozdiely su zasadne a aj aky je rozdiel v kvalite.

dakujem za info
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Re: seat leon 1m - nebrzdi rucna

Příspěvek od ROMEK »

davam dosť často repase bosch alebo textar ani elstok neni spatný pozri ktorý ti ako vychádza
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4625
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Re: seat leon 1m - nebrzdi rucna

Příspěvek od martinsidlo »

Je to kombinací kotoučů a desek. Já používám desky Ferrodo a kotouče Brembo. Nic jiného nebrzdí.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: seat leon 1m - nebrzdi rucna

Příspěvek od roman1648 »

Já nevím, mě to připadá auto od auta, někde jsou třmeny původní,orezlé jako prase, kotouče desky to samý a ručka brzdí jak blbá, někde je všechno nové za bakuli peněz a stejně to není ono
Výrobců / repasářů třmenů je na trhu min 20 a ne všichni fungují, to je fakt, většinou dávám od TRW
matooo
Přispěvovatel
Příspěvky: 117
Registrován: 01 dub 2009, 09:05
Bydliště: SVK ke

Re: seat leon 1m - nebrzdi rucna

Příspěvek od matooo »

o kotuce a dosky tu vobec nejde dam najlacnejsie znackove zimmerman / ferrodo co bude skladom

je to 20 rocne auto cize uz nema vyznam tam investovat nic sialene

zaujimaju ma len tie zadne strmene - nechcem riskovat najlacnejsiu variantu a riesit potom nefunkcnost alebo ze zase ma poslu z stk prec
samozrejme sa mi nechce davat 5000kc / 165-200 euro za par strmenov :( ked je aj lacnejsia alternativa

mate aj nejaky overeny eshop (https://www.skoda-dily.cz/ ? )

dakujem
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“