tdi cr kataizator

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

tdi cr kataizator

Příspěvek od slovacek.milos »

pricpany kat, motor chilku tahl, jak se kat ohral tak to jelo jak v nouzi pamet 0, novy kat nemyslitelne moc pnez, z vrakecu to by prej bylo to same, provrtat ani omylem prej jsou za to pokuty 100.000kc, auto sem vyhodil z dilny, prisel majitel a ze kdyz to neumim spravit uz po mne nikdy nic nechce, :roll: zaplat panbuh :) ..................... dnes ten blbec po pulroce prilezl :doh: problem vyresen za 1.000 kc, nasel borce co mu kat specalnim vrtackem vycistil, :roll: len ta truba chyba len ta truba :scooter: blbost kvete.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od jericho-3 »

Miloši, to je jako rychlý sex, který je lepší než dlouhá onanie..Ale třeba má dotyčný bráchu na STK, popřípadě policajta, který jede na STK v uniformě a oni to hoši pro něho rádi udělaj, že to projde. Známý polda není k zahození... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše: 17 úno 2023, 10:30 Známý polda není k zahození... :)
ja na stk problem nemam kat neni potreba, mi staci jen potenciometr snizim hodnotu signalu na vaze tak ze z vyfuku misto max kourivosti 0.7 de 0.05 technik u ME nechape, tady jsem chtel jen napsat ze jsou borci se specialnim vrtackem co ti kat za litr vycisti (wallbash) (LOL) vis co dela baba po rychlem sexu ???? :?:
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od jericho-3 »

Kdysi na mne naléhal soused s ARomeo V6, závodník od přírody, ať mu vykuchám kat, aby to mělo zvuk "dole mezi sedadly".Cukal jsem se, protože nemám rád zbytečnou práci , ale nakonec jsem podlehl jeho "fandovství" a dokonce jsem byl tak blbej, že jsem to dělal na zemi u sebe doma, na kozách..Kat jsem rozpáral zezpoda, otevřel jak konzervu a kat byl v perfektním stavu, byl to dlouhý kousek a bylo mi do breku, čekal jsem vyklepaný sráč, auto mělo 200000 Km ..S ksichtem pod katem jsem vybíral vzácné kovy a sypal je vedle do kastrolu..Krásně jsem to uzavřel bez jakékoliv vlnky..Soused byl nadšen, ale uběhla nějaká doba a on přišel a povídá, ty hele máš ještě ten starý kat?Já koukal jako vůl a říkám, mám jen vnitřek támhle v kýblu..Nechtěl tomu věřit... To jsem byl ale vůl....Sˇkoda mluvit.... (wallbash)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od slovacek.milos »

co ti popisu tak majitel katu je těžký alkoholik, chronicky pil třicet let, až seděl hrobařovi na lopatě tak změnil status na abstinující alkoholik, 9 let nepije a nekouří bohužel jeho minulost ho ale nadosmrti poznamenala, já to jinak dělám tak že řetězovým řezákem vydělám kat vymlátím, navařím a obsah zavezu do výkupny ceny jsou někdy zajímavé, pokud je kat vařený na obalu tak na stk pro tuto akci nemají moc pochopení,
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od roman1648 »

Nic takovýho ze zásady nedělám a nebudu, žádný KAT off, DPF off a podobný zásahy, pokud se ti to nelíbí, obrať se jinam, dneska se v tom "hrabe" kde kdo
Nejhorší je to že pak ještě vola na STK udělají majitelé z tebe, že vlastně nevěděli cos jim na tom autě udělal že to oni by nikdy nechtěli,leda hovno,každýmu když řekneš cenu katu nebo DPF, tak kolabuje - "a nešlo by to nějak" - ne, nešlo,aspoň ne u nás,sorry
Setkal jsem se i s prasárnami, že zákazníkovi někde vykuchali kat a prodali ho a pak když to přijel reklamovat poslali ho do prdele že kdo ví kde s tím byl, některý hovada se fakt nebojí ničeho... :roll:
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše: 20 úno 2023, 09:51
Setkal jsem se i s prasárnami, že zákazníkovi někde vykuchali kat a prodali ho a pak když to přijel reklamovat poslali ho do prdele že kdo ví kde s tím byl, některý hovada se fakt nebojí ničeho... :roll:

setkávám se třeba s ASV bez katu a emisema bezproblému projde, setkávám se BLS s katem a emisema neprochází, kouřivost běžně 0.9, setkám se s 103 kW kdy bouchly trubky od močoviny, dpf jsem vytřískal a víc to nechtělo, setkal jsem se tuším s tojotou najeto 50.000 první majitel dpf ko a 60000 kč,

jinak čistím, mám to 20 km, přijedu, du si nakoupit, zhruba za hodinu a půl jedu domů, cena nepřesáhne 4000 kč, zatím nikdo nepřijel s žádnou reklamací, ani na stk nebyl problém, před rokem jsem dělal i 4 stk za týden možná o tom něco vím, i takové případy znám že někomu vykochali kat do šrotu, zrovna ten safari nebo sahara z 1.6 benálu za ten je skoro pět litrů, někdy těžko soudit, spíš si hledět svýho
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od Jarda S. »

slovacek.milos píše: 20 úno 2023, 10:21

setkávám se třeba s ASV bez katu a emisema bezproblému projde, setkávám se BLS s katem a emisema neprochází, kouřivost běžně 0.9,
pokud se bavíme o klasickým katalizátoru tak ten nemá vliv na kouřivost, ten má až DPF (hm)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od roman1648 »

Jasně no, on se KAT na starým ASV nedá srovnávat s dnešními systémy :D
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od Jarda S. »

hlavně starý rotačky maji limit jako prase tam projde ledasco, u nových už jsou limity přísný (wallbash)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od slovacek.milos »

Jarda S. píše: 21 úno 2023, 18:44 hlavně starý rotačky maji limit jako prase tam projde ledasco, u nových už jsou limity přísný (wallbash)
jaké limity na signál z váhy dáš potenciometr a limit si upravíš jak chceš třeba na O,O5, hranice limitu je jen aby auto dojelo a natočilo otáčky v limitu
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od Jarda S. »

rotačky můžou mít kouřivost 1.5 novější PD už jen 0.6 (hm)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: tdi cr kataizator

Příspěvek od slovacek.milos »

Jarda S. píše: 22 úno 2023, 11:06 rotačky můžou mít kouřivost 1.5 novější PD už jen 0.6 (hm)
jasné já ti chtěl jen říct na jaké hranice to de tím potákem utáhnout, zatím jsem to nikdy neměřil voltmetrem ani se nedíval kolik váha dá, naladil jsem to na ucho a podíval se na výfuk že de cerstvý luft, max rychlost tak 60 a kouřivost v setinách,
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“