VW T5 128Kw demontáž hlavy válců

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Borisman
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 05 kvě 2016, 08:52

VW T5 128Kw demontáž hlavy válců

Příspěvek od Borisman »

Ahoj chlapci a děvčata :-) Dokázal by mi někdo poradit jestli se dá vyndat hlava na autě?Případně jaké speciální přípravky budu potřebovat , a ouplně nejvíc ultrahajtek kdyby měl někdo nějaký návod Jak na To :-) případně na co si dát pozor když pominu to že u tohoto vozu skoro na všechno 🤷🏻‍♂️😅😅 a co případně vyměnit když už to bude důle mockrát děkuju 🎩😊
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4625
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Re: VW T5 128Kw demontáž hlavy válců

Příspěvek od martinsidlo »

Promiň,když se takto ptáš tak bych se do toho vůbec nepouštěl. To není počítačová hra.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
trhac
Přispěvovatel
Příspěvky: 641
Registrován: 15 lis 2011, 20:43

Re: VW T5 128Kw demontáž hlavy válců

Příspěvek od trhac »

https://youtu.be/17tRKt4lrbU

Tady máš pěkný video co a jak ale motor maji venku
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: VW T5 128Kw demontáž hlavy válců

Příspěvek od slovacek.milos »

az to bude dule zavezes k budovicovi do hodonina on vi co a jak, specialni pripravky dvojku vina kamosa a dva poharky ;) navod cely traktor rozmontovat do pice ;) pozor si davej at nezalomis koster az budes natahovat ;)
trhac
Přispěvovatel
Příspěvky: 641
Registrován: 15 lis 2011, 20:43

Re: VW T5 128Kw demontáž hlavy válců

Příspěvek od trhac »

Milošu ty seš fakt borec..von asi nevi co ho čeká takze dvojku vina si dej ty😂😂
Borisman
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 05 kvě 2016, 08:52

Re: VW T5 128Kw demontáž hlavy válců

Příspěvek od Borisman »

Opravdu tleskám martinsidlo jsi borec ,vůbec mě neznáš ani neznám já tebe,ale tvůj koment vypovídá o tom kdo jsi ;-) příště se aspoň vyjadřuj k věci nebo mlč :-)moc dobře vím že to není hra,ale možná ty by jsi si měl něco zahrát ;-) :-))
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: VW T5 128Kw demontáž hlavy válců

Příspěvek od roman1648 »

Odkud jsi ? Párkrát jsem to dělal, nic moc na tom není jen dost šroubování - musíš si rozhodit celej předek, aby ses dostal na šrouby sacího potrubí,bez kterýho nesunáš ventilový víko, bohužel..
Na rozdělání přípravky potřebuješ,bez nich nepovolíš vačku, pak na nastavení rozvodů taky samozřejmě
Může ti pomocit tohle video:

https://www.youtube.com/watch?v=vT4JQQVhaMs&t=1s

Jak bude hlava dole, doporučuji i výměnu vodní pumpy, je na ni 100x lepší přístup
Borisman
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 05 kvě 2016, 08:52

Re: VW T5 128Kw demontáž hlavy válců

Příspěvek od Borisman »

roman1648 Děkuju moc to je přesně co jsem potřeboval vědět že to jde nechtěl jsem se zbytečně pokoušet o něco abych pak zjistil že stejnak musím vykopnout celej motor 🙏😊přípravky jsou na cestě takže až dorazí pustím se do toho :-) vodní pumpu jasný tu udělám když na ní bude lepší přístup ;-)a ještě jednou moc děkuju 🙏😊
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: VW T5 128Kw demontáž hlavy válců

Příspěvek od roman1648 »

Přípravky sis měl jenom vypůjčit, je zbytečný to kupovat kvůli jednomu motoru za rok...
Kdybys něco potřeboval klidně napiš, svýho času jsem se s těmi R5 celkem potýkal ale není moc o co stát (LOL)
Borisman
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 05 kvě 2016, 08:52

Re: VW T5 128Kw demontáž hlavy válců

Příspěvek od Borisman »

Jsem z Prahy ;-) jo hele koupil jsem je už tady v regálu mám par přípravků co jsem použil jen jednou třeba se někdy budou zase hodit nikdy nevíš 🤷🏻‍♂️😂😂jasný pravděpodobně teď o víkendu na to vlítnu tak uvidím :-) moc děkuju a kdyžtak se ozvu ;-)
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“