A4 2.5 tdi 114kw - žere proud (čerpadlo KO?)

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
P.e.p.i.n
Přispěvovatel
Příspěvky: 993
Registrován: 13 črc 2008, 09:42
Bydliště: Příbramsko

A4 2.5 tdi 114kw - žere proud (čerpadlo KO?)

Příspěvek od P.e.p.i.n »

Zdravim pánové, mám od minulého týdne co jsem absolvoval STK a emise problém s mojí A4 B6 Avant 2.5 v6 tdi 114kw.

Pokud auto nasratuju, běží krásně, i na emisích výborné hodnoty, ale od té doby bliká kontrolka žhavení a pokud auto pár hodin stojí mám vybitou baterku, že se ani nerozsvití maxidot, pouze displeje v budikach,když stojí auto přes noc, ráno je úplně mrtvo.

Zkoušel jsem měnit baterku, ale výsledek stejný, pak jsem šel měřit kolik auto bere proudu v pohotovostním režimu a kolik uspané... I po hodině stání, zamčené auto je odběr 1.57A .. Tak jsem zkoušel hledat, co bere neustále tolik proudu, až jsem zjistil, že po odpojení vstřikovacího čerpadla, klesne hodnota na 0.32A, což je ale i tak stále moc,.. Mám to tedy brát tak, že čerpadlo je na odpis?

Ještě jeden postřeh.

Když baterku připojím, okamžitě začne jakože bzucet čerpadlo a během 5 vteřin se na plné kule rozběhne Sahara a vypne se to až když zapnu klíček v zapalování. :?
IMG_20230324_171052.jpg
IMG_20230324_171052.jpg (4.82 MiB) Zobrazeno 197 x
Audi A4 Avant 2.5 TDI BDH quattro + soft M+H
O1 1.8 20v Turbo Rs
Vw Sharan 1.9 TDi 96kw- family car
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“