Columbus rns 510

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
loshoubos
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Registrován: 27 črc 2008, 16:50
Bydliště: Chodov

Columbus rns 510

Příspěvek od loshoubos »

Ahoj, mam otazku. Ve svem superbu 2 mam radio swing, nyni se mi naskytla prilezitost koupit columbuse za rozumnou cenu. Ale co jsem se docetl ruzne po netu tak pry columbusy maji problem s prijmem radia? Dalsi vec je ta ze jsem byl presvedcen o tom ze columbus kdyz je to "top" z OEM autoradii tak bude vybavenej ruznymi vstupy-vystupy respektive ja bych chtel na zesik(aktivni woofer) a ejhle ono nic, pry se to resi nejakym prevodnikem. A dalsi vec je ta ze to ma pry asi jen 25x4 wattu? To swing ma 20x4 takze ne moc velky rozdil. Tak resim dilema zdali radsi koupit nejake jine radio sice ne OEM ale se vsim co chci ja. Cena oproti kousku co muzu mit je asi o 3 tisice jinde (za columbuse chce 6000 tisic) a treba za alpine nebo pioneer a nebo sony chtej cca 8-10 tisic. Navigaci nepotrebuju mam svoji. Tak mi asi prijde zbytecne do toho columbuse jit. Co Vy na to? Jakou mate radu ohledne radia? Dekuji za kazdou odpoved.
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8929
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Re: Columbus rns 510

Příspěvek od hansdob »

Za mne OE rádia hráli vždy nejlépe a to ve všech značkách.

Jestli máš 4x20 nebo 4x25 tak to na stejném repro stejně nepoznáš.

Přímo s columbus nemám jinou zkušenost než to že jsem jich x vyndaval aby si je majitele nechali někde opravit ( nešli zapnout,restartovali se a já nevím co ještě nebo jsem řešil poškozenou palubku po zlodějích byl to na ně magnet dnes už asi ne ) samozřejmě nevím co tomu předcházelo. To že by někdo z nich řešil příjem rádia když rádio fungovalo o tom nevím.

Jediný co vím tak máme 2 passaty B6 s dynaudio jeden má 510 a druhy taky velkou navi ale nevím teď to označení a ten hraje lépe a když to otočím v autech tak hraje lépe zase ten druhej takže na dynaudio hraje s 510 hůře.

Totéž mám s A6 C5 kde mám 2x Allroad jednou bose se symphony a 1 bose s RNS-E a symphony hraje lépe a to i když to v těch autech otočím tak zase to symphony hraje lépe.

Já osobně ( bych hledal pro připojení asi prevodnik k tomu co máš ovšem nevím co chceš ) pokud nejsi ten co chce mít OE desing a nelíbí se ti co tak bych asi volil cestu nějakého značkového rádia jelikož 90% těch “krásných “ Číňanů v těhle CAN autech dělá problémy.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
loshoubos
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Registrován: 27 črc 2008, 16:50
Bydliště: Chodov

Re: Columbus rns 510

Příspěvek od loshoubos »

hansdob píše: 02 dub 2023, 09:08 Za mne OE rádia hráli vždy nejlépe a to ve všech značkách.

Jestli máš 4x20 nebo 4x25 tak to na stejném repro stejně nepoznáš.

Přímo s columbus nemám jinou zkušenost než to že jsem jich x vyndaval aby si je majitele nechali někde opravit ( nešli zapnout,restartovali se a já nevím co ještě nebo jsem řešil poškozenou palubku po zlodějích byl to na ně magnet dnes už asi ne ) samozřejmě nevím co tomu předcházelo. To že by někdo z nich řešil příjem rádia když rádio fungovalo o tom nevím.

Jediný co vím tak máme 2 passaty B6 s dynaudio jeden má 510 a druhy taky velkou navi ale nevím teď to označení a ten hraje lépe a když to otočím v autech tak hraje lépe zase ten druhej takže na dynaudio hraje s 510 hůře.

Totéž mám s A6 C5 kde mám 2x Allroad jednou bose se symphony a 1 bose s RNS-E a symphony hraje lépe a to i když to v těch autech otočím tak zase to symphony hraje lépe.

Já osobně ( bych hledal pro připojení asi prevodnik k tomu co máš ovšem nevím co chceš ) pokud nejsi ten co chce mít OE desing a nelíbí se ti co tak bych asi volil cestu nějakého značkového rádia jelikož 90% těch “krásných “ Číňanů v těhle CAN autech dělá problémy.
Jde mi o to ze bych chtel woofer do auta (zavzpominat na mladi 😂) a myslel jsem ze columbus bude mit pripojeni na zesik kdyz to swing nema. Ale patral jsem a docetl se ze columbus nic takoveho nema. S prevodnikem nemam zadnou zkusenost tak ani nevim jak to funguje. Ty tedy myslis jit treba alpine,sony pioneer?
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8929
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Re: Columbus rns 510

Příspěvek od hansdob »

Ano.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“