Abs octavia 2

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jofa
Přispěvovatel
Příspěvky: 699
Registrován: 21 led 2016, 17:26
Bydliště: Senica

Abs octavia 2

Příspěvek od jofa »

Zdravim,na dvojkovej kokte 1.6 75kw mi zacala svietit kontrolka abs a asr,diagnostika pise kod 00287-abs snimac otacek vzadu vpravo 003-mechanicka chyba. V meranych hodnotach v jednom mieste nesnima kruzok,cize cidlo bude ok. Moja otszka je ci ma niekto skusenosti s vymenou smaotneho kruzku alebo je lepsie vymenit cely naboj,lozisko je inak neposkodene,ide pekne ztuha. Dakujem
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od ROMEK »

celé ložisko vymeň. Impulzný kružek bude vyhnitý
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
p.s.
Aktivista
Příspěvky: 1084
Registrován: 23 pro 2010, 09:38
Bydliště: Nová Role

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od p.s. »

Škoda Octávie Combi 1.9 TDI 81KW
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od slovacek.milos »

jofa menit krouzek, to je kategorie; nesmysl holy veta rozvira, se podivej v kelly kolik stoji krouzek a starline naboj, problem je mnohdy povoit ty tri srouby bez autogenu :lol2: naboj mam za 50 e
jofa
Přispěvovatel
Příspěvky: 699
Registrován: 21 led 2016, 17:26
Bydliště: Senica

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od jofa »

Milos,naboj som mal vytiahnuty,kruzok je ko,lozisko v poriadku. V kelly chcu za kruzok tusim okolo 50e,ten isty ktuzok dokazem zohnat za 30,od vyrobcu vemo,este je nahrada za 15e triscan. V kelly zasadne nenakupujem pokial nemusim,su to predrazene prostitutky. Takze skusim vymenit kruzok najprv,ked nepomoze,potom cele lozisko.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od slovacek.milos »

jofa byls varovan, pak napis jak se ti ta uhylarna podarila, ja to kdysi delal tusim leon vysledekna prd, jebacka, kdyz uz setrit tak vrakec, a3, leon, g5, ja taky samoska kdyz mam vytahnout z mojipenezenky vymyslim i neskutecne kokotiny, poparim dve tahla stabilizatoru, nadvarim sponovak, uz jsem i mekym dratem svaril predni pero drzi vic jak tri roky (LOL) to mi tu jeden cyp delal pednasku jak i mohu dovolit varit nosne casti (LOL) rikam jsem vyucen jzd chvojkovice brod dobry oddil
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od slovacek.milos »

jofa jeste jsem zapomel ze verim tomu, ze kdyz vyrezne krouzek, je zrezle i lozisko, odre prachovku a zateka do nej, vidivam to casto kdy se lozizkopri demontazi rozpadne tak se doslova zrezle rosype, az kupodivu ze se vubec tocilo a kor vzadu bych to nebral na lehku vahu................ pred tremi tydny sem jel projet cemax ze neco smrdi a ony pribzovay zadni kola, v lehke pravotocive kterou jsm navic rizl pres bilou caru kde se snizuje adheze jsem na mokre vozovce dostal smyk, pooral sem prikopu, pri vyjezdu na silnic se auto zaclo prevracet, zhmozdil sem si malicek, no zle sen, doma sem vycistil z patek pneu blato a zeleninu a az na malicek ktery citim dodnes se nic nestalo, zakousle lozisko v zadnim kole si nepamatuji, ale uz odpor kola me pekne vyskolil a malem jsem z cmax vyrobil totalku :(
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od roman1648 »

Pokud je ložisko cajk a nemá najeto 300tis.km dej tam tohle, párkrát jsem to aplikoval když se majiteli zdál náboj drahý

https://mlparts.cz/autodily/skoda/octav ... byPriceAsc

Nový náboj Topran 650,- korun, FAG 900,- což si nemyslím že by byla nějaká tragédie...
jofa
Přispěvovatel
Příspěvky: 699
Registrován: 21 led 2016, 17:26
Bydliště: Senica

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od jofa »

Nejde mi o to ze novy naboj je drahy,od snr nejakych 50e,co je v pohode cena,len nerad menim este funkcne veci😀pokial sa da,opravujem,asi choroba z povolania,jazdim na kamione a na tom robime nemozne na pockanie a zazraky do 3 dni😀 samozrejme ked zistim ze lozisko je kaput tak menim cely naboj,no zatial na to nevyzera,aj ked 266tkm na krku🤭zajtra sa do toho pustim,dam info
jofa
Přispěvovatel
Příspěvky: 699
Registrován: 21 led 2016, 17:26
Bydliště: Senica

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od jofa »

Operacia zlyhala,kruzok bol o 1,5mm mensi,novu naboj objednany (wallbash)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od slovacek.milos »

musíš provést pokus který se málokdy při tom věku a najezdu málokdy podaří, spíš nepodaří prostě
https://www.bing.com/ck/a?!&&p=8f48cdd4 ... JzNA&ntb=1
jofa
Přispěvovatel
Příspěvky: 699
Registrován: 21 led 2016, 17:26
Bydliště: Senica

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od jofa »

Presne tak milos,je to marny,v utorok budem mat komplet naboj :cool:
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Abs octavia 2

Příspěvek od slovacek.milos »

jofa nejsi sam ja su obcas taky takovy kokot jsem psal, veci se daji koupit i velmi levne, chce to mit jen overene dodavatele, kdysi sem bral motortex snad mimo filtru znackovy ausus, ja beru z kelly ted po dlouhe dobe reklamace svicky na htp denzo
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“