Golf 4/Octavia 1 - zapojení alarmu na komfortku 799B

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Vojta91
Přispěvovatel
Příspěvky: 59
Registrován: 23 říj 2014, 16:30

Golf 4/Octavia 1 - zapojení alarmu na komfortku 799B

Příspěvek od Vojta91 »

Ahoj, povedlo se mi sehnat Škoda alarm od META System s dodaným DO a mikrovlnným čidlem, který se zapojuje na komfortní jednotku, je i s Meta DO a je (bohužel) určen pro jednotky 1J0 959 799Q a 799 L továrně bez DO.
Je možné nějakým způsobem překopat zapojení aby fungoval i pro jednotku 3 generace tj. 799B ? Nebo tyhle piny co má 799Q/L vůbec 799B nemá obsažené ? Počítám že budou umístěné v konektoru T23 jinde, DO mám v klíči a to dodané bych nepotřeboval využít, jde mi o to, aby fungovalo alespoň mikrovlnné čidlo po zamčení auta továrním DO.

Alarmová jednotka by měla snímat kontakt na přední haupně (tenhle kontakt je dodaný)
Vstup signálů od dveří - podle návodu na komfortce pin 16 - ve schematech sem našel označení ,,mínus pro vnitřní světla,, (alarm asi snímá mínus polaritu na vodiči a podle toho pozná že jsou otevřené dveře ? )
Ovládání centrálu - na komfortce pin 4 pro odemčeno, a pin 2 pro zamčeno (alarm asi dává signál pro zamčení/odemčení přímo do komfortky)
Vstup signálu z kufru - podle návodu na komfortce pin 15

Jednotka 1J0 959 799L + 1J0 959 799Q:
Pin 2 - zamknout
Pin 4 - odemknout
Pin 15 - kufr
Pin 16 - dveře
Origo návod
Origo návod
návod.jpg (425.35 KiB) Zobrazeno 538 x
Jsou tyhle signály nebo kontakty pro připojení vstupu pro povely zamknout/odemknout a hlídání kufru vůbec obsažené u komfortky 799B ? Nebo se dají ,,někde,, v autě vůbec vytáhnout (např ovladač zamčení ze spínače oken u řidiče)??

Nebo je to celý nesmysl a můžu to zahodit což je poslední možnost, chtěl bych to rozchodit (wallbash)
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“