Výkon + nouzák Astra J 1.6CDTi 81kw

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Výkon + nouzák Astra J 1.6CDTi 81kw

Příspěvek od roman1648 »

Kluci, auto poctivých 300tis.km,má to od nova, podotýkám bez jediné závady,jen údržba kterou celou dobu od 2015 dělám já...
Začalo to občas padat do nouze, taková ta klasika když se na 5ku kolem 2tis.ot šláplo na plyn a mělo turbo zabrat tak to umřelo, ihned blikne kontrolka a závada P0299 nízký plnící tlak ( diag TopDon ), senzort tlaku v sání jeden škvarek, vyčištěn,beze změny,ovládací ventil turba nový,beze změny, říkám si má to najeto,tak jsem vyndal to mikroturbo co to má,dal na kontrolu kde mi řekli že výfuková komora + wastegate ko,oprava 9tis,dobrý,to pořád jde,tak jsem na to kývnul,udělali to,namontoval zpoátky,pořád to samé...
Celkově se mi top auto zdá lenošné,pamatuju si že to jezdívalo mnohem lépe,takový že to chce jet ale někdo tě drží za prdel,koukal jsem na servisní informace a jako další krok je tam čištění výměna DPF, no divil bych se kdyby po těch kilometrech bylo v kondici,říkal že se mu to občas rozsvítí a píše to pokračujte v jízdě z důvodu zanešení filtru ( to z něj vylezlo až včera ) takže rovnou DPF ven asi co.. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Opel“