Jen info…… FEBI= VIKA

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Jen info…… FEBI= VIKA

Příspěvek od hansdob »

Ahoj všem. Tak jsem dnes na zamkách pro OI atd zjistil že FEBI má naprosto identické zámky jako vika

Totéž poškození z otisku z formy na plastu barva ,mikrospinač proste vše

Takže febi je vika nebo vika je febi ( prostě prebal) jen na vika je logo a číslo vika a na febi je febi a číslo. Asi to pro oba děla jedna a tatáž firma takže nemá cenu si priplacet za febi.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Jen info…… FEBI= VIKA

Příspěvek od roman1648 »

Febi vůbec nedávám,už léta, čepy,ramena,kosti,horní uložení,nic to nevydrží,dal jsem horní uložení tlumičů na P307...po týdnu se to utrhlo ta trubička uprostřed a jak tlumič vyjel nahoru a jebl do toho plastu tak ještě prasklo okno,fakt super...
exiter
Přispěvovatel
Příspěvky: 580
Registrován: 25 lis 2008, 22:06

Re: Jen info…… FEBI= VIKA

Příspěvek od exiter »

Tento tyden me ceka Octavka I zamek LP a myslím ze jsem objednaval Febi v domeni, ze to bude lepší nez Vika🙂
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Jen info…… FEBI= VIKA

Příspěvek od roman1648 »

Já jsem VIKU párkrát dával z jednoduchého důvodu protože je nejlevnější a zákazník to tak chtěl,ale kupodivu s tím problém nikdy nebyl a když přijde, tak co po mě pane chcete,chtěl jste to nejlevnější...na druhou stranu chápu že každý dá raději zámek za 500 než origo za 4tis.
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Re: Jen info…… FEBI= VIKA

Příspěvek od hansdob »

“Zedníci” co jim dávám VIKA zámky tak obvykle 2 R vše ok pak umře mikro a tak to pak zamyka odemyka déle než už je potřeba


Takže na VIKA zámky nenadavam. Jen pan mi povídá hele levnej ale VIKA nechci a tak mu říkám co? A on febi bracha je dával dobrý no měním to a jelikož jsem přes týdnem dělal jinou kde VIKA byla koukám prohlížím no a jedno a totéž
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“