ford fiesta vyrezlé číslo vin

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

ford fiesta vyrezlé číslo vin

Příspěvek od slovacek.milos »

hoši jak se to řeší už jsem to kdysi měl, nakonec neřešitelný problém jen jedna rada dát auto do šrotu, dopadlo to tak že jel majitel ford uherské hradiště a tam mu to pořešii
ted naposledy vito taky auto do šrotu a tonda musel ford zlín, tam to prohlédli a pak do opavy kde číslo narazili
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14272
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Re: ford fiesta vyrezlé číslo vin

Příspěvek od Tomas.cz »

Zavolejte na registr vozidel u Vás co bude chtít, záleží jestli je úplně ko, nebo třeba je čitelný konec apod., tohle bude úřad od úřadu jak je tady zvykem.

Já jsem řešil 2x vyrezlé skoro úplně, kolečko stk - evidenčka nechat se vyhodit, poté k dealerovi který potvrdil že tohle vozidlo je tohle vozidlo, registr vozidel na základě těchto informací povolil ražbu vin náhradní technologií, dali mi seznam pracovišť stk, schodou okolností na jednu z nich jezdím takže vin mi razili tam a pak zase na registr vozidel kde to zkouknul a vystavil nový orv + zápis do vtp.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: ford fiesta vyrezlé číslo vin

Příspěvek od slovacek.milos »

tady jit na urad,
maji jen jen jednu smernici, vymyslet jak to neudelat, nedevno sem byl na urade borec vyvalel auto v albanii a prej okud ho neotahne do cr a nenecha ekologiky, zlikvidovat tak cau, borec mel
jen fotky zdemolovneho auta v mobilu, bylo mu do becu auto za 300.000 v prdeli mnohocetna zraneni,
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: ford fiesta vyrezlé číslo vin

Příspěvek od slovacek.milos »

stejny pripad ale meli jsme znacky, nejprve vyrit nove predni bla poskozena,pak depozit po roce spavi rizeni a 2000 kc pokuta,

vyrezle cislo na voziku agados tak me vylitii z jedne stk, cislo sme polepsili jak sme umeli na opacku napsali ze vin je z jineho voziku
Odpovědět

Zpět na „Ford“