Koupím motor 2.0 TDI BMM

Shaníte něco? Podejte si zde inzerát.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
hrabosh
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 10 bře 2018, 11:49

Koupím motor 2.0 TDI BMM

Příspěvek od hrabosh »

Ahoj, sháním motor do octavia 2 2.0TDI BMM 103kw. Ideální by bylo, kdyby bylo možné motor vyzkoušet a byl s historií. Prosím se zárukou. Děkuji za nabídky.

Kontakt zde nebo mail - hrabovskyjan1@gmail.com
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Koupím motor 2.0 TDI BMM

Příspěvek od roman1648 »

Hele nic ve zlém ale ten motor se 13 let nevyrábí, těžko shánět něco v topce ...
Záruku na starý motor dá jen sebevrah,nikdo do toho nevidí a kdo si myslí že ano tak se plete, na druhou stranu takovou záruku uplatňovat asi ani snad nejde...
exiter
Přispěvovatel
Příspěvky: 580
Registrován: 25 lis 2008, 22:06

Re: Koupím motor 2.0 TDI BMM

Příspěvek od exiter »

Tento motor jsem resil 1mesic nazpět.
Jak pise Roman, 13 let se nevyrabi a cca 20 let co se zacal vyrábět, takze máš 2moznosti.
1- bud sezenes repas spodku a dostrojis si zbytek. Cenově a časově mazec
2-nebo poshanis starsi jetý. Cena pak zalezi cca jak nastrojeny bude...
Pocitej cca holý 15, vstriky +5, turbo+5 atd.
Ja jsem sehnal jety z bouracky a zaruka byla pouze na funkčnost, ale na km a dalsi provoz ti nikdo nedá.
Vybíral jsem asi z 5 motorů , takze se i dalo vybírat. Kdyz jsem resil tento motor cca 8let dozadu, tak byl problem vubec nekde naký najit...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Koupím motor 2.0 TDI BMM

Příspěvek od roman1648 »

Nebo sežeň v podstatě jakékoliv torzo motoru ( ne zahvízdlej na klice, ale klidně potkanej,uvařenej,ohnuté ojnice.. ),dovez ho a přes zimu ti ho dám do kupy ;)
Hlavně ne žádnej polskej repas,to prostě nefunguje,neumí to...
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Re: Koupím motor 2.0 TDI BMM

Příspěvek od Vici »

Tenhle motor stál za prd už jako nový. Těžko seženeš top, o záruce nemluvě
hrabosh
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 10 bře 2018, 11:49

Re: Koupím motor 2.0 TDI BMM

Příspěvek od hrabosh »

Chlapi, je mi jasné, že tak starej motor už v top kvalitě neseženu. V podstatě mi jde jen o to, aby motor byl funkční a nebyl už x krát opravovanej. Na mém motoru odešly vstriky + komplet vačka. Servis mi to nacenil na cca 50+tis. Navíc je na bloku urvaný závit na držák motoru, a proto jsem si řekl, že asi by bylo rozumnější vyměnit komplet motor.
Auto mám zatím odstavené v servisu a sháním ten motor, ale zatím se moc nedaří. Mám nabídku na nějaký motor z polska, vypadá dobře celkem, ale trochu se toho právě bojím.
Uživatelský avatar
Pája 19
Aktivista
Příspěvky: 3499
Registrován: 15 čer 2008, 12:12
Bydliště: u pár dubic

Re: Koupím motor 2.0 TDI BMM

Příspěvek od Pája 19 »

Mimo téma, ale nedokážu si představit, provozovat dnes 15+ let starý auto a neumět ho opravit. Prej 50+ tisíc. (wallbash)
Oct asv 2000, DieselPower
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4644
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Re: Koupím motor 2.0 TDI BMM

Příspěvek od martinsidlo »

Udělej vačku,repas vstřiky,kup závitník a oprav závit na bloku a jezdi. Nejlacinější řešení.
Moc práce ? Tak to hoď ze skály a kup jiné. Vyjde to laciněji,než schánět,měnit motor.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
Uživatelský avatar
Jirka.
Aktivista
Příspěvky: 1940
Registrován: 23 zář 2008, 22:18
Bydliště: Praha

Re: Koupím motor 2.0 TDI BMM

Příspěvek od Jirka. »

Pokud je to klasika urvanej zadní závit po nehodě tak to závitník moc nepořeší, to musí ven motor a k někomu kdo vaří litinu. Jinak za vstřiky a vačku 50+ je dneska v servisu normální cena, zadarmo to nikdo dělat nebude. Ale ono přehazovat jinej motor taky nebude zadarmo, za to dáš tak 15 s rozvodama nejmín, plus 23 za motor se vstřikama. Blbý je že u toho jetýho taky nevíš co se vysere. Ty BMM/BMP jsou hrozný mrdky, praskaji tomu klikovky, vačku má vydřenou každý druhý, chladič spalin ko, šachty vstřiků vymlácený má snad každý nad 200t k tomu problémy s dpf.
trhac
Přispěvovatel
Příspěvky: 653
Registrován: 15 lis 2011, 20:43

Re: Koupím motor 2.0 TDI BMM

Příspěvek od trhac »

Jj tak 8 let zpátky sme taky řešili o2 bmm. Prvnímu motoru praskl pist tak sme dali jinej a ten se po dvou letech zadrel na klice🤣🤣třetí motor a octavka šla do světa. A ty motory tenkrát staly 40
A na bazošu je dost aut na dily s timto motorem.ale žádnou záruku bych asi nečekal..
Odpovědět

Zpět na „Koupím“