řemenice na klice

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Michal99
Přispěvovatel
Příspěvky: 168
Registrován: 06 říj 2006, 18:44
Bydliště: Žatec

Příspěvek od Michal99 »

pokud budeš chtít není problém se domluvit.
VW Sharan 1.9TDI AFN,egr off,MAF off
donedávna Ford Mondeo 1,8TD combi,EGR Off,KAT Off
RomanPears
Sběrač informací
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 19:37

Příspěvek od RomanPears »

Zdravím lidi nepřijel by mi někdo vyfrezovat novou plosku okolí Varnsdorfu???zaplatím,koupil jsem original kolečko vw
RomanPears
Sběrač informací
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 19:37

Příspěvek od RomanPears »

Prosím nepřijel by někdo s přípravkem na kliku mi udělat novou plosku na klice??jsem z Varnsdorfu,cestu zaplatím práci také,okoli 100km ode mě,specha napište klidně na můj email RomanPearss@seznam. Děkuji
auto-point
Přispěvovatel
Příspěvky: 345
Registrován: 06 kvě 2010, 17:09

Příspěvek od auto-point »

Uživatelský avatar
Fantik
Aktivista
Příspěvky: 5948
Registrován: 23 led 2006, 12:03
Bydliště: Liberecko

Příspěvek od Fantik »

RomanPears píše:Prosím nepřijel by někdo s přípravkem na kliku mi udělat novou plosku na klice??jsem z Varnsdorfu,cestu zaplatím práci také,okoli 100km ode mě,specha napište klidně na můj email RomanPearss@seznam. Děkuji
Mít víc času tak bych zajel, ale teď je to celkem našlapaný.
apollo444
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 15 čer 2011, 17:01

Příspěvek od apollo444 »

Pánové nenašel by se někdo z Mladé Boleslavi a okolí, klidně do 50km, kdo by byl chotný zkontrolovat a případně zfrézovat a vyměnit uzubené kolo na klice? Nebo případně alespoň půjčit frézu.

Mám 1.9SDI 47kW a dlouhodobě se zhoršují studené starty. Baterie, startér, filtr paliva, padání nafty vyloučeno, takže nejpravděpodobnější závadou se nyní zdá být rozhozené časování.

Samozřejmě to nechci zadarmo.
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“