Čtěte - k čemu je tato kategorie

Noví uživatelé prostudovat jako první! Vytvořený souhrn témat na často probírané dotazy.
Téma mohou zakládat jen moderátoři - pokud máte nápad, kontaktujte Reeshu, nebo Dukese

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
reesha
Site Admin
Příspěvky: 1235
Registrován: 20 led 2006, 12:15
Bydliště: Czech republic
Kontaktovat uživatele:

Čtěte - k čemu je tato kategorie

Příspěvek od reesha »

Tato kategorie slouží pro řešení stále se opakujících a častých dotazů.

Může sem kdokoliv přispívat, ale žádné dotazy. Pokud dotaz/problém, pak i s postupem, jak problém vyřešit.

Chcete-li se pouze na něco zeptat, učiňte tak prosím v údržbě

Díky za pochopení

PS: pokud se vyskytne v některé z ostatních kategorií zajímavý dotaz a řešení, určitě to někdo z moderátorů přesune sem.
Obrázek Obrázek

Prohlížeč logů LogView stahujte tady

PS: Hledáme (ne)mechanika, viz odkaz s popisem
jannu
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17 bře 2015, 05:28

Re: Motto 2015

Příspěvek od jannu »

taky, tak to mohlo byt mozna tim, protoze ted tam je dvouhmota a auto jeuzasne tiche a klidne a pri sundavani petikvaltu byla spojka uplne v poradku a nic s ni nebylo tak me asi nemilovala. Jinak ted kdyz preradim na 2250 otackach tak mi to krasne padne o 500 otacek na 1750 tak nevim co je s tema 1600. Jinak me slo s tim prerazovanim o to ze kdyz jsem zaradil vyssi tak tim jak jsou ty kvalty tezke a dlouhe tak nez se auto dostatecne rozjelo tak to proste trvalo a jeste se to prodluzovalo tim prerazovanim az v 2500 otackach. Jinak urcite s vyssim vykonem by to bylo treba lepsi, ale ne kazdej tu ma 180 konovyho dizla. Je to proste muj nazor a jsou to moje zkusenosti mel jsem j
Unlock the key of your success by spanishprograms.com and testking.By using our latest spanishprograms - language in spanish translation
Odpovědět

Zpět na „FAQ - časté dotazy - řešení, postupy“