C-Max 1,6 TDCI- stráta výkonu

Před přispíváním si projděte tuto kategorii!!
Diskuze o tech. problémech fóra, problémech s uživateli, oznámení atd.. Není o autech.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
dodo
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17 srp 2008, 18:28

C-Max 1,6 TDCI- stráta výkonu

Příspěvek od dodo »

Zdravím Vás priatelia a prosím o radu. Mám 1.6TDCI C- Maxa a čo sa mi stalo. Auto jazdilo v pohode. Ťahalo pekne už pred 2 tisícami, tak ako má. Začalo mi však turbo vydávať čudné zvuky a ortiel bol vymeniť turbo. Stalo sa, no po tomto úkone som badal postupný pokles výkonu motora a teraz sa mi zdá, akoby ani turbo nezabralo. Zo začiatku, pri rozbehu to auto celkom potiahne no pri 3,4,5 -ke keď chcem zrýchliť pri otáčkach okolo 2000- nič. Lenivé. Akoby bez turba. Pritom otáčky má pustia vyššie aj nad 3 tisíc, no to trvá veky. Skúšal som novú váhu vzduchu- nič. Kontrola potrubia- nič. Na displeji v aute tiež nič neukazuje. Neviem, v čom to môže byť. Niekde som čítal, že môže byť zanesaný EGR ventil. Môže to byť ono? A kde prosím Vás v tomto autíčku je? Každá rada dobrá. Ďakujem :?
bjukemen
Aktivista
Příspěvky: 1365
Registrován: 22 lis 2007, 01:57

Příspěvek od bjukemen »

...kolko maš na tom najazdené...a čo skúsiť diagnostiku?!
Alfa Romeo 156 sw 2,4 JTD 110kw@ 142,3kw

Obrázek
dodo
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17 srp 2008, 18:28

Příspěvek od dodo »

Mam najazdené cca 160 000. Viem, že je čas aby niečo mohlo "odísť". Chcel som sa skúsiť poradiť pred tým ako pôjdem na diagnostiku. Vo Forde(asi ako v každom značkovom) si myslím nie sú najväčší odborníci. No mám nový poznatok. Skúšal som sa v tom opäť pošpárať a zistil som, že chyba bude v okruhu súčiastok, ktoré ovládajú turbo resp. dávajú pokny RJ aby viac roztočila turbo. Nie som žiaden mechanik, takže prepáčte za vyjadrovanie, ale zistil som, že vôbec sa nehýbe tá tyčka, čo vychádza z tákého "klobúčika" pod trubkou čo dodáva olej.Keď na ňu mechanicky pritlačím, turbo výrazne ožije a tlačí vzduch ako divé. Z toho "klobúčika ide nejaká hadička vraj podtlaková a práve ten podtlak by mal tú tyčku potiahnuť a bolo by to asi OK. Len neviem najsť kde tá hadička ide, lebo sa mi stráca. Mala by isť ževraj z nejakého elektromagnetického ventilu. Kde ho prosím Vás nájdem? Ďakujem.
go.vojta
Aktivista
Příspěvky: 1871
Registrován: 02 dub 2006, 11:19
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od go.vojta »

ta tyčka se musí po stratu přitáhnout, pokud to neudělá tak je něco špatně, bud podchází podtlak, nebo je v háji ventilek co to ovládá.. dalším problémem bývá zasekávací se EGR. pak to nejede a a může to i hůř startovat..
Passat B5 tdi, passat B4 tdi

BMW R1150GS
Odpovědět

Zpět na „Pravidla, oznámení a časté dotazy/problémy“