ČERPADLO LUCAS EPIC

Moderátoři: šulda, Moderátoři

prudic
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 16 úno 2008, 21:38

Příspěvek od prudic »

Za 35 koupil nedávno tchán solidní feldu-takže pro takové lidi je nepochopitelné dát ty prachy jen za čerpadlo.Já jsem koupil za 4 staré mechanické čerp. z XM 2,1 TD-na tachošu mělo 180000km(kdo ví??? byl to automat),za 2000 k tomu trubky a vstřiky,nějaké drobné za plyn lanko,hadičky,jiné ozub.kolo na čerp a asi 2000 mechanikovi za předělání.Dá se říct, že za 11 celkem mám předělávku.Spotřeba zůstala stejná-6,5 l při pojíždění,jezdí to zhruba stejně-ovšem už to není tak živé jako předtím.Reakční časy se samozř. prodloužily oproti elektronice.Jsem ale rád,že vůbec jezdím a HLAVNĚ--KDYŽ BUDU MÍT NA ČERP. ZÁVADU NEBO POTEČE OPRAVÍ TO KDEKDO A VYHLÁŠENÉ FIRMY UDĚLAJÍ KOMPLETNÍ REPAS DO 3000 KČ A DAJÍ NA TO ZÁRUKU 100 000KM.Doufám,že to nezakřiknu....
kléma
Sběrač informací
Příspěvky: 42
Registrován: 16 bře 2006, 22:23

Příspěvek od kléma »

anomálie dodávky rotoru čerpadla v uzavřené smyčce. Požadovaná poloha rotoru 51-naměřená 170. Dodatek k problému.Tak tohle psala diagnostika když to nešlo vytočit přes 3tisíce a nakonec ani přes 2 tisíce. Všichni odsoudoli čerpadlo LUCAS EPIC. Je to kámoše auto(P806)-koupil na inzerát jiné čerpadlo z totožného auta (mmch. za 7500,-Kč) . Po instalaci-problém přetrvával-motor nešel ani při volnoběhu přs 2 tis. otáček. Nakonec zjištěna dirka u hadičky-na vstupu do čerpadla-šly tam bublinky vzduchu-a auto po výměně hadičky jede v poho. Jen poznatek že ne vždy je to LUKAS Epic :)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní technika bez rozlišení značky“