Co je moc to je moc!!!

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Chce se me zvracet, trivalec, pecka.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

A nejsou to navíc motory Fiat?? Ne že bych měl něco extra proti Fiatu,ale spíš jak tu značku doprasili...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

To nechceš
(crazy)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Svět se zbláznil..Když chtěl JEEP prorazit do Evropy, použil motor z Renaulta 2,1 TD, špatný nebyl, ale plnohodnotný Jeep byl na něj moc těžký..Pak používal motory VM /italiano/, které také nebyly špatné, ale jako origo benziny USA to nefungovalo..Pak se spojili s DB a používali motory Mercedes 2,4 ccm a říkali tomu sport..Protože Evropa chce malou spotřebu a ne žrouty jako za mořem. Teď opět chtějí prorazit, tak vytvořili "mini" Jeep s motorem ze "sekačky" od Fiatu stejně jako koncern,který stvořil obdobný výplod po různých hokusech, pokusech s jejich přimým vstřikem, kdy zkoušeli leccos a úspěch se nedostavil..Rychlý kvalty, malý obsah a velké turbo..To jsou vozy dneška, kdy podle nové poučky obsah nahradíš přeplňováním ..Nenapadlo mne, když jsem opravoval Maluchu s vodním chlazením, že to bude "základ" moderní řady motorů v budoucnosti..A příznivci značky Jeep pláčou a nechápou, ale sami sedí v dieselech a honí spotřebu.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Tak když jeep tak s výkonem kamarád měl malou bestii myslím ze to bylo CJ s V8 a do metru to umělo vylézt předníma kolama zídku z mista to asi tohle "HTP offroad do města" nedá :D
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Vidávám to po městě, jak jezdí majitelé hlavně po supermarketech..Kámoš má Jeepa s motorem 2,4 od DM a jízda je jako s pionýrem, pokud to netočíš, tak to nejede, no je to sport..takže dole síla vůbec není..Ortodoxové pláčou...
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19330
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No hlavně asi Jeep svtemo malými motory nebude 4x4 a pak mi ten smysl toho auta uniká... (crazy)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jasně, jako většina "Jeepů" pro cesty - necesty v dnešní době. Nezapomenu, když jsem dělal starou Vitaru, s kterou dotyčný myslivec jezdil do lesa a jak tak stojím pod autem a jsem zděšen jeho stavem najednou koukám a vepředu nebyly poloosy, jen takové "záslepky" na kolech a vůbec nebylo ani kam poloosy zastrčit..Vůbec jsem netušil, že i Vitara měla svého Jimmiho..A myslivec po otázce povídá,jo já vím, koupil jsem to kvůli čtyřkolce a pak už to nešlo vrátit..Ale ono to většinou jede i tak...Takže ne vše je zlato co se třpytí... :)
nepropadat panice...
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

Autofren sada, po cca 500km...288mm brzdy.

brzdy ostávali jemne visieť....

Obrázek
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Příspěvek od NOVON »

Octaviask: No parada..Jsem myslel,ze to dela jen Frenkit.
Uz pomalu nevim co za dily brat,aby to nebyl fejk.Ted trebarozvodova sada INA,v ni napinacka LITENS (Romania),pustila vazelinu po cca 500 km..Prisel jsem na to nahodou..
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

tohle asi nepochopim
http://prntscr.com/k5i9k4
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

To asi nikdo ... :D Zuzka s přítelem budou asi dobrá dvojka (LOL)
https://auto.bazos.cz/inzerat/91678979/ ... -tazne.php
stanomx
Přispěvovatel
Příspěvky: 735
Registrován: 09 úno 2015, 20:04

Příspěvek od stanomx »

teraz som daval autofren na moje 288 predne, dufam ze dopadnem tak isto :x
ale sadu uz mam viac ako rok odlozenu, dozadu som daval maxgear, vraj tie su bezproblemov
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

neboj sa...tieto boli v poličke cca 2 roky.....

nerozumiem tomu....

dal som teraz OE skoda, uvidime
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Uživatelský avatar
ThrashTheTrash
Aktivista
Příspěvky: 2381
Registrován: 28 kvě 2007, 20:44

Příspěvek od ThrashTheTrash »

AUDI 100 2,5 TDI - modifikace škoda



Obrázek
VW GOLF IV 1.9TDI AGR 4MOTION - Soft HR CARSOFT, WEBASTO THERMO TOP C
Diag HR CARSOFT:DeTeCtor, Comfort VW, Toolbox - SPEED 4, VIN - R, Airbag, FLASH, KEY.
CDP+, WEBASTO THERMO TEST, DIAG EBER
Všechno jen na chuť :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“