Kvalitný chiptuning na Slovensku?

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Miso.S.
Přispěvovatel
Příspěvky: 97
Registrován: 12 zář 2008, 09:43
Bydliště: Kuklov

Kvalitný chiptuning na Slovensku?

Příspěvek od Miso.S. »

Zdravím,
chcem sa opýtať, kto by mi spravil kvalitný chiptuning na Slovensku?/Môže byť aj na Morave/ Mám Seat Toledo r.v. 2000, motor ALH 66kW TDI. Zatial by som chcel zvýšiť výkon tak o 20 až 30ps /koní/.

Dík Mišo :?
jayd
Přispěvovatel
Příspěvky: 562
Registrován: 26 led 2006, 13:05

Příspěvek od jayd »

zkus napsat BHmotor :-) v tvem pripade budou asi stacit vymenit trysky, aby jsi zbytecne nemusel delat 2x soft az ti ten vykon bude malo..jako,ze bude (LOL)
VW GOLF 4 1,9 TDI 66KW r.v 98, ALH, VR6 pritlacak, turbo 130 PD - Andre, trysky PP520, chip - Reescha, cca 145 koniku

VW SHARAN 2.0 TDi, 2007
Uživatelský avatar
toby66kw
Aktivista
Příspěvky: 2353
Registrován: 16 bře 2008, 10:35
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od toby66kw »

jayd píše:zkus napsat BHmotor :-) v tvem pripade budou asi stacit vymenit trysky, aby jsi zbytecne nemusel delat 2x soft az ti ten vykon bude malo..jako,ze bude (LOL)
Přesně ,66kw + čip=85kw s 764 aš 110kw ;)
G5 TDI - 66KW - 3X OFF + VB + čip a Plusko jede líp

G5+ko TDI -77KW + 3X OFF + Oleg Hybrid = 142 MAHA kw Mvolessoft
Miso.S.
Přispěvovatel
Příspěvky: 97
Registrován: 12 zář 2008, 09:43
Bydliště: Kuklov

BH motor

Příspěvek od Miso.S. »

Niečo v okolí Bratislavi neviete? Ja bývam v Senickom okrese. To je blízko aj pri Trnave ale aj Hodonín, Breclav. BH motor je až v Martine. To je ďaleko, to sa mi oplatí ísť k Vám radšej niekde do Brna.

Mišo
Uživatelský avatar
toby66kw
Aktivista
Příspěvky: 2353
Registrován: 16 bře 2008, 10:35
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od toby66kw »

MÁŠ SZ
G5 TDI - 66KW - 3X OFF + VB + čip a Plusko jede líp

G5+ko TDI -77KW + 3X OFF + Oleg Hybrid = 142 MAHA kw Mvolessoft
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Re: BH motor

Příspěvek od BH motor »

Miso.S. píše:Niečo v okolí Bratislavi neviete? Ja bývam v Senickom okrese. To je blízko aj pri Trnave ale aj Hodonín, Breclav. BH motor je až v Martine. To je ďaleko, to sa mi oplatí ísť k Vám radšej niekde do Brna.

Mišo
Chodievam dost casto do skalice. Robim tam veci pre BRS technology. Ak chces tak to vieme vybavit aj tam. Ale tych 110KW s povodnym turbom vidim skor ako utopiu a nie realitu. 130 ps s peknym priebehom a bez dymu odmerane na mahe by malo byt tak akurat. Na 110 kw treba k tym tryskam prekopat aj kompresor z turba
Uživatelský avatar
toby66kw
Aktivista
Příspěvky: 2353
Registrován: 16 bře 2008, 10:35
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od toby66kw »

Potom mám utopický auto ;)

Nebo reša špatnu brzdu ;)

PS. nahoře to trochu pokuřuje (LOL)
G5 TDI - 66KW - 3X OFF + VB + čip a Plusko jede líp

G5+ko TDI -77KW + 3X OFF + Oleg Hybrid = 142 MAHA kw Mvolessoft
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Příspěvek od BH motor »

toby66kw píše:Potom mám utopický auto ;)

Nebo reša špatnu brzdu ;)

PS. nahoře to trochu pokuřuje (LOL)
na o co to riesis. nerobim veci na doraz a reesha tiez nie. a ked to ma "trochu" pokuzovat tak to robit nebudem. Dalsia vec. ked das na brzde 50 percent zataz a zohreje sa ti cooler tak chcem vidiet tych 150 PS s povodnym vyfukom a sanim.Ale to nieje tema pre tuto diskusiu (offtopic)
tomanger
Sběrač informací
Příspěvky: 30
Registrován: 15 črc 2006, 13:03

Příspěvek od tomanger »

Takisto mám Toledo ( pôvodne 81 kW ), trysky PP764 , turbo a chip od BH Motor a nemôžem sa sťažovať :D .
Uživatelský avatar
toby66kw
Aktivista
Příspěvky: 2353
Registrován: 16 bře 2008, 10:35
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od toby66kw »

BH motor píše:
toby66kw píše:Potom mám utopický auto ;)

Nebo reša špatnu brzdu ;)

PS. nahoře to trochu pokuřuje (LOL)
na o co to riesis. nerobim veci na doraz a reesha tiez nie. a ked to ma "trochu" pokuzovat tak to robit nebudem. Dalsia vec. ked das na brzde 50 percent zataz a zohreje sa ti cooler tak chcem vidiet tych 150 PS s povodnym vyfukom a sanim.Ale to nieje tema pre tuto diskusiu (offtopic)

BH nic neřeším vím že je to na hraně ;) ;)
G5 TDI - 66KW - 3X OFF + VB + čip a Plusko jede líp

G5+ko TDI -77KW + 3X OFF + Oleg Hybrid = 142 MAHA kw Mvolessoft
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Příspěvek od BH motor »

:)
Miso.S.
Přispěvovatel
Příspěvky: 97
Registrován: 12 zář 2008, 09:43
Bydliště: Kuklov

Příspěvek od Miso.S. »

tomanger píše:Takisto mám Toledo ( pôvodne 81 kW ), trysky PP764 , turbo a chip od BH Motor a nemôžem sa sťažovať :D .
Ako si spokojný so Seatom?
Uživatelský avatar
bsr-tuning.sk
Sběrač informací
Příspěvky: 41
Registrován: 14 zář 2008, 10:10

Re: Kvalitný chiptuning na Slovensku?

Příspěvek od bsr-tuning.sk »

Miso.S. píše:Zdravím,
chcem sa opýtať, kto by mi spravil kvalitný chiptuning na Slovensku?/Môže byť aj na Morave/ Mám Seat Toledo r.v. 2000, motor ALH 66kW TDI. Zatial by som chcel zvýšiť výkon tak o 20 až 30ps /koní/.

Dík Mišo :?
mozem ti odporucit, novinku na trhu v oblasti chiptuningu. http://www.bsr-tuning.sk/index.php?menu=3
Uživatelský avatar
Dukes
Site Admin
Příspěvky: 1132
Registrován: 22 led 2006, 23:16
Bydliště: Praha city

Re: Kvalitný chiptuning na Slovensku?

Příspěvek od Dukes »

bsr-tuning.sk píše:
Miso.S. píše:Zdravím,
chcem sa opýtať, kto by mi spravil kvalitný chiptuning na Slovensku?/Môže byť aj na Morave/ Mám Seat Toledo r.v. 2000, motor ALH 66kW TDI. Zatial by som chcel zvýšiť výkon tak o 20 až 30ps /koní/.

Dík Mišo :?
mozem ti odporucit, novinku na trhu v oblasti chiptuningu. http://www.bsr-tuning.sk/index.php?menu=3
No to je teda novinka. :roll: Kolik ten flasher stojí? Něják jsem někde nenašel ceny.
Obrázek
Uživatelský avatar
bsr-tuning.sk
Sběrač informací
Příspěvky: 41
Registrován: 14 zář 2008, 10:10

Re: Kvalitný chiptuning na Slovensku?

Příspěvek od bsr-tuning.sk »

Dukes píše:
bsr-tuning.sk píše:
Miso.S. píše:Zdravím,
chcem sa opýtať, kto by mi spravil kvalitný chiptuning na Slovensku?/Môže byť aj na Morave/ Mám Seat Toledo r.v. 2000, motor ALH 66kW TDI. Zatial by som chcel zvýšiť výkon tak o 20 až 30ps /koní/.

Dík Mišo :?
mozem ti odporucit, novinku na trhu v oblasti chiptuningu. http://www.bsr-tuning.sk/index.php?menu=3
No to je teda novinka. :roll: Kolik ten flasher stojí? Něják jsem někde nenašel ceny.
Ceny nie su teraz v tomto obdobi zverejnene, koli prepocitavaniu cien na euro. Cena pre VAG Diesel (EDC 15&16) je 24 999,- SKK
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“