Kvalitný chiptuning na Slovensku?

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
2904
Přispěvovatel
Příspěvky: 90
Registrován: 26 úno 2008, 21:16
Bydliště: Stropkov momentalneU.K

Příspěvek od 2904 »

Zaujimala by ma nejaka stranka od BH motor cenik a tak?(hladam a nic som nenasiel) Vdaka..... :?
Wv Jetta GLI Mk5 2.0TFSI(moj prvy benzin)LHD
Obrázek

Predana,Octavia 2.0TDI Sportline-2006,BKD,Black,sat.nav.Nexus-dx,,Profituning Soft.
Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Aktivista
Příspěvky: 3307
Registrován: 18 zář 2007, 08:17
Bydliště: Žilina

Příspěvek od subz3ro_tdi »

Ani nic nenajdes, lebo nic take (zatial) neexistuje :D
Ak mas vazny zaujem, tak napis SZ... zvysok dohodnete myslim aj telefonicky.
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Příspěvek od BH motor »

A je to tu . Stranka je vo vystavbe, zatial som to nepovazoval za dolezite. Teraz ked sa vybavim technologiou na meranie vykonu zatial asi najlepsej v CR a SR ktoru vlastni sukromny subjekt tak to bude nutnost. A co sa tyka cien je to na dohode ale nieje to malo. Ked sa jedna o upravu dieseloveho motora z ciech tak treba najskor skontaktovat Reesha , a ked je to benzin tak asi je to jedno (noteeth)
Miso.S.
Přispěvovatel
Příspěvky: 97
Registrován: 12 zář 2008, 09:43
Bydliště: Kuklov

otázka na motor TDI

Příspěvek od Miso.S. »

Hoši,
jedna otázočka?
Je to trochu mimo tému ale chcem sa opýtať ako pracuje motor napr. v Octavii TDI keď pustím plyn a mám tam rýchlosť a ukazuje mi to 0 spotrebu, či to vlastne niečo žerie alebo naozaj to nežerie nič? Predsa ten motor furt beží. Keď dám do neutrálu tak to žere tak 2 litre. Aspoň mi to tak ukazuje. Skúste ma poučiť.

Dík Mišo
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Příspěvek od BH motor »

ked su otacky vyssie ako 1400 a je pustena noha s plynu tak motor pracuje v deceleracnom rezime a nedavkuje palivo. ked otacky poklenu na 1300 spusti sa plynule davkovanie paliva az po volnobeznu davku kde su uz otacky stabilizovane
Miso.S.
Přispěvovatel
Příspěvky: 97
Registrován: 12 zář 2008, 09:43
Bydliště: Kuklov

Příspěvek od Miso.S. »

BH motor píše:ked su otacky vyssie ako 1400 a je pustena noha s plynu tak motor pracuje v deceleracnom rezime a nedavkuje palivo. ked otacky poklenu na 1300 spusti sa plynule davkovanie paliva az po volnobeznu davku kde su uz otacky stabilizovane
Takže keď tomu dobre chápem tak to naozaj nežerie žiadne palivo nad 1400 otáčok. Tak môžem svojmu švagríčkovi povedať, že prehral stávku on je automechanik ale nezaoberá sa tým. On mi tvrdil, že motor ako sa točí tak poháňa aj čerpadlo a to automaticky dávkuje palivo. Ja so mu hovoril, že to už robí elektronika. Tak neviem, či som mal pravdu.
stanley 12
Přispěvovatel
Příspěvky: 137
Registrován: 20 led 2008, 19:02
Bydliště: Trenčín

Příspěvek od stanley 12 »

mozes si ist prebrat vyhru ;)
Fabia 1,9TDI PD 74kw+130ps trysky, 130ps turbo, sanie FRS, kat a egr off, chip cca 160ps
Moriarti
Přispěvovatel
Příspěvky: 140
Registrován: 05 črc 2008, 22:25
Bydliště: Kladensko

Příspěvek od Moriarti »

Miso.S. píše:
BH motor píše:ked su otacky vyssie ako 1400 a je pustena noha s plynu tak motor pracuje v deceleracnom rezime a nedavkuje palivo. ked otacky poklenu na 1300 spusti sa plynule davkovanie paliva az po volnobeznu davku kde su uz otacky stabilizovane
Takže keď tomu dobre chápem tak to naozaj nežerie žiadne palivo nad 1400 otáčok. Tak môžem svojmu švagríčkovi povedať, že prehral stávku on je automechanik ale nezaoberá sa tým. On mi tvrdil, že motor ako sa točí tak poháňa aj čerpadlo a to automaticky dávkuje palivo. Ja so mu hovoril, že to už robí elektronika. Tak neviem, či som mal pravdu.

Takhle to bylo u karburatoru. Ten tam cpal palivo, i když byl vypnutý motor(klíček) a při tom jsi jel z kopce se zařazenou rychlostí. (LOL) Teda Kdyby jsi jel... ;)
T613 V8 > R5 1.4 > Š.Felicia MPi > Š.Octavia Combi ASV
Miso.S.
Přispěvovatel
Příspěvky: 97
Registrován: 12 zář 2008, 09:43
Bydliště: Kuklov

Příspěvek od Miso.S. »

Moriarti píše:
Miso.S. píše:
BH motor píše:ked su otacky vyssie ako 1400 a je pustena noha s plynu tak motor pracuje v deceleracnom rezime a nedavkuje palivo. ked otacky poklenu na 1300 spusti sa plynule davkovanie paliva az po volnobeznu davku kde su uz otacky stabilizovane
Takže keď tomu dobre chápem tak to naozaj nežerie žiadne palivo nad 1400 otáčok. Tak môžem svojmu švagríčkovi povedať, že prehral stávku on je automechanik ale nezaoberá sa tým. On mi tvrdil, že motor ako sa točí tak poháňa aj čerpadlo a to automaticky dávkuje palivo. Ja so mu hovoril, že to už robí elektronika. Tak neviem, či som mal pravdu.

Takhle to bylo u karburatoru. Ten tam cpal palivo, i když byl vypnutý motor(klíček) a při tom jsi jel z kopce se zařazenou rychlostí. (LOL) Teda Kdyby jsi jel... ;)
Je to vidieť, že ten môj švagrík na praxi opravoval iba autobusy/Karosa/ (noteeth) (noteeth) (noteeth) (noteeth) (noteeth)
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Příspěvek od BH motor »

ked pustis nohu s plynu aj na karose a decelerujes ani ta nedava palivo. (noteeth)mech regulator to stopne
Uživatelský avatar
dodosvk
Přispěvovatel
Příspěvky: 86
Registrován: 01 pro 2007, 13:46
Bydliště: Kosice, Slovakia

Příspěvek od dodosvk »

je tazke prejst cez rozum Branovi co sa tyka ciptuningu (wallbash)
je to ostrielany borec za tie roky v brandzi :D :D
96kW + something more, KAT+EGR off, powered by BH MOTOR!
Miso.S.
Přispěvovatel
Příspěvky: 97
Registrován: 12 zář 2008, 09:43
Bydliště: Kuklov

Příspěvek od Miso.S. »

BH motor píše:ked pustis nohu s plynu aj na karose a decelerujes ani ta nedava palivo. (noteeth)mech regulator to stopne
Počuj to aj Karose čipuješ?
:D :D
Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Aktivista
Příspěvky: 3307
Registrován: 18 zář 2007, 08:17
Bydliště: Žilina

Příspěvek od subz3ro_tdi »

Ked dobre zaplatis, Brano ti nacipuje aj kosacku na travu ;)
Akurat sa obavam ze s tym odbrzdenim vykonu pred a po chipe bude problem (LOL)
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Uživatelský avatar
Stingray
Přispěvovatel
Příspěvky: 492
Registrován: 21 dub 2006, 13:35
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stingray »

Miso.S. píše:
BH motor píše:ked pustis nohu s plynu aj na karose a decelerujes ani ta nedava palivo. (noteeth)mech regulator to stopne
Počuj to aj Karose čipuješ?
:D :D
sa smejes ale ano nove karosy sa daju cipovat ma to Iveco motory.........len sa bojim co bude potom Brano zacal z lokomotivami, autami, nakladaky teraz autobus.......uz zostavaju lode, ponorky a lietadla.....

Len tak pre srandu tak kamos renovuje a stavia lode ked tu v BA mali jachtu z Bondovky tak sa pytal ci to nevieme cipovat.......2x caterpillar 16valec quadro turbo......predtym mala jachta turbiny a ked sa dali caterpillary tak to nechcelo tahat lenive jak hovado.....si myslim ze ak to malo 4000koni tak nejaky ten konik naviac by bodol......bol to dost vazny problem lebo ak nedosiahne jachta projektovanu rychlost tak motor zbytocne vela zere a ide v neefektivnej rychlosti zevraj to ma aj nieco z tvarom trupu ponoreneho vo vode.
...to be or not to be... - faster
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Příspěvek od BH motor »

Stingray píše:
Miso.S. píše:
BH motor píše:ked pustis nohu s plynu aj na karose a decelerujes ani ta nedava palivo. (noteeth)mech regulator to stopne
Počuj to aj Karose čipuješ?
:D :D
sa smejes ale ano nove karosy sa daju cipovat ma to Iveco motory.........len sa bojim co bude potom Brano zacal z lokomotivami, autami, nakladaky teraz autobus.......uz zostavaju lode, ponorky a lietadla.....

Len tak pre srandu tak kamos renovuje a stavia lode ked tu v BA mali jachtu z Bondovky tak sa pytal ci to nevieme cipovat.......2x caterpillar 16valec quadro turbo......predtym mala jachta turbiny a ked sa dali caterpillary tak to nechcelo tahat lenive jak hovado.....si myslim ze ak to malo 4000koni tak nejaky ten konik naviac by bodol......bol to dost vazny problem lebo ak nedosiahne jachta projektovanu rychlost tak motor zbytocne vela zere a ide v neefektivnej rychlosti zevraj to ma aj nieco z tvarom trupu ponoreneho vo vode.
sa smej teraz to akurat riesim (LOL) motor tozota 4,2 turbo netaha v malej lodicke :D
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“