Clanek ve Svete motoru 24/2006, co vy na to ???

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Uživatelský avatar
Radim205D
Přispěvovatel
Příspěvky: 974
Registrován: 19 kvě 2006, 06:36
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Radim205D »

Ono nakonec chvala bohu za to ze to tak u nas v CR s tim olejarenim je. Ja od vydani prvniho prispevku zmenil nazor a uz nad tim nespekuluji. Olej je levny (pouzity (noteeth) ), nikdo vas na ceste nebuzeruje (policie), tak proc to resit. Je leto takze se radeji zabyvejme tim jak budeme fungovat v zime. :D
E91 N52B30 :)
pumix
Přispěvovatel
Příspěvky: 441
Registrován: 26 led 2006, 19:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od pumix »

Je to už déle,ale našel jsem článek o olejkářích v květech a dokonce jsem am viděl moje příspěvky z tohoto fora...l
transit 2.5td.sharan 1.9 pd
Uživatelský avatar
Reskator
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 23 led 2006, 23:06

Příspěvek od Reskator »

Neslo by to sem nak prasknout ??? Ja totizto nemam moznost si to precist. No zajimalo by mne to :D
Volvo 340DL 1.6D
pumix
Přispěvovatel
Příspěvky: 441
Registrován: 26 led 2006, 19:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od pumix »

A kuva.to bude problém Květy jsem četl u tchýně asi před měsícem a nevím jak staré jsou,Zároveň po mě nemůžeš chtít abych tchýni viděl 2x do roka...Snad někdo na foru prohrabe manželce časáky..
transit 2.5td.sharan 1.9 pd
Uživatelský avatar
Reskator
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 23 led 2006, 23:06

Příspěvek od Reskator »

Tak to jo ... takovou obet od nikoho nemuzu chtit ... Tchyne by se meli skladovat jak vyhorelej jadrovej odpad ... Hodne daleko a hodne hluboko ... (rofl)
Volvo 340DL 1.6D
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“