MB W124 2.5D Lehké vibrace od 115 do 130

Moderátoři: šulda, Moderátoři

pitrisek
Přispěvovatel
Příspěvky: 899
Registrován: 05 bře 2007, 20:03
Bydliště: západ

Příspěvek od pitrisek »

Peete píše:
pitrisek píše:Tak jsem zmaten vyndal jsem převodovku sundal zadní víko kde je pětka čekal bych že tam bude v háji ložisko alo, všechno v pořádku , takže jjsem stopl další rozborku převodovky a budu hledat rady. Tak mám další poznatek, prostřední kloub na kardanu když ho jakoby lámu , tak v něm jako by drhne jako by tam byla aretace prostě takový sekavý pohyb nemohlo by to mít něco společného??
nesmi v nem drhnout, rozdelat vycistit, zkontrolovat stycny plochy, hlavne vycisti kanaly v krizku, at se tam da protlacit vazelina, lozika dukladne vyper, i jehlicky, pak to namaz, poskladej, protlac vazelinu dekalamitkou a zkus jestli nedrhne, kdyz jo, novej krizek...
Tento kříž už nejde mazat, nemá mazničku, a kloboučky v kardanu nemaj segrovky jak dříve ale jsou roztemovaný po obvodě to musím násilým prolisovat abych ho dostal ven??
Uživatelský avatar
Peete
Aktivista
Příspěvky: 4421
Registrován: 21 led 2007, 14:33
Odpovědi: 1
Bydliště: Brno

Příspěvek od Peete »

tak novej kriz a bude po problemu
Nissan Primera SW 1,9 DCi
pitrisek
Přispěvovatel
Příspěvky: 899
Registrován: 05 bře 2007, 20:03
Bydliště: západ

Příspěvek od pitrisek »

Jeste dotaz at něco nezk..... kříž prolisuju nan jednu stranu pak ho musim vratit a měl bych vyndat klobouček na jedné straně nebo jak přesně jsem to kdysi viděl na liaz ale už je to hodně dlouho kdo bude tak hodný a pošle nějaký přesný návod na výměnu kříže na kardanu??
pitrisek
Přispěvovatel
Příspěvky: 899
Registrován: 05 bře 2007, 20:03
Bydliště: západ

Příspěvek od pitrisek »

:? :?
pitrisek
Přispěvovatel
Příspěvky: 899
Registrován: 05 bře 2007, 20:03
Bydliště: západ

Příspěvek od pitrisek »

:?
Odpovědět

Zpět na „Mercedes-Benz“