Digifoťák

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Byrto
Přispěvovatel
Příspěvky: 156
Registrován: 26 led 2006, 18:21
Bydliště: TAM KDE SLUNÍČKO SVÍTI

Příspěvek od Byrto »

zdenace píše:Jo a stabilizátor obrazu má jen Panasonic.
+konica minolta

+canon

+sony

atd..
TDI
strielam v nutnej obrane a krajnej nudzi
Uživatelský avatar
Kornout
Aktivista
Příspěvky: 3097
Registrován: 23 led 2006, 21:21
Bydliště: šluknovský výběžek

Příspěvek od Kornout »

jeescz píše:Mám Olympus 760 UZ a nemá to chybu. Fotky jako brus, zoom 40x, akorát při větším zoomu než 10 to nejde udržet v ruce. Zato světelná citlivost super!
40xzoom :o ale digitální, což je skoro na nic, podstanej je ten optickej, o jiném nemá cenu mluvit.
Takže asi takto, Ultra Zoomy o Olympusu jsou super (10xzoom) mohu taky doporučit. Jeden mám už asi 4 roky a super, No Problem.
KTM 250 SX-F
bývalo i 265PS, 471 Nm on 1,9TDI :-/
Kupte si Mercedes, kupte si Audi, stejně všichni skončíte u BMW :-D
Uživatelský avatar
váha
Aktivista
Příspěvky: 3874
Registrován: 09 bře 2006, 14:34
Bydliště: královehradecký kraj

Příspěvek od váha »

pokud chceš malej a stylovej foťák doporučuju ixuse od canonu
Uživatelský avatar
Naldo
Přispěvovatel
Příspěvky: 83
Registrován: 23 led 2006, 15:22

Příspěvek od Naldo »

Mám Canon A80 spokojenost nade vše i když už je to výběhovka po dvou letech. Do čeho bych ještě šel je Panasonic a to kvůli ojektivu Laika což je klasa "A" v objektivech. Záleží na co to chceš a kolik z toho co foťák umí využiješ-jinak je zbytečné v tom topit prachy.
Octavia Combi 1.9 TDI 81kW, AHF
Tony
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 21 kvě 2006, 21:26

Příspěvek od Tony »

Měl jsem možnost vyzkoušet Nikon 7600 je to dobrej malej foťák,který zvládne vyfotit úplně všechno(porovnával jsem ho se zrcadlovkou od Minolty a zdál se mi lepší v některých věcech).Můžu teda vřele doporučit i cena je přijatelná cca.6000Kč za 7 Mpi!!!Ted mám Canon Power Shot A 700 a to už je o něčem jiném,má 6 optiký zoom sice jenom 6 Mpi,ale to úplně stačí.Fotky jsou úplně v pohodě.Jde na něm nastavit všechno možný, není to úplně jenom obyčejný automat.Takže úplná spokojenost můžu doporučit. Taky jsem dlouho vybíral, ale myslím si ,že vybral úplně skvěle. :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“