Honda Accord 2,2 i-CTDi - aky tlak paliva?

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mireck
Přispěvovatel
Příspěvky: 693
Registrován: 16 lis 2007, 01:33

Honda Accord 2,2 i-CTDi - aky tlak paliva?

Příspěvek od Mireck »

V zasobniku paliva mi v meranych hodnotach snimac tlaku paliva ukazuje okolo 30 000 kPa na volnobehu. Pri otackach nad 3000 ot/min tlak je nad 100 000 kPa co sa mi zda uz vela. Nema niekto hodnoty tlaku paliva ake by mali byt u tohoto auta?

Obcas nejde nastartovat aj ked po dlhsom trapeni potom naskoci. Vtedy ked nejde nastartovat sa ulozi do RJ chyba snimac tlaku paliva skrat na plus.

BTW: Tento snimac uz bol meneny pred dvoma tyzdami. Bola ta ista chyba zaznamenana ale uz sa nedala zmazat a auto neslo vobec nastartovat . Snimac bol ozaj vadny a po vymene a odvzdusneni auto behalo bez problemov. Kabelaz premerana natahovana ohybana a stale sa ukazuje ako v poriadku. Mam taky dojem ze je v haji regulator tlaku paliva a pre vysoky tlak v Raily odchadzaju snimace tlaku. Preto by som potreboval vediet aky tlak tam ma byt.
Uživatelský avatar
Peete
Aktivista
Příspěvky: 4421
Registrován: 21 led 2007, 14:33
Odpovědi: 1
Bydliště: Brno

Příspěvek od Peete »

tam byc asi zacal, kazdopadne regulator mam... ale po zkusenostech s postou na slovensko neposilam
Nissan Primera SW 1,9 DCi
jirka555
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 30 dub 2012, 15:19

honda accord 2.2 ictdi

Příspěvek od jirka555 »

I muj accord vykazuje podobne chovani, hodne dlouho toci nez chytne a uz jsem zkusil vse az na vymenu senzoru otacek senzoru tlaku paliva a samotneho cerpadla.
Prosim, jak vy jste vyresil problem?
Nevite jaky tlak ma davat to cerpadlo?
Ten regulator tlaku je primo v cerpadle (co stoji?)?
diky
jirka
Odpovědět

Zpět na „Honda/Acura“