Ztráta výkonu Octavia 66kW

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Mart
Přispěvovatel
Příspěvky: 59
Registrován: 03 úno 2006, 14:50

Ztráta výkonu Octavia 66kW

Příspěvek od Mart »

V kopci mi oktávka přestane táhnout, asi přejde na náhradní program. Po novém nastartování je vše O.K., ale jen chvíli. Před asi půl rokem to dělala taky a byla ucpaná škrtící klapka. Do toho ještě při razantnějším sešlápnutí plynu vřeští turbo. Možná je v čoudu a proto se ucpává i to potrubí takovou vazelínou, jak hází olej. Ale možná se mi to jen zdá a je to váha nebo něco jiného. Poradí někdo? Dík.
Uživatelský avatar
travel242fx
Přispěvovatel
Příspěvky: 771
Registrován: 23 led 2006, 16:28
Bydliště: Bratislava

Re: Ztráta výkonu Octavia 66kW

Příspěvek od travel242fx »

Mart píše:V kopci mi oktávka přestane táhnout, asi přejde na náhradní program. Po novém nastartování je vše O.K., ale jen chvíli. Před asi půl rokem to dělala taky a byla ucpaná škrtící klapka. Do toho ještě při razantnějším sešlápnutí plynu vřeští turbo. Možná je v čoudu a proto se ucpává i to potrubí takovou vazelínou, jak hází olej. Ale možná se mi to jen zdá a je to váha nebo něco jiného. Poradí někdo? Dík.
to bude to turbo .... :(
Renault KANGOO 1,5dci, 78kW , r.v.2010: najeto 388000km - OFF
Skoda octavia combi 1,6 Tdi 85kW , r.v.2017 najeto 170000km - ON
Uživatelský avatar
Germi
Přispěvovatel
Příspěvky: 161
Registrován: 23 led 2006, 19:31
Bydliště: ČR

Příspěvek od Germi »

Co znamená, přestane táhnout.? Že Ti to třeba netočí přes 3500ot/min motor nebo ztrácí výkon ?
Uživatelský avatar
Naldo
Přispěvovatel
Příspěvky: 83
Registrován: 23 led 2006, 15:22

Příspěvek od Naldo »

Octavia Combi 1.9 TDI 81kW, AHF
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“