06A 906 018 GA

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

06A 906 018 GA

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

To,že jsem to dal sem ,to byla chyba,nějak to ulítlo.To uznávám.
Že jsem nedal přílohu programu,tak jsem to několikrát skoušel a nešlo to tu dát,proto jsem napsal ,že to pošlu komukoliv.
A žen žebroním?Ty jsi mi něco nabízel,FOREST?Nevím o tom!Ve starším foru jsem měl dosti příspěvků,tak nevím co tu meleš.s každým jsem se doposud domluvil a žádné obchodní tranasakci se nevyhýbámTak promin,že jsem se zeptal.Můj záběr práce je dosti velký a holt i nějaký benzín se najde.Není všechno jen o naftě.
Jediná má chyba byla,že to skončilo v nevhodné části fora,to se omlouvám ,teda,pokud Ti to tak silně vadí....
To je situace!
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Re: 06A 906 018 GA

Příspěvek od Forest »

DIAGNOSTIK píše:To,že jsem to dal sem ,to byla chyba,nějak to ulítlo.To uznávám.
Že jsem nedal přílohu programu,tak jsem to několikrát skoušel a nešlo to tu dát,proto jsem napsal ,že to pošlu komukoliv.
A žen žebroním?Ty jsi mi něco nabízel,FOREST?Nevím o tom!Ve starším foru jsem měl dosti příspěvků,tak nevím co tu meleš.s každým jsem se doposud domluvil a žádné obchodní tranasakci se nevyhýbámTak promin,že jsem se zeptal.Můj záběr práce je dosti velký a holt i nějaký benzín se najde.Není všechno jen o naftě.
Jediná má chyba byla,že to skončilo v nevhodné části fora,to se omlouvám ,teda,pokud Ti to tak silně vadí....
Vsimni si, cim jsem argumentoval, snad Ti to dojde ... ostatne nejen ja si to myslim, ale i moderator. To, ze jsi to napsal do nevhodne rubriky je to nejmensi - poukazoval jsem na toto "nemáte někdo upravený program?Oprubovaný!!!" - co jsi tim chtel rict? Nerikej, ze jen pro to, abys slysel "ano, mam a je oprubovany" ... silne to zapacha zadosti o zaslani kvalitniho chipu, ktery Ty pote zpenezis ... a o zadne odmene nebo jine obchodni zamince jsi se nezminil, takze se nesmis divit, ze to nekdo chape jako "pokoutne kupceni se softem". Navic, toto je forum Reeshana a ten sam dela chipy, takze urcite pro nej neni zadouci, aby mu tu nekdo "kupcil" se softem. Kdyz uz mas tu potrebu, tak napis PMku lidem, co se tim zabyvaji, nebo rovnou nejake "ryze

Upozornil jsem pouze na to, co je alespon pro me poburujici a moderator se pridal...nehlede na to, ze sam podotkl cosi o Tvych predchozich aktivitach. Takze se kvuli Tve neschopnosti (at uz vyjadrovaci nebo kreativni) do me laskave nenavazej napis rovnou do obchodu "K: chip na 1,8T na RJ XYZ r.v." a nehledej klicky (wallbash)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
mvolesko
Aktivista
Příspěvky: 1093
Registrován: 23 led 2006, 20:25
Bydliště: Praha-Zapad

Příspěvek od mvolesko »

ja bych to nehrotil diagnostik sem "neco" napsal, nikoho do niceho nenutil ani nenabadal k necemu spatnymu, nic neprodaval , je jen na lidech jestli mu nekdo vyhovy nebo ne

nechal bych to na reeshovi az se vrati z dovoleny
TDI 4x4 90Hp --> 2++Hp
Obrázek
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Jestli stím obchoduješ Ty ,tak já ne. Nmám čas sedět u bedny jako někdo,ale já se živím rukama.A moderátor si to nemyslel,to jen byla jeho reakce na Tvé psaní.Chipů je spousta ,ale těch dobrých,ověřených ,zase tak moc ne.Mám celou řadu 1.8,ale ztoho ,co jsem tam dal,tak byla na h.....Tak jsem se jen normálně zeptal.A ty Mně znáš,že si dovoluješ o mně psát takový kraviny?S tebou tu už byl jednou
problém,FOREST,pokud si pamatuju,zajímalo by mně ,jestli jsi od řemesla nebo jen tužkový pracovník,obchodník nebo rádoby chipař,který jen krmí jednotky ,ale o tom ,co se tam vlastně děje nemá ani potuchy?!Fyzicky rukama asi moc neděláš,že tu trávíš tolik času.Jen jsem se na to zeptal,co bude dál,to se uvidí.Pobuřující jsou tu tak leda jen Tvé názory na lidi,co tu něco píšou.Od toho tu to forum snad je,aby tu někdo něco řek,nebo poradil.
Nekšeftuju,bud vyměním za jiný nebo se domluvím o ceně.Co Ti na tom Vadí?Že jsem to tam nenapsal hned?Proč bych měl!Když se někdo případně ozve,tak se normálně lidsky domluvím.Ale stím Ty máš asi v životě problém,podle Tvých reakcí.
Jinak o tom umístění v rubrice,pokud jsem si dobře přečetl,tak je tam napsáno vše ,co se týká chipování motorů koncernu a v závorce -převážně TDI.Slovo převážně,nevylučuje teda benzín..............Je pravdou ,že vTDI foru je to poněkud nezvyklé.....
To je situace!
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

DIAGNOSTIK píše:Jestli stím obchoduješ Ty ,tak já ne. Nmám čas sedět u bedny jako někdo,ale já se živím rukama.A moderátor si to nemyslel,to jen byla jeho reakce na Tvé psaní.Chipů je spousta ,ale těch dobrých,ověřených ,zase tak moc ne.Mám celou řadu 1.8,ale ztoho ,co jsem tam dal,tak byla na h.....Tak jsem se jen normálně zeptal.A ty Mně znáš,že si dovoluješ o mně psát takový kraviny?S tebou tu už byl jednou
problém,FOREST,pokud si pamatuju,zajímalo by mně ,jestli jsi od řemesla nebo jen tužkový pracovník,obchodník nebo rádoby chipař,který jen krmí jednotky ,ale o tom ,co se tam vlastně děje nemá ani potuchy?!Fyzicky rukama asi moc neděláš,že tu trávíš tolik času.Jen jsem se na to zeptal,co bude dál,to se uvidí.Pobuřující jsou tu tak leda jen Tvé názory na lidi,co tu něco píšou.Od toho tu to forum snad je,aby tu někdo něco řek,nebo poradil.
Nekšeftuju,bud vyměním za jiný nebo se domluvím o ceně.Co Ti na tom Vadí?Že jsem to tam nenapsal hned?Proč bych měl!Když se někdo případně ozve,tak se normálně lidsky domluvím.Ale stím Ty máš asi v životě problém,podle Tvých reakcí.
Jinak o tom umístění v rubrice,pokud jsem si dobře přečetl,tak je tam napsáno vše ,co se týká chipování motorů koncernu a v závorce -převážně TDI.Slovo převážně,nevylučuje teda benzín..............Je pravdou ,že vTDI foru je to poněkud nezvyklé.....
Mno, shrnul bych Tvou zpravu slovy: "Proletari vsech zemi spojte se!" aneb "vladu delnickemu lidu". (noteeth)

Nehodlam tu spamovat, proto bude nase komunikace, ktera se netyka ladeni probihat formou SZ.

Osobne se domnivam, ze je tu spoustu lidi, kteri ladi auta jako formou konicku - znamena to, ze "kravataci" (za ktereho se nepovazuji) nemaji pravo nebo neumi makat rukama (hm) Muj pripad to rozhodne neni.

Jedine, co by me zajimalo by bylo o jakem "problemu" se mnou jsi to mluvil? :? Problemy jsem mel na VWclubu, kde pro samy tuzing, styling a jiny blbosti nevedeli nic o motoru, natoz TDI...proto jsem presel sem a zde nemam problemy.

Tot vse, ostatni posilam formou SZ a pozadal bych moderatora, aby toto tema nejprve presunul do offtopicu a po podani vysvetleni ze strany DIAGNOSTIKa opet uzamknul jako jeho dalsi Diagnostikovo "uspesne tema". (noteeth)

Predem diky
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Zbytečné mlácení slámy.....Na tohle nemám čas.Takových jako jsi Ty je spousta,nemáš se za co stydět.Jinak ,je mi 34 a do aut dělám 16 let.A troufám si říct,že o tom ,co píšu, vím docela dost.Za práci rukama se nestydím a přináší mi to pohodu.S Reeshou jsme už něco řešili a bez problémů.Nevím a dotet jsem to nepochopil,proč jsi se vůbec ozval,když k danému problému nic nemáš .S Reeshou jsme o tom povídali už dřív a proto jsem sním o tom nediskutoval.
Jinak nic proti tobě nemám a klidně si dále krm jednotky.A nebo,nebylo by lepší se držet svého řemesla,kterému rozumíš?
To je situace!
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Na to, co jsi odpovedel nikdo neni zvedavy, alespon ja ne - zvedavost tu vyvolalo Tve obvineni z nejakeho delani problemu v souvislosti s mou osobou ... a stale na to cekam :o Nebo to byl "prosty vykrik do tmy"?

Ohledne "krmeni jednotek" - myslim si, ze je lepsi "krmit jednotky" kvalitnimi chipy, nezli vytvaret paskvily, kterymi je cesky trh ponekud presycen. A jak uz jsem napsal - "krmeni jednotek" je moje hobby, nedelam to za ucelem zisku...a podle toho jsem do toho i zainvestoval: mam jen HW a SW nezbytny pro flashovani.

Az budu chtit delat chipy a vydelavat na tom, nakoupim na to kvalitni HW a SW, ale to neni muj zajem. Pokud hodlas plivat po me cinnosti a jejich "prinosu", pak si uvedom, ze tu plives predevsim po Reeshove praci - kterou tu vsichni chvali (noteeth)

Jinak ja "do aut" nedelam - ja delam do "ladeni TDI" ...vis, ono je to moje hobby a me to nezivi (LOL)

Takze prestan "zbytecne mlatit slamu" a obhaj si me obvineni a pokud toho nejsi schopen (dodat nejake argumenty, fakta), tak ocekavam omluvu (hm)

PS: zajimalo by me, co mas proti tem, co "nedelaji rukama" (LOL)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Proč sem taháš REESHU?Já proti jeho práci a chipům naprosto nic nemám a nikdy jsem neměl.Narozdíl od Tebe si o něm myslím ,že tomu nadstandartně rozumí a ví co dělá.Že je trh přesycen humusem ,to s Tebou souhlasím.A problém s Tebou?Ten byl na starém foru,ale takovým věcem já neříkám problém.Jen jsi psal něco,co jsi sebejistě hájil a nebyla to pravda.Máš přece taky nárok na svůj názor.....
To je situace!
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

DIAGNOSTIK píše:Proč sem taháš REESHU?Já proti jeho práci a chipům naprosto nic nemám a nikdy jsem neměl.Narozdíl od Tebe si o něm myslím ,že tomu nadstandartně rozumí a ví co dělá.Že je trh přesycen humusem ,to s Tebou souhlasím.A problém s Tebou?Ten byl na starém foru,ale takovým věcem já neříkám problém.Jen jsi psal něco,co jsi sebejistě hájil a nebyla to pravda.Máš přece taky nárok na svůj názor.....
Diky za radoby vysvetleni prvniho obvineni - link prosim :x Jinak pises, ze "ale takovym vecem ja nerikam problem" a pritom jsi napsal "S tebou tu už byl jednou problém,FOREST,pokud si pamatuju," - jsi jediny, kdo tu hovoril o problemu - a ja se ptam - JAKY, KDE? hod link 8)

Mno a ted tu mame druhe: "narozdil ode me"? kdy jsem neco napsal proti Reeshovi? :o opet - link

Koukam, ze se omezujes jen na urazky ... fakta a dukazy nemas :? (hm)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
martex
Přispěvovatel
Příspěvky: 387
Registrován: 23 led 2006, 19:02
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od martex »

mvolesko píše:ja bych to nehrotil diagnostik sem "neco" napsal, nikoho do niceho nenutil ani nenabadal k necemu spatnymu, nic neprodaval , je jen na lidech jestli mu nekdo vyhovy nebo ne

nechal bych to na reeshovi az se vrati z dovoleny
rozhodně nemám za potřebí se míchat do něčích hádek , ale souhlasím s Mvolevskem...
PS: když jsem měl problém s ABS tak kdo mi poradil byl právě Diagnostik (na starém foru) a na jeho radu jsem dával několikrát odkaz.... ;)
MARTEX ALH upgrade ASV + special switcher ECU 115/157PS - zlatá kára
BXE paštika
powered by CHF
Uživatelský avatar
Tupino
Přispěvovatel
Příspěvky: 252
Registrován: 23 led 2006, 19:59
Bydliště: skoro v asii :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tupino »

až se dohádáte kdo je větší borec na auta tak mi napište

co to je za 1.8T ? ..nemá koncák 032 v ozn jednotky
V6 TDI 4M
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Ne ,není,je to 0 261 206 519
To je situace!
Uživatelský avatar
Tupino
Přispěvovatel
Příspěvky: 252
Registrován: 23 led 2006, 19:59
Bydliště: skoro v asii :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tupino »

škoda
V6 TDI 4M
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

nejde tu o to, kdo je vetsi machr, jde o chovani, pristup - takze predpokladam, ze to hovadko se neomluvi ... njn, klasika lama (LOL)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Omlouvat?Za co?Odkud jsi spadl?Už se konečně prober a neser se do aut ,když tomu nerozumíš.....Živ se zednickou lžicí,té snad rozumíš víc,tam toho snad tolik nehrozí,víš,v autě se někdo může i zabít....Omluvil jsem se za to ,co jsem psal,ale tobě nikoli,jsi člověk ,který tu bazíruje na blbinách a dělá chytrého,přenech to jiným....Jak to tu pročítám,tak od tebe tu nic zásadního nevidím...
To je situace!
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“