autobazar: Zkušenosti?????????????

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

mjanulik
Přispěvovatel
Příspěvky: 636
Registrován: 01 říj 2011, 21:56

Příspěvek od mjanulik »

je to přesně tak,sám pracuji v obchodě a jsme také školení na psychologii prodeje a nabízení různých úvěru,ale na druhou stranou mám již druhé auto z AAA a to Octavii 1 a teď Octavii II 1. 9 a nemůžu si stěžovat,první auto téměř 6 let,mimo olej a jiný spotřební materiál(brzd.destičky,filtry ) absolutně bez závad,takže na mě ty jejich finty neplatí.např. se splátky cca 7000 jsem se dostal na splátku 3100kč,samozřejmě po dlouhým vyjednávání a nyní už to bylo levnější než v bance,ještě jsem vyžebral nějaké dárky,to co chybělo v autě,jsem dostal z jinýho nový,podřený nárazník mi zdarma přelakovali a vzhledem k tomu,že jsem tam měl vždy NB s Vagem,tak jen sledovali,ale v každém případě je nutno auto zvednout,pořádně prohlédnout a hlavně pořádně projet.Ještě musím podotknout,že než jsem si tam vždy auto vybral,tak jsem absolvoval spoustu návštěv,protože většina aut nic moc,vždy jsem si nechal přívézt jiné z jiné pobočky.Auto jsem si pak ještě dle vinka prověřil ve škodovce přes známého,takže i km byly ( by měly být ) poctívé,stav auta tomu odpovídá,k autu byla komplet dokumentace,včetně tech,kontroly.faktury z autorizovaných servisů ( tyto doklady jsem si v servisu ověřil,takže jsem něměl důvod tomu nevěřit )Octavii II mám již 2 roky a zatím žádná závada.Prostě musíme být na ně taky svině.
Samozřejmě objížděl jsem i jiné autobazary,na inzeráty,ale je to všude stejné.Ale líbí se mi velký výběr a minimálně,to že mám jistotu,že auto není v zástavě,exekuci apod.Memusím to pak někde řešit pak já.
Alespoň to garantují :-))
struzzo
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 20 bře 2016, 12:51

Doporučení

Příspěvek od struzzo »

Zdravím,
doporučuji www.dodavky-express.cz jako skvělou autopůjčovnu. Jejich servis byl vždy bezproblémový.
Vesnican
Přispěvovatel
Příspěvky: 180
Registrován: 24 lis 2014, 15:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesnican »

Tak jo! Všeho nechám a už tam běžím :)
Dovoz aut ze zahraničí.
Martinn
Přispěvovatel
Příspěvky: 231
Registrován: 14 úno 2008, 09:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Martinn »

Čerstvá zkušenost. Známej truhlář chtěl zánovního Sharana. Koupil rok 2013 na budíku cca 30tis. km v motorovce taky, seviska, Cebie, auto vypadalo jako ze salonu. Zanedlouho to zahlásilo nějaký problém s emisema a v servisu se zjistilo krásných cca 240tis. km (wallbash) . Klasika bazar jen zprostředkovatel a majitel nějaký Srb či co, takže "smolík pacholík".
mjanulik
Přispěvovatel
Příspěvky: 636
Registrován: 01 říj 2011, 21:56

Příspěvek od mjanulik »

Martinn píše:Čerstvá zkušenost. Známej truhlář chtěl zánovního Sharana. Koupil rok 2013 na budíku cca 30tis. km v motorovce taky, seviska, Cebie, auto vypadalo jako ze salonu. Zanedlouho to zahlásilo nějaký problém s emisema a v servisu se zjistilo krásných cca 240tis. km (wallbash) . Klasika bazar jen zprostředkovatel a majitel nějaký Srb či co, takže "smolík pacholík".
A jak to zjistili to nebyla fakt někde znát? Podvozek brzdy apod.?
Martinn
Přispěvovatel
Příspěvky: 231
Registrován: 14 úno 2008, 09:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Martinn »

V servise podle servisní historie. Už to mělo po rozvodech a spousta dalšího. Brzdy vyměněné. Mimochodem auto co má skutečných 200tis. do tří let stáří a majitel se o něj trochu stará, tak vypadá jako nové a to včetně interieru. No nic, tak to dopadá, když si to auto člověk opravdu pořádně neprověří a neveme si s sebou někoho, kdo tomu opravdu rozumí.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

přesně tak, ty kiláky pokud jsou najetý za 2 roky tomu autu těžko hádat, zvlášť pokus jezdilo dálnice a šofér nebyl prase
kámošměl Volvo S80 s pomalu pul mega v kožichu a hádal bych tomu klidně tak 150 protože to pořád leštil,udržoval, kůže pěkná, prostě suprrrrrr (crazy)
Bobanius
Přispěvovatel
Příspěvky: 556
Registrován: 02 dub 2009, 11:04
Bydliště: Někde na Valašsku

Příspěvek od Bobanius »

Bral jsem od nich auto v roce 2008 a mám ho dodnes. Stočeno o 50000 ale to jsem vzhledem k tomu co mělo opravdu najeto a jak vypadalo neřešil. Od té doby opravy odpovídající km náběhu za rok a stavu našich silnic.
Je OI, tak jsem spokojený a auto u mě zůstane až do konce svých dnů,taky se o něho snažím tak starat.
OI 1.9 Tdi 66Kw ALH, Sprint 764, Jednohmota od Ladase, stříbrné combi, 4 x Brembo max , desky textar, puky TT , Trippling , Egr-Off.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“