Budíky AUDI

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

serviceMan
Přispěvovatel
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2006, 22:44
Bydliště: Mladoboleslavsko...

Budíky AUDI

Příspěvek od serviceMan »

Mám takový drobný problém, když mrzne tak budíky fungujou (ot. i tacho), ale jakmile se ohřejou, tak začnou stávkovat, auto je po bouračce, nevíte někdo co s tím, popřípadě koupím jiné...
emil kahle
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 24 led 2006, 11:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od emil kahle »

ohřej to horkovzdušnou pájkou je tam někde prasklej tištˇák
Uživatelský avatar
mira
Přispěvovatel
Příspěvky: 220
Registrován: 24 led 2006, 06:34

Příspěvek od mira »

nevim u jakejch to bylo budiku, ale byly tam problem s motorkou. presne to co pises. a resil ose to vymenou procu.
serviceMan
Přispěvovatel
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2006, 22:44
Bydliště: Mladoboleslavsko...

Příspěvek od serviceMan »

Díky za rady, zkusím to ohřát....
Dám vědět, jak jsem dopadl...
cable
Přispěvovatel
Příspěvky: 133
Registrován: 23 led 2006, 14:36

Příspěvek od cable »

emil kahle píše:ohřej to horkovzdušnou pájkou je tam někde prasklej tištˇák

Na prasklej tišťák horkej vzduch nepomůže :P ale taky bych řek že studeňák tam bude :roll:
zdenace
Aktivista
Příspěvky: 1172
Registrován: 23 led 2006, 22:06
Bydliště: Přerov

Příspěvek od zdenace »

Něco podobného jsme řešily. Mrkni na všechny spoje, může tam být studeňák.
serviceMan
Přispěvovatel
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2006, 22:44
Bydliště: Mladoboleslavsko...

Příspěvek od serviceMan »

Díky, díky, díky, ještě jsem se k tomu nedostal... :-(
serviceMan
Přispěvovatel
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2006, 22:44
Bydliště: Mladoboleslavsko...

Příspěvek od serviceMan »

Tak jsem se k tomu už dostal, ale nepomohlo to, auto je po crashi a tak si myslím, že je po budíkách.
Nehledě na to, že si majitel přeje novější budíky(když ty starý nejdou), tak bych tímto někoho z Vás poprosil, aby mi vysvětlil, jaké by tam pasovali, popřípadě co je shodné a co ne a tak...
Zatím díky...
Uživatelský avatar
frantacech
Aktivista
Příspěvky: 4290
Registrován: 23 led 2006, 14:15
Bydliště: Ostrava, CZ

Příspěvek od frantacech »

serviceMan píše:Tak jsem se k tomu už dostal, ale nepomohlo to, auto je po crashi a tak si myslím, že je po budíkách.
Nehledě na to, že si majitel přeje novější budíky(když ty starý nejdou), tak bych tímto někoho z Vás poprosil, aby mi vysvětlil, jaké by tam pasovali, popřípadě co je shodné a co ne a tak...
Zatím díky...
a jake jsou to budiky - etka kod?
co je to za audi - model, motor, rok?
ObrázekRUN With The BULLS And HUNT With The BEARS....
serviceMan
Přispěvovatel
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2006, 22:44
Bydliště: Mladoboleslavsko...

Příspěvek od serviceMan »

Je to AUDI A4 1,9 TDi rok 95, immo externě a číslo jednotky mám na dílně, to dodám zítra...
Uživatelský avatar
frantacech
Aktivista
Příspěvky: 4290
Registrován: 23 led 2006, 14:15
Bydliště: Ostrava, CZ

Příspěvek od frantacech »

serviceMan píše:Je to AUDI A4 1,9 TDi rok 95, immo externě a číslo jednotky mám na dílně, to dodám zítra...
a jake by tam chtel?

Prakticky stejny problem jako:

http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=189

http://www.audi4ever.at/faq/pdf/fis_nachruesten.pdf

http://www.audi4ever.at/faq/pdf/audi_a6 ... au_can.pdf
ObrázekRUN With The BULLS And HUNT With The BEARS....
Uživatelský avatar
frantacech
Aktivista
Příspěvky: 4290
Registrován: 23 led 2006, 14:15
Bydliště: Ostrava, CZ

Příspěvek od frantacech »

HARDCOREMAN cpe ted 4B0 920 930K D09 s FIS do A100 rv97 - takze prakticky presno to po cem asi touzi tvuj user.
ObrázekRUN With The BULLS And HUNT With The BEARS....
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Mne takhle blbl display v A100 budikach. Odesel 10V stabilizator. Projevy neuveritelne. Tak jsem tam za 6.70Kc dal 1,0A verzi a byl klid. Prestoze to nebyla soucastka ve verzi pro autoprumysl, tak ficela ve vsech teplotach super.
serviceMan
Přispěvovatel
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2006, 22:44
Bydliště: Mladoboleslavsko...

Příspěvek od serviceMan »

No v tý 95 jsou nějaké budíky a já nevím jakej je v novějších rozdíl, třeba já dělám Octavie a tak když mi takhle někdo řekne, tak vím co a jak vypadá a jak co kam nacpat a udělat tak aby to fungovalo. U Octavie je třeba změna ve tvaru číslic, barvě podkladu, barvě posvětlení a hlavně v SW, ty budíky z mího hlediska víc uměj.
Jen si nedovedu dost dobře představit u AUDI, v čem je vlastně změna, protože figura je někde viděl a já nevím jestli náhodou neviděl budíky MR05.
Možná jestli jsou třeba v roce 00 nebo 97 nějaké vizuální změny, tak by mi takové stačily, ale to já právě nevím. A nemyslím si, že figura nutně potřebuje MAXI-DOT (noteeth) . Jestli máte někdo nějaké budíky, které se od těch 95 nějak liší vizuelně, tak sem s nima... ;) 8)
Uživatelský avatar
frantacech
Aktivista
Příspěvky: 4290
Registrován: 23 led 2006, 14:15
Bydliště: Ostrava, CZ

Příspěvek od frantacech »

serviceMan píše:No v tý 95 jsou nějaké budíky a já nevím jakej je v novějších rozdíl, třeba já dělám Octavie a tak když mi takhle někdo řekne, tak vím co a jak vypadá a jak co kam nacpat a udělat tak aby to fungovalo. U Octavie je třeba změna ve tvaru číslic, barvě podkladu, barvě posvětlení a hlavně v SW, ty budíky z mího hlediska víc uměj.
Jen si nedovedu dost dobře představit u AUDI, v čem je vlastně změna, protože figura je někde viděl a já nevím jestli náhodou neviděl budíky MR05.
Možná jestli jsou třeba v roce 00 nebo 97 nějaké vizuální změny, tak by mi takové stačily, ale to já právě nevím. A nemyslím si, že figura nutně potřebuje MAXI-DOT (noteeth) . Jestli máte někdo nějaké budíky, které se od těch 95 nějak liší vizuelně, tak sem s nima... ;) 8)
Potiz je v tom ze v 95 nebyl canbus. Takze musis mit budiky vyrobene max 7/98, ktere jeste nemaji onky canbus, pac ti nepojede otackomer a kdovi co jeste.
Posledni co jde napasovat je viz. linky vyse.
ObrázekRUN With The BULLS And HUNT With The BEARS....
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“