problém se servem u MB A160 vypíná

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
FERY.120
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 01 črc 2008, 21:27
Bydliště: TELČ

problém se servem u MB A160 vypíná

Příspěvek od FERY.120 »

Ahoj všichni, mám problém se servem u MB A160.Vyměnil jsem olej v domění, že to pomůže, ale bohužel bez úspěchu. Ale přišel jsem na to, že když dám auto do plného rejdu(je jedno jestli levy nebo pravý), hned přestane servo fungovat. Po opětovném nastartování servo zase funguje.Chci se zeptat jestli náhodou někdo neměl podobný problém. Hlavně by mě zajímalo kde hledat problém- jestli v řízení nebo sehnat jiný servo.
Předem díky za každou dobrou radu.
mirec
Přispěvovatel
Příspěvky: 532
Registrován: 05 dub 2007, 04:38
Bydliště: Sk

Příspěvek od mirec »

pripoj si na baterku voltmeter a pozoruj ako sa správa napätie pri vytočení na doraz
FERY.120
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 01 črc 2008, 21:27
Bydliště: TELČ

Příspěvek od FERY.120 »

tak jsem zkusil změřit napětí.Bohužel na baterce jsem nic nezjistil tak jsem měřil přímo u serva a tam mi klesalo napětí asi o 0,5 voltů a při měření jsem zjistil že to pokaždé nevypadne.Takže si myslím že by mohl v servu být pojistný ventil který by měl propouštět v plném rejdu, ale asi je nějaký myzerný protože tropouští jenom někdy no nevím.Může mi prosím vás někdo poradit jestli moje teorie je správná?Nebo kdo tohle servo repasuje nebo na co jiného se zaměřit? Předem dík za každou dobrou radu. :(
mirec
Přispěvovatel
Příspěvky: 532
Registrován: 05 dub 2007, 04:38
Bydliště: Sk

Příspěvek od mirec »

ak neni skorodovaná svorkovnica a alternátor ide správne, tak si zhánaj druhé servo. (podla mna)
Odpovědět

Zpět na „Mercedes-Benz“