GIII rv.6.1995. problem pp dvere

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
BozskejDail
Přispěvovatel
Příspěvky: 110
Registrován: 19 dub 2009, 09:16

GIII rv.6.1995. problem pp dvere

Příspěvek od BozskejDail »

Ahoj. Za jízdy mi u mojeho golfika- 5dv. rv.1995, děsně vržou pp dveře o to gumové těsnění co je na koreseriji. Problém je v tom, že když jsou zavřené, jsou ještě volně a tak se při přejetí hrbolu trošku pohnou a vidá to ten zvuk, jako když se tře plech o gumu :P .
Daj se nějak dotáhnout? Aby byly víc namáčklý s většim přepětim, tak aby se při přejetí hrbolu nepohly? :?
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: GIII rv.6.1995. problem pp dvere

Příspěvek od slovacek.milos »

BozskejDail píše:Ahoj. Za jízdy mi u mojeho golfika- 5dv. rv.1995, děsně vržou pp dveře o to gumové těsnění co je na koreseriji. Problém je v tom, že když jsou zavřené, jsou ještě volně a tak se při přejetí hrbolu trošku pohnou a vidá to ten zvuk, jako když se tře plech o gumu :P .
Daj se nějak dotáhnout? Aby byly víc namáčklý s většim přepětim, tak aby se při přejetí hrbolu nepohly? :?
dají se přitáhnout nebo tys gumy nastříkej opakovaně silikonem miloš
BozskejDail
Přispěvovatel
Příspěvky: 110
Registrován: 19 dub 2009, 09:16

pritáhnutí

Příspěvek od BozskejDail »

a jak se daj pritahnout, o to mi jde. potrebuju nejakej navod...
Uživatelský avatar
bembas
Přispěvovatel
Příspěvky: 407
Registrován: 25 bře 2008, 18:02
Bydliště: Zlín

Příspěvek od bembas »

Na karoserii povol protikus zámku (to,do čeko zaskakuje zámek ve dveřích) a potlač ho směrem dovnitř auta a hlavně to nepovol ůplně,stačí dvě otočky
Sharan Tdi
BozskejDail
Přispěvovatel
Příspěvky: 110
Registrován: 19 dub 2009, 09:16

Příspěvek od BozskejDail »

uz vim jak... thx
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“