Čtečka MemoScan U585

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
n.ovcak
Přispěvovatel
Příspěvky: 92
Registrován: 22 říj 2009, 17:39
Bydliště: Kvasiny

Čtečka MemoScan U585

Příspěvek od n.ovcak »

Máte s ní někdo zkušenosti? Víte o co jde? Je to ok nebo šmejd?? Stránka výrobce http://memoscan.cn/en/showproducts.asp?Cid=13
pavlicev
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 12 srp 2008, 08:17
Bydliště: Opatovice nad Labem

U585

Příspěvek od pavlicev »

Chlapi poraďte jak do tý krabičky dostat českou mutaci. Má to kamarád a trápí se z angličtinou. Děkuji za podněty.

Jedná se o profesionální přístroj umožňující provádět diagnostiku vozů VAG a také vozů s normou OBDII (EOBD) včetně vozidel se sběrnicí CAN BUS, v českém jazyce. Tato čtečka slučuje vlastnosti přístroje U581 CZ a VAG 5053 CAN CZ. Umožňuje aktivovat mód pro sledování měřených hodnot. Jedná se o data snímaná v reálném čase! Možnost zobrazení slovního popisu vyčtené chyby na podsvětlený grafický display. Zařízení umožňuje vyčtení a mazaní chybových kódů a dále zrušení aktivované MIL indikace (varovná kontrolka motoru). Zařízení již disponuje rozsáhlým ovládacím menu s jednouchou ovládací procedurou.
Diagnostické zařízení umožňuje např.:
- Načíst verzi ECU
- Načíst chyby
- Smazat chyby
- Základní nastavení
- Zobrazovat měřené hodnoty
- Zobrazovat jednotlivé hodnoty
- Přizpůsobení
- Kódování
- Test akčních členů (END output)
- LOGIN
:?
Matias
Přispěvovatel
Příspěvky: 755
Registrován: 07 říj 2008, 10:02
Bydliště:

Příspěvek od Matias »

Čeština bude určo chráněná a nikde ke stažení.

Jsou dvě varianty, buď si prodejce třeba jako Motordiag nechal vyrobit větší várku v cn a oni mu tam dali za to cj, nebo si stáhl jazyk a celý to přeložil.

Motordiag ale prodává jen VAG5053.

Zkus se někde kde to prodávají zeptat zda by se tam dala u nich nahrát čj a za kolik. Ale myslím si že se to nevyplatí.
n.ovcak
Přispěvovatel
Příspěvky: 92
Registrován: 22 říj 2009, 17:39
Bydliště: Kvasiny

Příspěvek od n.ovcak »

myslím že český fw nabízela přímo společnost, která toto zařízení vyrábí...

viz
http://www.memoscan.cn/uploadfile/downl ... ZECHIC.rar
pnovak123
Sběrač informací
Příspěvky: 20
Registrován: 05 lis 2009, 23:26

Příspěvek od pnovak123 »

čeština je ke stažení u výrobce,ale jen na CAN protokol ten druhý soubor .avw tam není ,snad se najde dobrá duše která ví kde ho najít .
xrayyy
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 25 led 2011, 17:53

U585

Příspěvek od xrayyy »

Zdravim mam taky problem mam U585 a skusal som updatovat ten vag niekde som nasiel subor ale po nahrati mi ten vag nechce spustit nema niekto origo subor do toho vag sys s priponou.avw Dakujem.
Jindřich Smolík
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10 zář 2008, 08:41

Příspěvek od Jindřich Smolík »

Ahoj mám Memoscan U585 a nemám k němu kabel prosím mohl by mi ho někdo proměřit a namalovat nebo tak něco abych si ho mohl doma vyrobit díky
kopy
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 03 úno 2011, 19:29

Příspěvek od kopy »

Zdarec,zkoušel s tím někdo renaulty, třeba scenic II 2004
pnovak123
Sběrač informací
Příspěvky: 20
Registrován: 05 lis 2009, 23:26

Příspěvek od pnovak123 »

nějak mi nefunguje ta nabídka na mazání inspekce co je tam , OLEJ /INSP 1 a 2 ,zkoušel jsem to na octavii II (to házelo chybu) a na A4 r.2000 (vše proběhlo ok a SERVIS furt svítil.
pnovak123
Sběrač informací
Příspěvky: 20
Registrován: 05 lis 2009, 23:26

Re: U585

Příspěvek od pnovak123 »

xrayyy píše:Zdravim mam taky problem mam U585 a skusal som updatovat ten vag niekde som nasiel subor ale po nahrati mi ten vag nechce spustit nema niekto origo subor do toho vag sys s priponou.avw Dakujem.
tak už mám tu češtinu
rado-st
Přispěvovatel
Příspěvky: 113
Registrován: 11 led 2009, 22:21
Bydliště: Michalovce

Příspěvek od rado-st »

Zdravím,tak je možnosť kúpiť aj s češtinou-ma s touto mašinkou niekto nejaké skúsenosti? Oplatí sa to za tie peniaze?
waleeed1234
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 06 úno 2016, 08:07

Příspěvek od waleeed1234 »

kúpiť aj s češtinou-ma s touto mašinkou niekto nejaké skúsenosti? Oplatí sa to za tie peniaze?
joil
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 18 kvě 2007, 09:31

Soubor s CZ firmwarem?

Příspěvek od joil »

Ahoj, nemohl by někdo poskytnout soubor s posledním CZ firmwarem? Stránka výrobce už bohužel nefunguje.

HD5.0_U581 SW5.3 CZ

Díky!
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“