POZOR na levné a neprofesionální úpravy TDI!!

Noví uživatelé prostudovat jako první! Vytvořený souhrn témat na často probírané dotazy.
Téma mohou zakládat jen moderátoři - pokud máte nápad, kontaktujte Reeshu, nebo Dukese

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
marena tdi
Aktivista
Příspěvky: 3597
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od marena tdi »

to je pravda ,ale vrha to spatne svetlo na tebe.tak ze nejdrive oprava pak soft.
Audi A3 Sportback 1.9 PD BXE 186 ps , sw TDI FUN , TSB 220 Turbosport , exhaust by Marena
EX- Octavia combi Tdi AGR 261 ps
Uživatelský avatar
red snail
uživatel
Příspěvky: 296
Registrován: 19 srp 2007, 08:55
Bydliště: Mosty

Příspěvek od red snail »

marena tdi píše:tak na svojem aute jsis to osefoval,na cizim byl problem.pak se nediv ze jsou nastvani.chlap byl nekolikrat u tebe a ty jsi mu rikal ze je vse o.k tak volal a cele se to predelavalo.
a ta fotka co tu je ,Byla volne pristupna na facebuku.taky jsem ji nasel.pochopitelne ted tam uz neni .cpete si tam same kraviny a pak kdyz to nekdo vyuzije jste zlosti bez sebe.
ty žiješ ve světě kde je možné,aby si vzal kdokoliv cokoliv jen proto, že to je na internetu??? Opravdu není potřeba na každou fotku dávat nápis "nekraďte"... Volně přístupná jako kde? Existuje nějaká databáze kde jsem ji umístil volně ke stažení a nevím o tom? Prosím, pouč mě (LOL)
VW Passat Variant HL B8 1.9TDi 110kW
Uživatelský avatar
marena tdi
Aktivista
Příspěvky: 3597
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od marena tdi »

red snail píše:
marena tdi píše:tak na svojem aute jsis to osefoval,na cizim byl problem.pak se nediv ze jsou nastvani.chlap byl nekolikrat u tebe a ty jsi mu rikal ze je vse o.k tak volal a cele se to predelavalo.
a ta fotka co tu je ,Byla volne pristupna na facebuku.taky jsem ji nasel.pochopitelne ted tam uz neni .cpete si tam same kraviny a pak kdyz to nekdo vyuzije jste zlosti bez sebe.
ty žiješ ve světě kde je možné,aby si vzal kdokoliv cokoliv jen proto, že to je na internetu??? Opravdu není potřeba na každou fotku dávat nápis "nekraďte"... Volně přístupná jako kde? Existuje nějaká databáze kde jsem ji umístil volně ke stažení a nevím o tom? Prosím, pouč mě (LOL)
a ty neumis cist.videl jsi nekde ze jsem ten prispevek posilal ja?v kazdem pripad pokud si neco date na takovy servr jako je facebuk co od toho cekate.ty fotky tam davame dobrovolne.akorat je na kazdem jak moc ma zdravy rozum.
Audi A3 Sportback 1.9 PD BXE 186 ps , sw TDI FUN , TSB 220 Turbosport , exhaust by Marena
EX- Octavia combi Tdi AGR 261 ps
Uživatelský avatar
Indi
Přispěvovatel
Příspěvky: 462
Registrován: 27 led 2006, 18:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Indi »

drapek píše:A jak by to mohlo mít výkon po 3tis,když tlak turba padl na/pod 1bar ? Zakaznikovi se říkalo ať si nechá spravit regulaci a pak se doladí toto, a Nikdo se neozval.
Tak si kurva dělejte prdel z plasteliny
Co je tohle za stupidní argument?
Tohle vůbec nemělo od tebe odjet. Zase šlo o to jen si namastit kapsu a pak tahat z klienta další peníze. V grafu je vidět že je soft,špatně postavený a to nemá s turbem nic společného.
Audi cab AVF 190kW/518Nm
Seat Alhambra 190PS/420Nm
Audi A4 3.0TDI Q 150kW/450Nm
Uživatelský avatar
red snail
uživatel
Příspěvky: 296
Registrován: 19 srp 2007, 08:55
Bydliště: Mosty

Příspěvek od red snail »

marena tdi píše:
red snail píše:
marena tdi píše:tak na svojem aute jsis to osefoval,na cizim byl problem.pak se nediv ze jsou nastvani.chlap byl nekolikrat u tebe a ty jsi mu rikal ze je vse o.k tak volal a cele se to predelavalo.
a ta fotka co tu je ,Byla volne pristupna na facebuku.taky jsem ji nasel.pochopitelne ted tam uz neni .cpete si tam same kraviny a pak kdyz to nekdo vyuzije jste zlosti bez sebe.
ty žiješ ve světě kde je možné,aby si vzal kdokoliv cokoliv jen proto, že to je na internetu??? Opravdu není potřeba na každou fotku dávat nápis "nekraďte"... Volně přístupná jako kde? Existuje nějaká databáze kde jsem ji umístil volně ke stažení a nevím o tom? Prosím, pouč mě (LOL)
a ty neumis cist.videl jsi nekde ze jsem ten prispevek posilal ja?v kazdem pripad pokud si neco date na takovy servr jako je facebuk co od toho cekate.ty fotky tam davame dobrovolne.akorat je na kazdem jak moc ma zdravy rozum.
umím číst a vím kdo ho tam dal, ale ty ses tvářil jako že máš stejný názor jako dotyčný ohledně stahování z netu (LOL)
VW Passat Variant HL B8 1.9TDi 110kW
Uživatelský avatar
TDIfun
Aktivista
Příspěvky: 1995
Registrován: 06 říj 2008, 20:15
Bydliště: Valcova STATICKA zatezova zkusebna Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TDIfun »

Ja jen predelal SW. (noteeth) (noteeth) byl spatne upraveny program k danemu motoru..

hele ja za to nemuzu, ze jezdej tvoji zakazici ke mne opravovat tvoji praci.. To je asi na zamysleni, ze chce nekdo platit dvakrat softwer... :?

P.S. turbo dodano TDIDRAPEK to jen k te regulaci, pokud se na to snazis vymluvit tak jsi prodal zadrene turbo??????? Staci se podivat na casy upravy a velice pochybuji, ze ja v moji dilne vytahnu, rozeberu a vycistim zadrene turbo na 4X4..
Omyl, na turbo jsem ani nesahl!!!!

To jen k teto nepovedene uprave a pritom stacilo udelat poradne diag a umet cist v logu..
;)
Peknej den TDIFUN
340HP 1.9TDI ASZ
238HP 1.9TDI ASZ
255HP 1.9TDI AVF
250HP 1.9TDI AGR
251HP 1.9TDI AGR
M = ( Pnorm[kW] * 9.549 ) / n[min-1]
http://www.youtube.com/watch?v=N9hi4nNhAvg
Uživatelský avatar
red snail
uživatel
Příspěvky: 296
Registrován: 19 srp 2007, 08:55
Bydliště: Mosty

Příspěvek od red snail »

Indi píše:
drapek píše:A jak by to mohlo mít výkon po 3tis,když tlak turba padl na/pod 1bar ? Zakaznikovi se říkalo ať si nechá spravit regulaci a pak se doladí toto, a Nikdo se neozval.
Tak si kurva dělejte prdel z plasteliny
Co je tohle za stupidní argument?
Tohle vůbec nemělo od tebe odjet. Zase šlo o to jen si namastit kapsu a pak tahat z klienta další peníze. V grafu je vidět že je soft,špatně postavený a to nemá s turbem nic společného.
Co je tohle za stupidní odpověď? (LOL) určitě neumím číst v grafu tak dobře jako třeba borec-guru jako jsi ty, ale nechápu jak můžeš můžeš vidět v kompletně zkresleném grafu vinou hw problém s softu??? (LOL) Přejmenuj se na Kúprfíld :D
VW Passat Variant HL B8 1.9TDi 110kW
Uživatelský avatar
marena tdi
Aktivista
Příspěvky: 3597
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od marena tdi »

jak se na to tvarim?tak ze s tim nic neudelam.to je proste internet.ver mi ale ze jsou daleko horsi fotky .
Audi A3 Sportback 1.9 PD BXE 186 ps , sw TDI FUN , TSB 220 Turbosport , exhaust by Marena
EX- Octavia combi Tdi AGR 261 ps
Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Aktivista
Příspěvky: 3307
Registrován: 18 zář 2007, 08:17
Bydliště: Žilina

Příspěvek od subz3ro_tdi »

red snail píše:nechápu jak můžeš můžeš vidět v kompletně zkresleném grafu vinou hw problém s softu??? (LOL) Přejmenuj se na Kúprfíld :D
Chalan, sice ta nepoznam ale toto je vazne sila co sa snazis obhajovat :? Osobne som Drapkovu pracu nemal tu cest poznat, ale toto su skolacke chyby, neurobit pred upravou diagnosiku a vyhovarat sa na HW problem... sami seba deklasujete na amaterov, ktori nevedia co robia ale nalievaju "odskusane" upravy..... nic v zlom, kazdy nejako zacinal, aj TDIfun (a pozrite kde je teraz, ako vas vyskolil) ale chce to poucit sa z chyb a neopakovat ich a hlavne na sebe pracovat a zdokonalovat sa, ale nie na zakaznickych autach => to vyzdaduje nejake vstupne investicie na vybavenie a to nas dovedie k tomu preco nejde robit SW upravy za 2000 Kc (wallbash)
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Uživatelský avatar
red snail
uživatel
Příspěvky: 296
Registrován: 19 srp 2007, 08:55
Bydliště: Mosty

Příspěvek od red snail »

marena tdi píše:jak se na to tvarim?tak ze s tim nic neudelam.to je proste internet.ver mi ale ze jsou daleko horsi fotky .
jsou jsou, někteří dodnes nepochopili, že internet není soukromá věc... souhlasím. Ale zveřejňovat cizí fotky taky není moc košer a pokud půjdem do důsledku tak to pro dotyčného může být dost velký problém. Autorským právům se dnes dost daří :)
VW Passat Variant HL B8 1.9TDi 110kW
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

no tady bude postih za autorský práva teda jako prase max omluva a pokání že to už víckrát neudělá... (rofl)
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
red snail
uživatel
Příspěvky: 296
Registrován: 19 srp 2007, 08:55
Bydliště: Mosty

Příspěvek od red snail »

subz3ro_tdi píše:
red snail píše:nechápu jak můžeš můžeš vidět v kompletně zkresleném grafu vinou hw problém s softu??? (LOL) Přejmenuj se na Kúprfíld :D
Chalan, sice ta nepoznam ale toto je vazne sila co sa snazis obhajovat :? Osobne som Drapkovu pracu nemal tu cest poznat, ale toto su skolacke chyby, neurobit pred upravou diagnosiku a vyhovarat sa na HW problem... sami seba deklasujete na amaterov, ktori nevedia co robia ale nalievaju "odskusane" upravy..... nic v zlom, kazdy nejako zacinal, aj TDIfun (a pozrite kde je teraz, ako vas vyskolil) ale chce to poucit sa z chyb a neopakovat ich a hlavne na sebe pracovat a zdokonalovat sa, ale nie na zakaznickych autach => to vyzdaduje nejake vstupne investicie na vybavenie a to nas dovedie k tomu preco nejde robit SW upravy za 2000 Kc (wallbash)
Souhlasím a nikoho neobhajuju, jen jsem chtěl vědět jak to poznal z grafu se zadřeným turbem, že je špatný soft :)
o tom jak tady začínali někteří členové tohoto fora je toho napsáno až až na jiných vláknech...
jinak mi to je celkem jedno, chodím se sem už jen vyloženě pobavit, než někoho hájit... to fakt nemám zapotřebí...
Jen mě někdy naštve, že se tu někteří vytahují místo aby pomohli ostatním, přitom začínali od stejných sraček a dělali stejné ne-li horší chyby... já na fora vždycky chodil, abych si nechal poradit od zkušenějších... ale toto už konkrétně tady nefunguje. Ti co něco vědí, se sem chodí vysmívat těm, co něco nevědí... Smutné...
VW Passat Variant HL B8 1.9TDi 110kW
Uživatelský avatar
red snail
uživatel
Příspěvky: 296
Registrován: 19 srp 2007, 08:55
Bydliště: Mosty

Příspěvek od red snail »

Ladas píše:no tady bude postih za autorský práva teda jako prase max omluva a pokání že to už víckrát neudělá... (rofl)
evidentně tomuto problému rozumíš tak jako jako já programování map řj (LOL)
VW Passat Variant HL B8 1.9TDi 110kW
Uživatelský avatar
Indi
Přispěvovatel
Příspěvky: 462
Registrován: 27 led 2006, 18:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Indi »

red snail píše:
Indi píše:
drapek píše:A jak by to mohlo mít výkon po 3tis,když tlak turba padl na/pod 1bar ? Zakaznikovi se říkalo ať si nechá spravit regulaci a pak se doladí toto, a Nikdo se neozval.
Tak si kurva dělejte prdel z plasteliny
Co je tohle za stupidní argument?
Tohle vůbec nemělo od tebe odjet. Zase šlo o to jen si namastit kapsu a pak tahat z klienta další peníze. V grafu je vidět že je soft,špatně postavený a to nemá s turbem nic společného.
Co je tohle za stupidní odpověď? (LOL) určitě neumím číst v grafu tak dobře jako třeba borec-guru jako jsi ty, ale nechápu jak můžeš můžeš vidět v kompletně zkresleném grafu vinou hw problém s softu??? (LOL) Přejmenuj se na Kúprfíld :D
Na to nemusím být kouzelník, jen se pořádně podívej na průběhy, jak serie, drápkuv a po úpravě TDIfunem. HW je stejný, ono to asi bude opravdu tím turbem od drápka :D .

O těch fotkách postahovaných z netu by jsi měl hlavně poreferovat drápkovi (LOL) .
Audi cab AVF 190kW/518Nm
Seat Alhambra 190PS/420Nm
Audi A4 3.0TDI Q 150kW/450Nm
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

no když vidím jak s tím jde na soud nebo dává oznámení tak se směju už teď :D
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Odpovědět

Zpět na „FAQ - časté dotazy - řešení, postupy“