POZOR na levné a neprofesionální úpravy TDI!!

Noví uživatelé prostudovat jako první! Vytvořený souhrn témat na často probírané dotazy.
Téma mohou zakládat jen moderátoři - pokud máte nápad, kontaktujte Reeshu, nebo Dukese

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Ona ta LPS 3000 zase taková darda není... zejména porovnám-li investici a návratnost v jiných oborech podnikání 8)

... a co si budeme povídat, FUN je již zavedená firma
GIV Variant TDi ???kW
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

drapek píše:No nic, koupí se na jaro/léto brzda a bude po problemech vasich a budou dukazy hnedka .......
Mno hlavne si sjednej nejakeho odbornika, aby ti ji poradne zkalibroval, jinak bude cela investice nanic, protoze s tvym pristupem k ladeni se tu pak objevi fotka, jak jsi dostal 300koni z FRS jen chipem :roll:
Slavkov píše:Ona ta LPS 3000 zase taková darda není... zejména porovnám-li investici a návratnost v jiných oborech podnikání 8)
... a co si budeme povídat, FUN je již zavedená firma
A Ty vis kolik to je? Pokud ano, tak si spocitej kolik chipu by asi tak musel udelat (a kolik z toho realne muze mit), aby si ji mohl poridit. At je to jak chce, stale je krize a lidi netusi co bude, takze skudlej. Takze bych to tak lehce nevidel ... nicmene drzim Funovi palce.

Jinak shledavam tuto diskuzi jako velice podnetnou. Myslim si, ze je to sice obdobou stredovekeho pranyrovani, nicmene alespon to pranyrovaneho donuti se zamyslet ... ikdyz v pripade Drapka si nejsem moc jist, precijen to neni poprve a ani po te prasarne s tou tusim Ibizou se zjevne nepoucil.

Nechapu lidi, kteri zastavaji nazor, ze takto usetri ... njn, levne veci byvaji ty nejdrazsi (crazy)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
maras
Přispěvovatel
Příspěvky: 134
Registrován: 24 lis 2010, 12:20

Příspěvek od maras »

no,tak přiznám se, že na toto nemám slov-trochu silná káva!!!!!
Octavia III combi 2014 2.0 TDI
Uživatelský avatar
misoVW
Aktivista
Příspěvky: 8061
Registrován: 24 říj 2007, 08:51
Bydliště: Západné Slovensko, blízko PN

Příspěvek od misoVW »

DostalJsemBanJebatNaTo píše:ani ne když vezmeš na vědomí, že polovina z toho jsou kecy sračky bláboly a pomluvy :)
ja zomieram od smiechu :D:D:D za ten NICK (LOL) (LOL) (LOL) (LOL) :-D :-D :-D :-D
Tiguan CBAB
Polaris 455 diesel 4x4
Harley Davidson V-rod
BMW R1200R
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

misoVW píše:
DostalJsemBanJebatNaTo píše:ani ne když vezmeš na vědomí, že polovina z toho jsou kecy sračky bláboly a pomluvy :)
ja zomieram od smiechu :D:D:D za ten NICK (LOL) (LOL) (LOL) (LOL) :-D :-D :-D :-D
no a co, ma pravdu :D
Uživatelský avatar
TDIfun
Aktivista
Příspěvky: 1995
Registrován: 06 říj 2008, 20:15
Bydliště: Valcova STATICKA zatezova zkusebna Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TDIfun »

DostalJsemBanJebatNaTo píše:ani ne když vezmeš na vědomí, že polovina z toho jsou kecy sračky bláboly a pomluvy :)
Ubohe pane Red snail alias Intercoolery alias Kamil Franek. Koukam, ze te jiz nekolikrat vykopli z tohoto fora. A divim se lidem, ze ti ty tve blaboly zerou....
340HP 1.9TDI ASZ
238HP 1.9TDI ASZ
255HP 1.9TDI AVF
250HP 1.9TDI AGR
251HP 1.9TDI AGR
M = ( Pnorm[kW] * 9.549 ) / n[min-1]
http://www.youtube.com/watch?v=N9hi4nNhAvg
Gabrielaa
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 19 zář 2011, 20:21

Opel Zafira 2,2 TDI

Příspěvek od Gabrielaa »

Dobrý den,
mám opel Zafira 2,2 TDi r.v.2002 a před týdnem jsem nenastartovala, museli mě odtáhnout. Mechanik tvrdí, že se jedná o poškození čerpadla a řídící jednotky čerpadla. Cena repase čerpadla je podle něj 45000kč. Poraďte jak postupovat? Kde sehnat nějakého diagnostika a dá se toto ověřit? Děkuji Gabriela [/b]
Uživatelský avatar
red snail
uživatel
Příspěvky: 296
Registrován: 19 srp 2007, 08:55
Bydliště: Mosty

Re: Opel Zafira 2,2 TDI

Příspěvek od red snail »

Gabrielaa píše:Dobrý den,
mám opel Zafira 2,2 TDi r.v.2002 a před týdnem jsem nenastartovala, museli mě odtáhnout. Mechanik tvrdí, že se jedná o poškození čerpadla a řídící jednotky čerpadla. Cena repase čerpadla je podle něj 45000kč. Poraďte jak postupovat? Kde sehnat nějakého diagnostika a dá se toto ověřit? Děkuji Gabriela [/b]
Jedoduché, ověřte informaci u jiného mechanika ;)
VW Passat Variant HL B8 1.9TDi 110kW
Uživatelský avatar
marena tdi
Aktivista
Příspěvky: 3597
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Opel Zafira 2,2 TDI

Příspěvek od marena tdi »

Gabrielaa píše:Dobrý den,
mám opel Zafira 2,2 TDi r.v.2002 a před týdnem jsem nenastartovala, museli mě odtáhnout. Mechanik tvrdí, že se jedná o poškození čerpadla a řídící jednotky čerpadla. Cena repase čerpadla je podle něj 45000kč. Poraďte jak postupovat? Kde sehnat nějakého diagnostika a dá se toto ověřit? Děkuji Gabriela [/b]
mate SZ zpravu :)
Audi A3 Sportback 1.9 PD BXE 186 ps , sw TDI FUN , TSB 220 Turbosport , exhaust by Marena
EX- Octavia combi Tdi AGR 261 ps
xanubysx
Přispěvovatel
Příspěvky: 58
Registrován: 19 říj 2008, 21:26
Bydliště: Tam kde jsem JM
Kontaktovat uživatele:

diskuze

Příspěvek od xanubysx »

No to si člověk počte :D Ať si udělá každý obrázek ... škoda mluvit :)
Uživatelský avatar
hasmen
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 04 zář 2011, 13:33
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: diskuze

Příspěvek od hasmen »

xanubysx píše:No to si člověk počte :D Ať si udělá každý obrázek ... škoda mluvit :)
Já to četl na jeden zápřah a eště teď mne bolí bránice... (rofl)
Passat B5 Variant 1.9 TDI 81 kW
Uživatelský avatar
Alinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2007, 20:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Alinek »

Vím, že tohle téma je už celkem starý, ale teď jsem na něj narazil, pročetl ho a musím se fakt smát :D

Nebudu komentovat pravopis, protože z toho by mi vyšlo, že většina místních diskutérů nemá ani vychozenou základku :D, ale to je jedno...

Neznám TDIDRAPKA, nemám od něj chip ani nic, ale jeho argumenty jsou opravdu strohé, směšné a nedostačující. Akorát je vidět, jak on i jeho kamarád red snail ztráceli nervy, protože věcné námitky prostě nedokázali vyargumentovat.

A ta fotka - pokud je to opravdu ON, tak není co řešit. Takový ucho, kterýmu ještě ani nezaschl řidičák :D si tady bude hrát na nějakýho tunera :D to je k smíchu.

Je to úplně to samé, jako když si 18 letej blbeček z OVB, kterej projde půldenním vymýváním mozku (oni tomu říkají školení), začne hrát na finančního poradce. Přitom jediný, co umí, je naprat klientovi nevýhodnej shit a pobrat provizi.

Tady mi to přijde úplně to samé.
milosko
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 21 bře 2008, 15:51

Příspěvek od milosko »

Mne povedal Drapek ze PEUGEOT BOXER 3.0 HDi sa neda upravovat,ze je tam jednotka do ktorej sa neda dostat ze je blokovana.
p.s.
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 23 pro 2010, 09:38
Bydliště: Nová Role

Re: Opel Zafira 2,2 TDI

Příspěvek od p.s. »

Gabrielaa píše:Dobrý den,
mám opel Zafira 2,2 TDi r.v.2002 a před týdnem jsem nenastartovala, museli mě odtáhnout. Mechanik tvrdí, že se jedná o poškození čerpadla a řídící jednotky čerpadla. Cena repase čerpadla je podle něj 45000kč. Poraďte jak postupovat? Kde sehnat nějakého diagnostika a dá se toto ověřit? Děkuji Gabriela [/b]
švagra toto stálo 42000kč osobně máme velmi dobrou skušenost zde :
http://www.autokomi.cz/autokomi/5-Bosch ... i-cerpadla
Škoda Octávie Combi 1.9 TDI 81KW
ivanrs
Přispěvovatel
Příspěvky: 53
Registrován: 23 říj 2013, 10:39

Příspěvek od ivanrs »

vyhral som v tombole na zraze 30% zlavu na upravu vykonu u tdidrapek, nechcete to niekto? :D
Odpovědět

Zpět na „FAQ - časté dotazy - řešení, postupy“