Používá někdo nebo má zkuženosti s METALTEC - 1® ?

vše o motorových, převodových a podobných olejích - čím se miláčci namažou

Moderátoři: šulda, Moderátoři

bobG3
Aktivista
Příspěvky: 1319
Registrován: 23 led 2006, 19:40
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od bobG3 »

Všechny tyhle přípravky můžou za určitých podmínek nějak fungovat. Každopádně Slick - teflon, jehož mikročásticemají náboj a mají se nalepitna třoucí se plochy. Průser je, pokud olej obsahuje kovové přísady.Pak je z oleje kaše.
Ostatní přípravky jsou na bázi chloru, tření můžou skutečně zmenšovat, ale za určitých prov. podmínek dochází ke korozi, chlórové sloučeniny, které se vyloučí jsou agresivní. Možná před sprintem bych to tam nalil, (hm)
Lepší řešení je kvalitní olej.
G3 Variant synchro
DOLPH
Aktivista
Příspěvky: 1259
Registrován: 17 srp 2007, 09:41
Bydliště: frýdek-místek

Příspěvek od DOLPH »

nechte peníze na častější výměny olejů a uděláte líp.

budeš rád,jestli to neuškodí....
Uživatelský avatar
CATDAVID
Aktivista
Příspěvky: 1104
Registrován: 16 kvě 2007, 21:38
Bydliště: Olomouc-Litovel

Příspěvek od CATDAVID »

Připadá mi,že se na ten odkaz nikdo nedíval (hm) Olej měním po 8tis KM :D
Něco málo sem dám ze stránek:

Dovolujeme si Vás oslovit jménem firmy METALTEC-CZ, s.r.o. ve věci představení
produktu Metal Conditioneru METALTEC-1®, který byl vyvinut za účelem zušlechťování kovů
nejlepší jakosti a neměnící plastické vlastnosti kovů. Metal Conditioner působí na bázi
syntetických derivátů uhlovodíků, chránící kovy stálou syntetickou molekulární vazbou
s obsahem inhibitoru koroze. Tento typ produktu Metal Conditioneru neobsahuje žádná
pevná tělesa například teflonu, mědi, olova a ani jiné příměsi a přísady kovů. Tím je
zabezpečeno, že nedochází k ucpávání filtrů ani olejových mazacích kanálků. Jedná se o plně
syntetický tekutý výrobek, který se snadno rozpouští jak v syntetických tak i v minerálních
olejích včetně jiných kapalinových tekutinách, nerozpouští se ve vodě, vodu Metal
Conditioner odpuzuje.
GII-PD 96kw -drobnosti +soft TDIFUN 293ps/525Nm,
TEL: 603742155
EMAIL: cat.david@seznam.cz
DOLPH
Aktivista
Příspěvky: 1259
Registrován: 17 srp 2007, 09:41
Bydliště: frýdek-místek

Příspěvek od DOLPH »

CATDAVID píše:Připadá mi,že se na ten odkaz nikdo nedíval (hm) Olej měním po 8tis KM :D
Něco málo sem dám ze stránek:

Dovolujeme si Vás oslovit jménem firmy METALTEC-CZ, s.r.o. ve věci představení
produktu Metal Conditioneru METALTEC-1®, který byl vyvinut za účelem zušlechťování kovů
nejlepší jakosti a neměnící plastické vlastnosti kovů. Metal Conditioner působí na bázi
syntetických derivátů uhlovodíků, chránící kovy stálou syntetickou molekulární vazbou
s obsahem inhibitoru koroze. Tento typ produktu Metal Conditioneru neobsahuje žádná
pevná tělesa například teflonu, mědi, olova a ani jiné příměsi a přísady kovů. Tím je
zabezpečeno, že nedochází k ucpávání filtrů ani olejových mazacích kanálků. Jedná se o plně
syntetický tekutý výrobek, který se snadno rozpouští jak v syntetických tak i v minerálních
olejích včetně jiných kapalinových tekutinách, nerozpouští se ve vodě, vodu Metal
Conditioner odpuzuje.
to je jako ve STAR TREKU
tam taky neustále opakovali hromady cizích slov,kterým nikdo nerozuměl-ale dobře to znělo....
(crazy)


já tomu prostě nevěřím.ja spousta firem,které provozují velmi drahé stroje-ať už jsou to kamiony,bagry,kombajny....... a kdyby to opravdu fungovalo-lejou to tam všichni.....

Příklad:vlastním přepravní firmu-100 kamionů.každý z nich vydrží cca 1 milion km(2 roky)-poté je motor vyběhaný-K.O.
Ty za mnou přijdeš s nabídkou zázračného přípravku,který mi za pár tisícovek výrazně prodlouží životnost motoru a dokonce i sníží spotřebu-a tím ušetří desítky až stovky tisíc kč.já ale nemám důvěru a nechci investovat do věci,které nevěřím.

co uděláš?mám 100 kamiónu,takže jsem zajímavý zákazník,takže ty v rámci reklamy mi dáš zdarma elixír do 5 kamiónů s tím,že jestli se potvrdí tvá slova koupím od tebe elixír do dalších 95kamiónů,což já samozřejmě s radostí udělám,protože v takovém počtu mi to ušetří milióny!

2 roky utečou jako voda a já podle faktůr za opravy a nákupy PHM přesně vidím,jak si vede 5 kamiónů ošetřných tvým elixírem proti ostatním.....

tvůj přípravek opravdu funguje,okamžitě ho liju do všech aut a nejsem krysa-takže i kamarádovi co má dalších 100 kamiónů doporučím tvůj elixír...dobré zboží si dělá reklamu samo a zpráva se šíří jako lavina.známý má známého a ten má známého,no prostě svět je malý a brzy lejou tvůj elixír automaticky hled po zakoupení vozu,protože prokazatelně(potvrzeno praxí na tisících aut) výrazně prodlouží životnost a sníží náklady na PHM.


no a teď už ti jen stačí pozjišťovat(třeba se zeptat pár kamiňáků které potkáš třeba na pumpě) jak jim ty auta krásně šlapou a jak to pomohlo.

pokud zjistíš,že ho nikdo nepoužívá-tak jsou všichni úplně blbí a neumí počítat..
a nebo je to opačne a firma METALTEC-CZ, s.r.o. investuje těžké peníze do reklamy,aby našla semtam hňupa,který si to koupí
(wallbash)
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

aby pak nedopadli jako tahle firma na okna - přišlo mi to mejlem,dobrej fór. :D

Subject: Okna
Minulý rok jsem vyměnila všechna okna ve svém domě za ta drahá
plastová tříkomorová a vakuovaná, která šetří energii. Dnes mi volal
jejich dealer a stěžoval si, že už je to rok, co mi je vestavěli a ještě
stále jsem za ně nezaplatila. No hej teda, to, že jsem blond, ještě
neznamená, že su automaticky blbá, ne?
Tak jsem mu řekla to, co mi pořád opakoval
ten kecací chlápek, co mi je prodal, že:
"do JEDNOHO roku se ty okna zaplatí samy".
Haló? Už to jeden rok byl! Řekla jsem mu.
Na druhém konci bylo jen ticho, tak jsem nakonec zavěsila a oni
už nikdy nezavolali. Vsadím se, že se chudáci cítili jako idioti.
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
Uživatelský avatar
CATDAVID
Aktivista
Příspěvky: 1104
Registrován: 16 kvě 2007, 21:38
Bydliště: Olomouc-Litovel

Příspěvek od CATDAVID »

Nikomu to tu nenutím ,ptal jsem se jen na zkušenosti s výrobkem a jak jsem zjistil,tak je nikdo nemá. Dnes jsem vyměnil olej a nalil Metaltek.
S těma kamiónama máš pravdu,ale už vidím jak český človíček při každé výměně oleje investuje X tisíc Kč navíc a kor když výsledek poznáš až po najetí x tisíc KM.Kdyby to bylo přímo v oleji jako přísada,tak každý řekne ten olej je drahej,já si koupím ten samej levnější,toť můj názor.Kdybych měl seriový motor,tak nad tím vůbec neuvažuji,ale vzhledem k tomu,že jsem zvýšil výkon,tak to vyzkouším. :D
GII-PD 96kw -drobnosti +soft TDIFUN 293ps/525Nm,
TEL: 603742155
EMAIL: cat.david@seznam.cz
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14265
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Mě by jen zajímalo co si od toho slibuješ?

Kdyby jsem řešil hučící převodovku na Citroenu Jumpy, tak jsem zjišťoval co a jak a bylo mi jedním servismenem doporučeno nalejt tam Militec-1, že to dává do svýho auta a pak když v dílně řešej problém s automatem a do hučících převodovek no a prostě že to pomáhá atd atd

Tak jsem to blbec koupil, nalil a výsledek asi všichni tušíte- vůbec žádnej (noteeth)

Nakonec problém vyřešil nákup jiné- pěkné převodovky.
:tajny:
DOLPH
Aktivista
Příspěvky: 1259
Registrován: 17 srp 2007, 09:41
Bydliště: frýdek-místek

Příspěvek od DOLPH »

CATDAVID píše:Nikomu to tu nenutím ,ptal jsem se jen na zkušenosti s výrobkem a jak jsem zjistil,tak je nikdo nemá. Dnes jsem vyměnil olej a nalil Metaltek.
S těma kamiónama máš pravdu,ale už vidím jak český človíček při každé výměně oleje investuje X tisíc Kč navíc a kor když výsledek poznáš až po najetí x tisíc KM.Kdyby to bylo přímo v oleji jako přísada,tak každý řekne ten olej je drahej,já si koupím ten samej levnější,toť můj názor.Kdybych měl seriový motor,tak nad tím vůbec neuvažuji,ale vzhledem k tomu,že jsem zvýšil výkon,tak to vyzkouším. :D
jo,český člověk často šetří na nepravých místech a nepřemýšlí,ale např. a teď se nechci opakovat,ale zase ti co maji kamióny si většinou uvědomujou,že je ty auta živí a poctivě měněj co mají a nešetří každou korunu a jdou do kvality,protože potřebujou aby jim auta šlapaly bez poruchy a co nejdéle.........
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

z principu je v dobrém motoru za provozu (ne start) tření pouze kapalinové - mezi dvouma pohybujícíma částma je vrstva oleje. co tam chcete řešit? do převodovky se dávaly proti hučení bukový piliny,ale jen když se auto prodávalo.
Já nevěřím
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
DOLPH
Aktivista
Příspěvky: 1259
Registrován: 17 srp 2007, 09:41
Bydliště: frýdek-místek

Příspěvek od DOLPH »

né do převodovky,ale do diferáku! to byly časy (rofl) ,to jsme byli ještě mladí....
mirda15
Přispěvovatel
Příspěvky: 299
Registrován: 18 říj 2009, 17:11
Bydliště: plzen

Příspěvek od mirda15 »

Já těmhle zázrakům taky nevěřim, ale dělali test ve světě motorů. Nalili zázrak, ujeli pár km, vypustili úplně olej a auto jelo ještě dalších 35 km, než se ozvala rána a motor kleknul. Takže jestli dělali test podle toho, co napsali, tak to něco udělat v motoru musí..
Uživatelský avatar
CATDAVID
Aktivista
Příspěvky: 1104
Registrován: 16 kvě 2007, 21:38
Bydliště: Olomouc-Litovel

Příspěvek od CATDAVID »

Zatím šlape dobře. (rofl)
GII-PD 96kw -drobnosti +soft TDIFUN 293ps/525Nm,
TEL: 603742155
EMAIL: cat.david@seznam.cz
xedox
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 24 led 2010, 20:10

Příspěvek od xedox »

Tomas.cz píše:Mě by jen zajímalo co si od toho slibuješ?

Kdyby jsem řešil hučící převodovku na Citroenu Jumpy, tak jsem zjišťoval co a jak a bylo mi jedním servismenem doporučeno nalejt tam Militec-1, že to dává do svýho auta a pak když v dílně řešej problém s automatem a do hučících převodovek no a prostě že to pomáhá atd atd

Tak jsem to blbec koupil, nalil a výsledek asi všichni tušíte- vůbec žádnej (noteeth)

Nakonec problém vyřešil nákup jiné- pěkné převodovky.
Bohužel Militec hučíci převodovku co ma ložíska a synchrony v pr*** nezachrani a ani nevyléčí.....do převodovky jen jako ochrana proti opotřebení.
Jinak do motoru jednoznačně doporučuji,mam vyzkoušeno ze zavodů rally jako dlouholetý mechanik.....po aplikaci do zav. motoru METALTEC zvýšil výkon motoru na mot. brzdě o cca 8 hp......jak uz se psalo vejš....zvýši se otačky volnoběhu čili se zmenší tření a potřebování třenych součastí.S Teflonem nema nic společného a motoru neublíží ! ;)
Uživatelský avatar
CATDAVID
Aktivista
Příspěvky: 1104
Registrován: 16 kvě 2007, 21:38
Bydliště: Olomouc-Litovel

Příspěvek od CATDAVID »

Zatím motor šlape jako hodinky,né že by dřív nešlapal.I při -22 po 1nažhavení nadrc!
GII-PD 96kw -drobnosti +soft TDIFUN 293ps/525Nm,
TEL: 603742155
EMAIL: cat.david@seznam.cz
luha
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 15 bře 2010, 09:05
Kontaktovat uživatele:

[b]Podívejte se na video pořízené na výstavě Motocykl Praha[

Příspěvek od luha »

Obrázek

Podívejte se na velmi průkazné video pořízené na výstavě Motocykl-Praha 2010. Firma Metaltec-Pro, výhradní distributor tohoto geniálního přípravku zde předvádí zátěžový test na válečku z ložiska nejprve ošetřeného kvalitním olejem, posléze olejem s přidáním METALTEC-1 a nakonec nasucho, jen po aplikaci METALTEC-1 do pórů kovu.
Výsledky jsou neuvěřitelné. Průběh testu je zde dokumentován bez jediného obrazového střihu.
Na webu najdete i recenze renomovaných osobností a časopisů.

Video je na mém webu autorizovaného prodejce METALTAC-1

http://metaltec.pcservis-praha.cz/video_ze_zkousek.html
Spokojený uživatel a prodejce METALTEC-1
Odpovědět

Zpět na „Mazání a motorové oleje“