Obsah fóra Dieselpower forum
Obsah fóra Dieselpower forum Přihlášení Registrace FAQ Seznam uživatelů Hledat

Obsah fóra Dieselpower forum » Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu » Bionafta (směsná nafta) a motory PD Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma 
PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 4:15 pm Citovat
slovacek.milos
Aktivista

a proč to děláš ? jaká je filozofie tvého počínání Zmaten?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 4:35 pm Citovat
WHITE-CZ
Přispěvovatel

Zajebané od sazí jak komín už to nechci čistit znova. EGR byl celý nechutně zadělaný černým sajrajtem. Takže jsem dal záslepku a je klid.

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 5:04 pm Citovat
slovacek.milos
Aktivista

[quote="WHITE-CZ"]Zajebané od sazí jak komín už to nechci čistit znova. EGR byl celý nechutně zadělaný černým sajrajtem. Takže jsem dal záslepku a je klid.[/quote

já jen proč jezdíš na sajajty
PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 5:10 pm Citovat
WHITE-CZ
Přispěvovatel

Tak jak tady čtu jezdí se na to hodně. Tak proč to nezkusit. Ještě dotaz kdy vyměnit palivový filtr jak dlouho trvá než bio rozpustí bordel po normální naftě?

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 6:04 pm Citovat
slovacek.milos
Aktivista

baví tě to Mrknut?
PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 6:13 pm Citovat
WHITE-CZ
Přispěvovatel

Co mě baví?

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 7:45 pm Citovat
slovacek.milos
Aktivista

WHITE-CZ napsal:
Co mě baví?

jezdit na blionafTU KDYŽ JE JEN O DVĚ KAČKY LEVNĚJŠÍ
PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 7:52 pm Citovat
WHITE-CZ
Přispěvovatel

Já teď cenu nafty neřeším dělám test jak to na to bude jezdit. Nejvíc se mi líbí že motor není tak hlučný a má jemnější chod. Ještě jsem nikde nečetl že by PD kleklo skrz bio takže snad nebudu první Velmi ??astn?

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2015 8:52 pm Citovat
Dani34el
Přispěvovatel

smazáno (duplicita)

Naposledy upravil Dani34el dne pá únor 13, 2015 11:40 pm, celkově upraveno 1 krát.

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2015 8:53 pm Citovat
Dani34el
Přispěvovatel

Dr.Spiegel napsal:
Dani34el napsal:
dadaTD napsal:
daniel: jedinej vrhač sraček jsi tu ty, tady nikoho emise nezajmaj, jak ty co laděj motory tak ani ty co jezděj třeba na vyjeťák Cool
Vrhač sraček ? Existuje mnoho testů věhlasných univesit ve spolupráci s TUV v Německu, že čistý olej rapidně zhoršuje kvalitu splaování. Hlavní důvod je viskosita. Dnešní přísné normy především EU4 a EU5 nemá šanci motor spalující rostlinný olej splnit. Především jde o zvýšené emise pevných částic. Takže takové vozidlo opravdu v provozu na veřejné komunikaci nemá co dělat, protože nesplňuje homologační předpoklady. To je to samé, jako kdy si registrujete nízkoemisní kotel na propan-butan a dostanete do´taci a udete tam přidávat nějáké bioplyny z Vaší jímky. Je to pak podvod.

"Vrhač sraček" jéžiši to je peklo, při čtení tohohle příspěvku jsem brečel smíchy a ještě nás tu někdo bude poučovat o emisích. Já když na to pořádně šlápnu tak za mnou není vidět. Emise a STK se v tomhle státě navíc kupuje, vlastně tady když máte dost peněz tak si můžete koupit cokoliv a kohokoliv a nějakej blb nás tu bude poučovat o EURO normách. Velmi ??astn? Velmi ??astn? Velmi ??astn?

Když za tebou není při plnym plynu vidět a auto ti tak čudí, že to věc tvýho svědomí, když vrháš tvým dětem mikročástice prachu do plic a celá společnost se Bohu dík snaží zpřísňováním norem o opak. Odmítáš auto s normou EURO 4 a vyšší ? Tvoje chyba. Evropská komise připravuje návrh zavádět ve větších městech nízkoemisní zóny. Tam Tě s tvým vrhačem sazí už nepustí. A bud rád, že tu nedědělaj pojízdný technický kontroly jako v Německu či Švýcarsku. Ihned by Ti odebrali TP.

Že je to šikana a ty se nepřizpůsobíš ? Je to kvůli nám všem TY WOLE! A emisní normy EURO 7 a vyšší některé motory už nesplní, aniž by se přidával do paliva ADBLUE (močovina).Takže motory budou zase složitější
.

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2015 8:53 pm Citovat
Dani34el
Přispěvovatel

smazáno (duplicita)

Naposledy upravil Dani34el dne pá únor 13, 2015 11:39 pm, celkově upraveno 1 krát.

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2015 9:12 pm Citovat
WHITE-CZ
Přispěvovatel

Proč to sem dáváš 3x? Ty tvoje chytrosti stejně nikdo nebere vážně stačí to napsat jednou ne? Sm?ch

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2015 10:27 pm Citovat
pepe276
Přispěvovatel

Dani34el napsal:
Když za tebou není při plnym plynu vidět a auto ti tak čudí, je to věc tvýho svědomí, když vrháš tvým dětem mikročástice prachu do plic a celá společnost se Bohu dík snaží zpřísňováním norem o opak. Odmítáš auto s normou EURO 4 a vyšší ? Tvoje chyba. Evropská komise připravuje návrh zavádět ve větších městech nízkoemisní zóny. Tam Tě s tvým vrhačem sazí už nepustí. A bud rád, že tu nedědělaj pojízdný technický kontroly jako v Německu či Švýcarsku. Ihned by Ti odebrali TP.

Že je to šikana a ty se nepřizpůsobíš ? Je to kvůli nám všem TY WOLE! A emisní normy EURO 7 a vyšší některé motory už nesplní, aniž by se přidával do paliva ADBLUE (močovina).Takže motory budou zase složitější
.

Nemám problém třeba s Euro 15, naopak, čím čistší vzduch, tím lépe, ale ne za každou cenu, ale:
1) Ta nová auta musí vydržet a nesmí se srát
2) Když už se občas něco podělá, tak to musí jít rychle, snadno a za rozumný peníze opravit
3) Nesmí to žrát jako tank, jako současná auta, ale třeba jako první oktávy v TDi
4) Musí to jezdit na normální naftu, nebo nějaké jiné cenově rozumné palivo a ne na nějaké zázračné Powerdieselultrahájtechturboplusadblůmoušn litr za 200 Kč
5) Auto musí stát tolik, aby na to měl normální průměrně vydělávající pracující člověk a koupí toho verku se nezadlužil ještě na 3 generace dopředu
6) Auto velikosti malucha nesmí vážit 2,5 tuny

Otázka je, kolik emisí navíc se vyprodukuje na výrobu tohoto ultramoderního verku se spoustou kurvítek navíc, oproti staršímu a jednoduššímu autu a jestli nejsou nakonec ekologičtější ta stará jednodušší auta Hm
No a pokud to nesplňuje všechny tyhle nároky, tak ať si to automobilky a ti sráči Zelení strčí někam třeba i s biomasou a (nejen)já zůstanu u max. Euro 3 tak dlouho, jak to jen půjde a stát mi může max. tak vylízat pr...
Myslím si, že víc lidí umře na strach z těchto částic, vyvolaný kampaní rádobyzelených a podobných pošuků, než na otravu těmito částicemi Hm

PS: Znám spoustu mechaniků od koncernu VW a 99% z nich jezdí Oktávama I, Golfama IV, starýma Audinama, apod. vše v 1.9 TDI 66, nebo 81kW a nic jiného, novým plečkám od VW se vyhýbají jako čert kříži a asi vědí proč, když to denně v práci opravují...vysvětli mi proč, čím to asi bude, že by byli tak hloupí??? To asi ne...

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2015 11:02 pm Citovat
Dr.Spiegel
Přispěvovatel

WHITE-CZ napsal:
Proč to sem dáváš 3x? Ty tvoje chytrosti stejně nikdo nebere vážně stačí to napsat jednou ne? Sm?ch

Máš recht. Dává rozumy a přitom neumí s počítačem....asi nějakej veledůležitej ekoterorista. Velmi ??astn? Velmi ??astn? Velmi ??astn?

citace:
No a pokud to nesplňuje všechny tyhle nároky, tak ať si to automobilky a ti sráči Zelení strčí někam třeba i s biomasou a (nejen)já zůstanu u max. Euro 3 tak dlouho, jak to jen půjde a stát mi může max. tak vylízat pr...
Myslím si, že víc lidí umře na strach z těchto částic, vyvolaný kampaní rádobyzelených a podobných pošuků, než na otravu těmito částicemi

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 6:46 pm Citovat
WHITE-CZ
Přispěvovatel

Stejně takhle od PC vyřeší hovno Sm?ch Sm?ch

Obsah fóra Dieselpower forum » Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu