Obsah fóra Dieselpower forum
Obsah fóra Dieselpower forum Přihlášení Registrace FAQ Seznam uživatelů Hledat

Obsah fóra Dieselpower forum » Údržba/problémy VW group (DIESEL) » Podrobny postup odvzdusnenia ABS pomocou VAG-COMu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma 
PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2018 10:00 am Citovat
jordee_23
Aktivista

jericho-3 napsal:
Jo, Tomasi. cz tohle jsem viděl a dokonce jsem dělal kdysi dávno v servisu Trabant... Velmi ??astn?
Ale je to jak píše cin , jen je mi divné, že já se s tím poprvé setkal u Passata .., u jiných aut to problém nebyl..Jsou tam patrně nějaká "specifika", která tohle vytvářejí...Když šlo špatně ovdzdušnit nějaké jiné auto s ABS, třeba po ráně, nebo pod. vždy stačilo ovzdušňovat jednotlivé trubky od pumpy k ABS až ke kolům a byl klid..

Ale to nemalo ESP ani ARS a ani EDS ..tym padom je ta cast hydraulicka na ABS kocke jednoduchsia .

A ked sa odvzdusnuje ma tam byt hadicka z trmena povoleneho az do nadobky na dno ako nahle sa to zaplni kvapalinov uz spat vzduch netaha ...
dve spojene nadoby hadickou Smile

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2018 12:38 pm Citovat
jericho-3
Aktivista

Asi máš pravdu, ale vždy jsem si naivně myslel, že i přes tyto další vymoženosti je to pořád stejné, že do kola jde trubičkou kapalina do svěráku, kde je pístek , který je hydraulikou vytlačován a proto to brzdí. A že všechny tyto "nadstavby" jsou pouze přídavkem k ABS a jsou jen další snímače a k tomu příslušné komponenty...Ale je fakt, že nikdy nezjištuji, co vše auto má a jsem v tomhle nevzdělán a rád se poučím..Jen mi je divné, že největší problémy tohoto typu má právě koncern...Že by byl tolik napřed? Smile

Obsah fóra Dieselpower forum » Údržba/problémy VW group (DIESEL)