Diskuze o kvalitě chipu CP

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

shakalik
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 26 kvě 2008, 20:08

Diskuze o kvalitě chipu CP

Příspěvek od shakalik »

Pokračování tohoto tématu http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=54805
Admin

Lusťa píše:Camp performance nebrat. Jenom rejžujou prachy,když se něco stane, pošlou tě někam a řeknou,že problém je ve tvym autě. Dokonce se stalo,že po jejich odborné montáži na jednom benzínu, auto následně začalo hořet, takže se dobře rozmysli, komu svoje auto svěříš !!!
Tvoje osobní zkušenost?Byl jsi u toho? Já Myslím že cílem každého podnikání je vydělávat peníze. Je jasný že na tomhle fóru se objektivního názoru nedočkáš. To je jen začarovaný kruh kuřbuřtů. Já Ti Camp Performance klidně doporučím, nebo se poptej na M.v.o.l.e.s.k.a. a nebo klidně třeba bitpower. Každý z nich Ti ten soft udělá dobře. A spousta dalších...
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Příspěvek od BH motor »

pocuj ked spavas s jednou zenskou a neskusis inu ako vies ktora je lepsia ty fajcicspekackovy... ja som videl softy od vsetkych a viem to porovnat. Aj roznym postupom sa da dopracovat k tomu istemu vysledku, len spolahlivost je niekde inde. pozrem zazemie referencie skusenosti, nie len cenu. Co sa tyka diesela a upravy v cechach doporucujem jednoznecne D.I.E.S.E.L.P.O.W.E.R a to reeshovi ani nemusim fajcit buzta..... len mi staci co a kto ako robi.... kludne chod aj do abc ked ti staci original za 500e.... sorry za ot ale neznasam ked niekto porovnava neporovnatelne... pockajme este tak 4 roky a vratme sa k tomuto
MAHA 4x4 LPS 3000
AUDI RS4 2,7 biturbo
SQ7
jedno prekvapko čoskoro
Uživatelský avatar
lubomt
Aktivista
Příspěvky: 3473
Registrován: 23 led 2006, 21:48
Bydliště: Martin - Slovensko

Příspěvek od lubomt »

(LOL) no Brano,to Ti poviem,uz tu snad nemusime ani prispievat,ked sa tu vraj neda nic poriadne dozvediet (noteeth) (noteeth) (noteeth)
Tento motor sa da pekne zodvihnut, BH motor ho robil kamosovi v Supe a jazdi mu to 250km/h, zátah neskutocný
PREDAJ A SERVIS AUTOMATICKÝCH PREVODOVIEK všetkých výrobcov,opravy RJ prevodoviek,PREDAJ A REPAS VZDUCHOVÝCH VANKÚŠOV AUDI,VW,MERCEDES,mobil 00421 908777779 Ľubo,VW Passat 1,9PD 4x4 190k/380Nm,A6 3,0tdi quattro 350k/760Nm chip a úpravy BH MOTOR
Lusťa
blázen
Příspěvky: 1417
Registrován: 23 led 2006, 17:42
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od Lusťa »

Lusťa píše:Camp performance nebrat. Jenom rejžujou prachy,když se něco stane, pošlou tě někam a řeknou,že problém je ve tvym autě. Dokonce se stalo,že po jejich odborné montáži na jednom benzínu, auto následně začalo hořet, takže se dobře rozmysli, komu svoje auto svěříš !!!
Byl jsem u toho,když v Camp performance udělali sw na obyč 1.9TDI 74kW motor a nandali tam 55-60hp (teď přesně už si nepamatuju) pouze softem. Do dvou dnů lehlo turbo. Před jejich zásehem auto jezdilo cca myslíš 2 roky v pohodě, byl tam chip od jiné firmy a všechno fungovalo. Pak v Camp přehráli sw a za dva dny bylo turbo v hajzlu.

Tohle mi stačí k tomu,abych je nikomu nedoporučil,

potom jsem četl zprávy od nich, co psali majiteli, kterému po jejich "odborné" montáži chytlo auto. Nejdřív jo jo,vyřešíme to a pak mu řekli,že to byla vlastně jeho vina a oni na tom žádnou vinu nemaj a poslali ho někam.

Takže panáčku, kdo je kuřbuřt? měj se (LOL)
shakalik
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 26 kvě 2008, 20:08

..

Příspěvek od shakalik »

BHMOTOR - Myslím si že starou EDC15 udělá v ČR dobře spousta lidí. A stejně dobře jako DP. Nikomu "nefajčím" , naopak to vypadá že Ty někomu rád lížeš koule a nejen Ty.
Lusťa: Pokud vím, ten soft se na zbrasavi jen měřil.. dělal ho někdo jiný, na přání majitele - . Ale je to jedno.
Vsadím se že i v DP nějakéto auto umřelo, jen se o tom nemluví.
Lusťa
blázen
Příspěvky: 1417
Registrován: 23 led 2006, 17:42
Bydliště: okolí Prahy

Re: ..

Příspěvek od Lusťa »

shakalik píše:BHMOTOR - Myslím si že starou EDC15 udělá v ČR dobře spousta lidí. A stejně dobře jako DP. Nikomu "nefajčím" , naopak to vypadá že Ty někomu rád lížeš koule a nejen Ty.
Lusťa: Pokud vím, ten soft se na zbrasavi jen měřil.. dělal ho někdo jiný, na přání majitele - . Ale je to jedno.
Vsadím se že i v DP nějakéto auto umřelo, jen se o tom nemluví.
No vidiš, pokud ty víš. A v tomhle případě ty víš špatně,takže to jen uvádim na pravou míru a dál nebudu komentovat. Já tam byl,když se pak měnilo to lehlý turbo.... ale je pravda,že majitel využíval ty koně
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Re: ..

Příspěvek od BH motor »

shakalik píše:BHMOTOR - Myslím si že starou EDC15 udělá v ČR dobře spousta lidí. A stejně dobře jako DP. Nikomu "nefajčím" , naopak to vypadá že Ty někomu rád lížeš koule a nejen Ty.
Lusťa: Pokud vím, ten soft se na zbrasavi jen měřil.. dělal ho někdo jiný, na přání majitele - . Ale je to jedno.
Vsadím se že i v DP nějakéto auto umřelo, jen se o tom nemluví.
sakaliku ty nemas ani paru o com hovorim a dokonca ani o com hovoris sam... Su nejake veci ktore ani na EDC15 nemaju zvlaqdnute pseudochiptuneri. Ale ty mas svoju pravdu a je mi uplne upi.i co kvakas do eteru na mna a na inych . ale uraza ma ked porovnavas co sa ani porovnat neda... A fajcit kok.t a lizat gu.e budem komu ja chcem a kedy chcem. Ale rad by som videl pracu tych tvojich chiptunerou ktorych porovnavas s profikmi. Len pre zaujimavost. U mna sa urobi vsetko pod jednou strechou. Aj turbo aj trysky aj CR aj PD a aj brzda. ked bude mat niekto taketo vlastne, podotykam vlastne , vybavenie tak mozme zacat kecat na tu temu. inak ja sa s tebou nemam o com bavit.
MAHA 4x4 LPS 3000
AUDI RS4 2,7 biturbo
SQ7
jedno prekvapko čoskoro
shakalik
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 26 kvě 2008, 20:08

Re: ..

Příspěvek od shakalik »

Lusťa píše:
shakalik píše:BHMOTOR - Myslím si že starou EDC15 udělá v ČR dobře spousta lidí. A stejně dobře jako DP. Nikomu "nefajčím" , naopak to vypadá že Ty někomu rád lížeš koule a nejen Ty.
Lusťa: Pokud vím, ten soft se na zbrasavi jen měřil.. dělal ho někdo jiný, na přání majitele - . Ale je to jedno.
Vsadím se že i v DP nějakéto auto umřelo, jen se o tom nemluví.
No vidiš, pokud ty víš. A v tomhle případě ty víš špatně,takže to jen uvádim na pravou míru a dál nebudu komentovat. Já tam byl,když se pak měnilo to lehlý turbo.... ale je pravda,že majitel využíval ty koně
Chtěl tam pokud vím 160 PS.. ze 105ky...a byl upozorněn že to moc nevydrží. To že jsi byl u toho když se dělalo turbo neznamená vůbec nic ;)
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Re: ..

Příspěvek od BH motor »

165PS a 320 Nm behalo original turbo v motore BKC v leone 2 roky a potom hybrid ale nebolo poskodene. nieje to o tom kolko tam je ale ako sa dosiahli
MAHA 4x4 LPS 3000
AUDI RS4 2,7 biturbo
SQ7
jedno prekvapko čoskoro
Lusťa
blázen
Příspěvky: 1417
Registrován: 23 led 2006, 17:42
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od Lusťa »

Šarik : já jsem se ale bavil s těma,co to ladili a to co říkáš ty, neni pravda. Bylo jasně řečeno,že takhle se to ladí standartně. To je pravda a cokoliv jinýho jsou pouze LŽI
Naposledy upravil(a) Lusťa dne 04 úno 2010, 18:37, celkem upraveno 1 x.
shakalik
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 26 kvě 2008, 20:08

Re: ..

Příspěvek od shakalik »

BH motor píše:
shakalik píše:BHMOTOR - Myslím si že starou EDC15 udělá v ČR dobře spousta lidí. A stejně dobře jako DP. Nikomu "nefajčím" , naopak to vypadá že Ty někomu rád lížeš koule a nejen Ty.
Lusťa: Pokud vím, ten soft se na zbrasavi jen měřil.. dělal ho někdo jiný, na přání majitele - . Ale je to jedno.
Vsadím se že i v DP nějakéto auto umřelo, jen se o tom nemluví.
sakaliku ty nemas ani paru o com hovorim a dokonca ani o com hovoris sam... Su nejake veci ktore ani na EDC15 nemaju zvlaqdnute pseudochiptuneri. Ale ty mas svoju pravdu a je mi uplne upi.i co kvakas do eteru na mna a na inych . ale uraza ma ked porovnavas co sa ani porovnat neda... A fajcit kok.t a lizat gu.e budem komu ja chcem a kedy chcem. Ale rad by som videl pracu tych tvojich chiptunerou ktorych porovnavas s profikmi. Len pre zaujimavost. U mna sa urobi vsetko pod jednou strechou. Aj turbo aj trysky aj CR aj PD a aj brzda. ked bude mat niekto taketo vlastne, podotykam vlastne , vybavenie tak mozme zacat kecat na tu temu. inak ja sa s tebou nemam o com bavit.
Jsem rád že jsi nad věcí :D Každý máme svůj názor ;)
Lusťa
blázen
Příspěvky: 1417
Registrován: 23 led 2006, 17:42
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od Lusťa »

ale dál to komentovat nebudu,at si Šarik píše co chce. Jen jsem chtěl upozornit, jak to bylo
Uživatelský avatar
lubomt
Aktivista
Příspěvky: 3473
Registrován: 23 led 2006, 21:48
Bydliště: Martin - Slovensko

Příspěvek od lubomt »

...jako DP. Nikomu "nefajčím" , naopak to vypadá že Ty někomu rád lížeš koule a nejen Ty. ...
nelizem a ani nebudem,nie som nikomu zaviazany...v svojej starej byvalej 2,5tdi passat 4x4 som mal asi 3 druhy cipov a kazdy bol iny. Prvy bol z Blavy - kopia nejakeho znackoveho cipu,chlap to tam nasukal,auto islo o cosi lepsie. Ale po par rokoch po tretom nacipovani profi tunerom /nejdem teda menovat aby som nelizal gule/ to bolo ako sa hovori NEBE A DUDY.... Neporovnatelne vyssi zatah,ziadny dym,vykon je vytiahnuty na maximum a auto jazdi na to maximum cca 195koni uz asi 4 roky....[/b]
PREDAJ A SERVIS AUTOMATICKÝCH PREVODOVIEK všetkých výrobcov,opravy RJ prevodoviek,PREDAJ A REPAS VZDUCHOVÝCH VANKÚŠOV AUDI,VW,MERCEDES,mobil 00421 908777779 Ľubo,VW Passat 1,9PD 4x4 190k/380Nm,A6 3,0tdi quattro 350k/760Nm chip a úpravy BH MOTOR
shakalik
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 26 kvě 2008, 20:08

Re: ..

Příspěvek od shakalik »

BH motor píše:165PS a 320 Nm behalo original turbo v motore BKC v leone 2 roky a potom hybrid ale nebolo poskodene. nieje to o tom kolko tam je ale ako sa dosiahli
Stylem :nájezd na dálnici, plyn na 100 procent, a takhle jet 100 km?
shakalik
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 26 kvě 2008, 20:08

Příspěvek od shakalik »

Lusťa píše:Šarik : já jsem se ale bavil s těma,co to ladili a to co říkáš ty, neni pravda. Bylo jasně řečeno,že takhle se to ladí standartně. To je pravda a cokoliv jinýho jsou pouze LŽI
Lusťa zásuvka: Tohle Ti říkal Michal? že se takhle ladí standartně? Dost pochybuju..
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“