P boxer 2,5D rozvody

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Viktor.88
Přispěvovatel
Příspěvky: 733
Registrován: 29 dub 2008, 21:28
Bydliště: Jilemnice

P boxer 2,5D rozvody

Příspěvek od Viktor.88 »

Shánim schema rozvodů a případně jak se co aretuje a čím..???
autosharan
Přispěvovatel
Příspěvky: 60
Registrován: 20 zář 2009, 11:01
Bydliště: SK NM

Příspěvek od autosharan »

AHOJ,TENTO MOTOR JE UPLNE JEDNODUCHY.VACKA,CERPADLO AJ KLUKA MAJU ARETACNE OTVORY.TIE UVIDIS PO ODDEKLOVANI REMENA.KLUKA SA ZAISTI CEZ OTVOR V BLOKU SMEROM DO ZOTRVACNIKA.JE TAM OTVOR V BLIZKOSTI STARTERA.POOTACAJ SI MOTOROMA KED TI BUDE MAT ZASKOCIT AR.KOLIK DO CERPADLA TAK MIERNE DOTLACAJ KOLIK ASI PRIEMER 7mm.SMEROM DO ZOTRVACNIKA.KED ZASKOCI JE TO OK.POTOM ZAARETUJ KOLESO VACKY.A MAS TO........
Viktor.88
Přispěvovatel
Příspěvky: 733
Registrován: 29 dub 2008, 21:28
Bydliště: Jilemnice

Příspěvek od Viktor.88 »

Hotovo, pěkná práce, díky!
pepe276
Aktivista
Příspěvky: 1095
Registrován: 23 led 2010, 10:25
Bydliště: Praha a okolí

Příspěvek od pepe276 »

Oživím staré téma

Koupil jsem Boxera 2.5TDi - přímovstřik typ THX 79kW a budu vyndavat čerpadlo na přetěsnění. Ozubené kolo čerpadla má 1, nebo 2 díry na aretační šrouby, jako 1.8/1.9 D/TD-motory XUD? Na XUD jsem dělal rozvody už mockrát, ale tady ještě ne. Jde mi o to, jestli to kolo zaaretuju na oba šrouby a v klidu vyndám čerpadlo a pak ho zase dám zpět, aniž bych musel dělat rozvody(šrouby to krásně podrží), jak mi tu kdysi někdo radil, nebo jen na 1 šroub a budu muset, po zpětném namontování čerpadla, dělat i rozvody?

Díky za rady :-)
Petr
Peugeot Boxer 2.5TDi THX 79kW 1998
Peugeot 106 1.0 CDZ 37kW 1998
Citroen Jumpy 1.9TD 68 kW 1997
Citroen Berlingo 1.9D 51 kW 2000
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jestli se nepletu, jsou tam 2 podobné motory, tak kolo čerpadla zaaretuješ jako u TD, ale kolík do kliky se špatně hledá, já zakolíkoval vačku a čerpadlo, označil jsem kliku zepředu u malého kolečka a buď povolit kolo od čerpadla , to zaaretovat kabelem nebo provazem ke kapotě, aby řemen byl pořád napnut, nebo řemen povolit a normálně čarpadlo vyndat , klika je označena a vačka a kolo čerpadla taky.. :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“