Lampa do dilny

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5473
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Lampa do dilny

Příspěvek od ROMEK »

Panove mechanici a diagnostici jake pouzivate prenosne lampy v dilne ja pouzivam neonku za 150SK a moc dluho to nevydrzi cca tak mesic vzdy mi odejde v sobotu po 13hod a o takem casi uz nikde nic nekupim a bez lampy je to robota na h***o nevite nekdo o necem lepsim?tato byla uz asi 6 a nebavi mna to kupovat levne siti (LOL)
x-man
Přispěvovatel
Příspěvky: 320
Registrován: 04 čer 2006, 01:27
Bydliště: Kadaň

Re: Lampa do dilny

Příspěvek od x-man »

ROMEK píše:Panove mechanici a diagnostici jake pouzivate prenosne lampy v dilne ja pouzivam neonku za 150SK a moc dluho to nevydrzi cca tak mesic vzdy mi odejde v sobotu po 13hod a o takem casi uz nikde nic nekupim a bez lampy je to robota na h***o nevite nekdo o necem lepsim?tato byla uz asi 6 a nebavi mna to kupovat levne siti (LOL)
Někde jsem teď viděl,že to vypadá jako neonka,ale je to z LED diod to by mělo vydržet.Koukni někde na netu
Ford GALAXY 1.9TDi PD 85kW AUY
Uživatelský avatar
scream
Přispěvovatel
Příspěvky: 772
Registrován: 23 led 2006, 15:14

Příspěvek od scream »

Romek: onokdyby ses zamyslel nad tim co jsi rekl, doslo by ti to. Zamej ma tu samou lampu co mas na mysli, akorat že znackovou, dal za ní cca litr a má jí už hezkejch pár let....
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5473
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

scream píše:Romek: onokdyby ses zamyslel nad tim co jsi rekl, doslo by ti to. Zamej ma tu samou lampu co mas na mysli, akorat že znackovou, dal za ní cca litr a má jí už hezkejch pár let....
Ja vim ked to prepocitam tak s tu znackovu usetrim ale kde ju sezenu hledal sem vsade mozne po obchodoch a vsade same smejdy ta LED by nebyla spatna ta by sa dala vyrobit s tej nefunkcnej :P
Sopťa
Přispěvovatel
Příspěvky: 70
Registrován: 28 říj 2006, 18:56
Bydliště: Opava

Příspěvek od Sopťa »

Mám od Wuertha a bomba už spadla asi milionkrát na zem a furt drží a světlo vydává taky úplně jiné než ten levný šit.A pak mám ještě klasickou žárovkovou na 24v a ta je nezmar žárovku jsem v ní asi ještě nemněnil
Uživatelský avatar
woodman007
Přispěvovatel
Příspěvky: 447
Registrován: 21 bře 2006, 20:36
Bydliště: Les

Příspěvek od woodman007 »

Jo Wurth jde, objednával jsem je do práce, 11w a cena za kus 2500.- (LOL)
Zetor 3011
Batistuta
Aktivista
Příspěvky: 1286
Registrován: 23 led 2006, 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Batistuta »

Já mám od Bosche už asi dva roky a zatim svítí.
FABIA 1,6tdi - soft dieselpower
Uživatelský avatar
scream
Přispěvovatel
Příspěvky: 772
Registrován: 23 led 2006, 15:14

Příspěvek od scream »

myslim, že i ta o ktere jsem mluvil je Bosch
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5473
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

2500 cz = 3100SK To je teda za lampa neni to nahodu ta kuzelna keru ked posmudlim vyleze zni zazracny GIN a splni mi jedno zelani? :D
Uživatelský avatar
origoš
Aktivista
Příspěvky: 4148
Registrován: 23 led 2006, 14:21
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od origoš »

To zas byla aladínova. Ale poradím Ti, jak z toho ven. Kup si za těch 150 dvě, a až Ti v sobotu odpoledne odejde, tak s ní švihni do abfalu a vybal tu druhou.
Benzín patří do letlampy a taky do resistinu

www.mosaznevyrobky.cz
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5473
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

to uz sem skusal vzdy sem kupoval dve mne v sobotu odejde ta druha a sklad zabudnu doplnit/hlava mapa/ asi tak nejak ale lubi sa mi napad jak napsal X- man tie ledky to by mohlo vydrzat ono tie neonky za 150 nejsu spatne ale pro nekoho kdo s nu sviti max 2hod denne ked s nu svitim cely den tak ta elektronika vnutri ide do haje MADE IN CHINA alebo POLAND
x-man
Přispěvovatel
Příspěvky: 320
Registrován: 04 čer 2006, 01:27
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od x-man »

ROMEK píše:to uz sem skusal vzdy sem kupoval dve mne v sobotu odejde ta druha a sklad zabudnu doplnit/hlava mapa/ asi tak nejak ale lubi sa mi napad jak napsal X- man tie ledky to by mohlo vydrzat ono tie neonky za 150 nejsu spatne ale pro nekoho kdo s nu sviti max 2hod denne ked s nu svitim cely den tak ta elektronika vnutri ide do haje MADE IN CHINA alebo POLAND
treba tady jedna je

http://www.vokberoun.cz/detail.php?did= ... &zid=66737
Ford GALAXY 1.9TDi PD 85kW AUY
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“