Takto vypadá debata na dieselpower

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
TDIPOWER
Přispěvovatel
Příspěvky: 878
Registrován: 30 led 2006, 14:24
Bydliště: Havířov

Takto vypadá debata na dieselpower

Příspěvek od TDIPOWER »

Takže kluci, tady vám dávám k dispozici SZ, kerou jsem byl obdarován. Už to nebudu komentovat ať neovlivňuju. Udělejte si názor sami, jestli se takto chová člověk, který je nad věcí a je problematiky znalý. A zdravím tímto všechny LAMY, které byly se mnou (noteeth) (rofl) 8)
Upozorňuju, že pokud se dotyčný bude k tomuto vyjadřovat vrháním dalších urážek, opět přestanu reagovat a odpovídat. Nestojí mi za to 8)

____________________________________________________________




1) nejsem Tvuj kamo ... odmitam mit tak blby kamarady

2) jak jsem psal, je videt, ze jsem Te dobre odhadnul - proste ses lama, ktera dychti po informacich (ktere si neni schopen sam najit...protoze je lama) a tak provokuje, aby "rozhejbal tema"

3) od zacatku jsem psal stejnym zpusobem, jen jsi proste moc tupej a nechapal jsi to - uz si to konecne priznej ...jak jsem psal: "Chytremu napovez...."

4) ano, mas pravdu - serou me neschopny lidi jako ses Ty, lidi, ktery jsou schopny se chlubit svou neschopnosti "ja to nevim, asi jsem blbej" nebo "mam tam 151koni" nebo "svete, uz tam nemam powerbox - ted uz nejsem takovej debil...ale to neznama, ze uz nejsem tak tupej" atd.

5) moje radobyvedecke kecy - lol, vzdyt jim ani nerozumis, nevis, co placas ani ted

6) ano, vsechny lamy byli s Tebou - pak uz se na to ti, kteri tomu rozumeji nemohli divat a trochu vas tam "zredukovali" a me podporili

7) nechoval jsem se jako histerka a "technicky" jsem Ti to vysvetloval uz davno ...neboj, uz Ti nic vysvetlovat nebudu...snad jen to, jak ses tupej

ano, jsi vyrovnane podprumerny a tupy

tak cus, TDIPÓVLE
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV - skládačka, FMIC, 60mm straight-through exhaust, jednohmota 240mm SACHS RACE, TDIfun HI-TECH software 300+PS, 1/4 míle 13,178s
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Osobne jsem po shlednuti urcitych topicu mel pocit, ze by se melo zalozit forum "Extremni tuning"
Nekde tam by v tichosti a za uzasleho pohledu nas vsech (vcetne majitele tohoto fora a jeho kolegu) vznikl vuz nemajici v dejinach TDI obdoby.
Myslim, ze by se tam naslo i misto pro vstrikovani C9H13NO3 (noteeth)

Trosku nechapu proc pouziva velke pismeno v TY a vzapeti pouzije osobni urazku. To je jako napsat "prominte vy vole" ovsem v tomto pripade to ma jakousi abstraktni noblesu. (LOL)
Co se tyce diskuzi na internetu, tak nejlepe to vystihuje tenhle obrazek.
Obrázek
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
elit
Přispěvovatel
Příspěvky: 392
Registrován: 23 led 2006, 20:55

Příspěvek od elit »

Tak ten obrzek je hustej :)
VW Passat 3C 2008 BMP
Bóďa
Aktivista
Příspěvky: 2633
Registrován: 23 led 2006, 07:43
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bóďa »

Hm, pěkný.
A co takhle ta zpráva, kterou si ho tak nastartoval? :)
Autor soukromé zprávy jistě se zveřejněním souhlasil, že? (noteeth)
No, co k tomu dodat. Snad jen to, že se ve slově hysterka nepíše měkké "i". (LOL)
http://www.pravopis.cz/hledej.php?qr=histerka
MORE POWER?
DIESELPOWER!
Touran 2.0TDI Freestyle Dieselpowe®
Uživatelský avatar
Radim205D
Přispěvovatel
Příspěvky: 974
Registrován: 19 kvě 2006, 06:36
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Radim205D »

MŮJ OMYL (LOL)
E91 N52B30 :)
Uživatelský avatar
TDIPOWER
Přispěvovatel
Příspěvky: 878
Registrován: 30 led 2006, 14:24
Bydliště: Havířov

Příspěvek od TDIPOWER »

Bóďa píše:Hm, pěkný.
A co takhle ta zpráva, kterou si ho tak nastartoval? :)
Autor soukromé zprávy jistě se zveřejněním souhlasil, že? (noteeth)
No, co k tomu dodat. Snad jen to, že se ve slově hysterka nepíše měkké "i". (LOL)
http://www.pravopis.cz/hledej.php?qr=histerka
No, toto je třetí zpráva v pořadí....dostal jsem první, dodpověděl jsem a toto je reakce.......jestli je zájem, dám tu i ty první dvě....ale spíš ti to pošlu SZ, moc lidí to tu asi zajímat nebude. Nebo se pletu???? (noteeth)
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV - skládačka, FMIC, 60mm straight-through exhaust, jednohmota 240mm SACHS RACE, TDIfun HI-TECH software 300+PS, 1/4 míle 13,178s
Uživatelský avatar
Radim205D
Přispěvovatel
Příspěvky: 974
Registrován: 19 kvě 2006, 06:36
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Radim205D »

TDIPOWER píše:
Bóďa píše:Hm, pěkný.
A co takhle ta zpráva, kterou si ho tak nastartoval? :)
Autor soukromé zprávy jistě se zveřejněním souhlasil, že? (noteeth)
No, co k tomu dodat. Snad jen to, že se ve slově hysterka nepíše měkké "i". (LOL)
http://www.pravopis.cz/hledej.php?qr=histerka
No, toto je třetí zpráva v pořadí....dostal jsem první, dodpověděl jsem a toto je reakce.......jestli je zájem, dám tu i ty první dvě....ale spíš ti to pošlu SZ, moc lidí to tu asi zajímat nebude. Nebo se pletu???? (noteeth)
Miro k..va vykasli se uz na to !! nema to cenu a soukrome zpravy nech soukromymi ;)
E91 N52B30 :)
Lusťa
blázen
Příspěvky: 1417
Registrován: 23 led 2006, 17:42
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od Lusťa »

Je mi úplně jedno, co mezi sebou máte, ale když ti někdo napíše soukromou zprávu, tak nemáš žádné právo ji zveřejňovat ať ti píše cokoliv a to si zapiš za uši. Nic proti tobě nemám, ale tohle se prostě nedělá. To je jako by jsi mi posílal nahý fotky tvojí mladý a já to se obratem hodil, tak se nad sebou trochu zamysli

-nekoukám na to,co ti napsal, jde o to,že SZ má zůstat VŽDY SZ
Uživatelský avatar
Sokolda
Přispěvovatel
Příspěvky: 279
Registrován: 23 led 2006, 00:12
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Sokolda »

Lusťa píše:Je mi úplně jedno, co mezi sebou máte, ale když ti někdo napíše soukromou zprávu, tak nemáš žádné právo ji zveřejňovat ať ti píše cokoliv a to si zapiš za uši. Nic proti tobě nemám, ale tohle se prostě nedělá. To je jako by jsi mi posílal nahý fotky tvojí mladý a já to se obratem hodil, tak se nad sebou trochu zamysli

-nekoukám na to,co ti napsal, jde o to,že SZ má zůstat VŽDY SZ
Moje řeč , taky se mi to nelíbí. :(
Seat CordobaTDI / AFN - 176 HP
Seat Alhambra TDI / AFN - 171 HP
Škoda Fabia SDI / ASY - Nemá HP
Ford C-Max 1,6 Tdci - 80kW
Batistuta
Aktivista
Příspěvky: 1286
Registrován: 23 led 2006, 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Batistuta »

Žalovat se nesmí,ale hlásit se to musí. 8)
FABIA 1,6tdi - soft dieselpower
Uživatelský avatar
TDIPOWER
Přispěvovatel
Příspěvky: 878
Registrován: 30 led 2006, 14:24
Bydliště: Havířov

Příspěvek od TDIPOWER »

Lusťa píše:Je mi úplně jedno, co mezi sebou máte, ale když ti někdo napíše soukromou zprávu, tak nemáš žádné právo ji zveřejňovat ať ti píše cokoliv a to si zapiš za uši. Nic proti tobě nemám, ale tohle se prostě nedělá. To je jako by jsi mi posílal nahý fotky tvojí mladý a já to se obratem hodil, tak se nad sebou trochu zamysli

-nekoukám na to,co ti napsal, jde o to,že SZ má zůstat VŽDY SZ
Je to mimo mísu, vím, ale toto fórum o tom je, ne? Já se o takové zprávy nikoho neprosím, a jsem jimi stejně krmen. Nikdy jsem dotyčnému SZ neposlal jako první, vždy jen reaguju. A toto se mi hrubě nelíbí. Tak proto.
A když ti pošlu fotky své mladé, tak musím počítat s rizikem.... ;)

Jinak omluva všem, které jsem tímto pohoršil.......ale jméno dotyčného jsem neuvedl, tak co....... (noteeth)
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV - skládačka, FMIC, 60mm straight-through exhaust, jednohmota 240mm SACHS RACE, TDIfun HI-TECH software 300+PS, 1/4 míle 13,178s
Uživatelský avatar
origoš
Aktivista
Příspěvky: 4148
Registrován: 23 led 2006, 14:21
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od origoš »

Na některých fórech lze takové SZ zakázat.
Benzín patří do letlampy a taky do resistinu

www.mosaznevyrobky.cz
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Na fotky se vztahuje copyright. (A neni to pravo cisi mlade, ale toho kdo zmackl spoust...) Na SZ se obavam copyright neda dat. Neni nikde psano, ze soukroma zprava nesmi byt zverejnena - dokonce ani autor tam nenapsal tento pozadavek. Zvlaste, kdyz nikde neobsahuje osobni udaje.
Je to vec nazoru a etiky, respektive spis shody okolnosti. Ja dostat podobnou zpravu, tak ji sem asi vylepim taky s urcitymi podstatnymi a pridavnymi jmeny jako odpoved.
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
Lusťa
blázen
Příspěvky: 1417
Registrován: 23 led 2006, 17:42
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od Lusťa »

dělejte si všichni co chcete, ale když to tady budete takhle všechno zveřejňovat, tak to tady za chvilku můžem zabalit, protože si jeden o druhém bude myslet, že takový a takový a nikdo už nikomu neporadí. To je můj názor. A jak už vyplývá z názvu SZ- soukromá zpráva.Slovo soukromá chápu tak,že má určitého příjemce. Kdyby tam bylo napsáno VZ-veřejná zpráva,tak si jí dávej třeba na náměstí na tabuli, ale takhle to podle mě pořád nemáš právo dávat na veřejnej web. Tím končim.Mě se tohle chování nelíbí
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“