golf 4 tdi

akce a srazy dieselpoweráků

Moderátoři: šulda, Moderátoři

TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

Stavěl jsem to já krom rámu, převodovky a samozřejmě softu, který mi dělala jedna renomovaná firma :) Je to postavený na MČR v rallye dle platné homologace FIA. Myslím, že to jede docela solidně. Můžeš se podívat na www.kralrallye.cz je tam video z auta. Na tech. data ani nekoukej, neb jsou nesmyslná. Konkurence nemusí vědět vše. (rofl)
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

Na kolik cca vyšla stavba tohohle vozu? to má podvozek v unibalu nebo jsou tam silembloky a origo čepy? jaký máte výkon a kroutící moment ?
gerii
Přispěvovatel
Příspěvky: 247
Registrován: 04 úno 2009, 21:45

Příspěvek od gerii »

a to se ted ptaš koho a na jaký auto???
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

Jasně. tohle vozítko se mi fakt moc líbí. Já mám golfa III 1.9tdi 81kw a trošku zlobí přeplňování i když jsem turbo čistil,ale hází mě to do nouzáku,a sem tam si taky zkouším zazávodit po takový silnici kde nikdo nejezdí,a zkouším se trošku dostávat k hranici schopností,ale do kopců a vyjíždky ze zatáček tomu hodně chybí,ale když to je někde mezi zákrutama po rovině nebo z kopce,tak je to fakt slušný. Dříve jsem chtěl stavět taky něco obdobného,chtěl jsem to udělat jako kopii wrc,takže komplet vnitřek podle wrc fabie,měl jsem i připravenou formu na výrobu přístrojovky dle fabie wrc ale když jsem pak se začal víc zajímat,jak udělat podvozek 4x4 tak jsem se do toho ponořil tak hluboko,že to všechno padlo a ted se přikláním aspon k tomu golfu 4x4 ale chtěl jsem do toho ten rám,sedačky a tak,ale jak se tu tak bavíme,asi to padne též a koupím nějakýáho sériovýho golfa na normal ježdění. Jinak na kolik takovýhle pozávoděníčko přijde ročně kdybych nebral pořízení nějakýho auta na tahání a třeba podvalníku atd. Kolik takový naftová fabia žere při závodu?
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

myslel jsem tu fábii a co máš ty?
gerii
Přispěvovatel
Příspěvky: 247
Registrován: 04 úno 2009, 21:45

Příspěvek od gerii »

kámo ja nemám fabii ty fotky co jsem poslal tak kde udajně naní homologovaný rám.... jsou golf4. už ted lituji že jsem neco poslal... je mě uplně jedno jesti je to spatně nebo dobře ale pan Němec odvedl krasnou práci a kvalitní práci a já se v tom autě nebojím... a at si říká kdo chce co chce... a pokud on nepatří ke špičce mezi lidi co dělají rámy tak už fakt nevím kdo...
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

CATDAVID píše:to:TK jak si přišel na to,že to neodpovídá předpisům?Mám od Němce taky rám a k tomu jsem dostal tohle.
Obrázek
Obrázek
Tvůj rám je úplně jiný než na tom asi Nissanu či co to je. Podívej se na to V co jde do hlavního oblouku. V tom je rozdíl, ale jak jsem napsal, možná že se pletu. Jinak to osvědčení co jsi k tomu dostal je jen papír o tom kdo to stavěl. To jestli ti ten rám splňuje přílohu J ti řeknou až tech. komisaři. ;) Jinak pana Němce neznám, ale je poznat, že to nedělal žádnej Lojza. Je to docela hezká práce.
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

to o té fábii jsem myslel na uživatele TK. prohlížel jsem videa,parádní .....
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

Je dobrý když si někdo splní sen,že je to tak?
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

gerii píše:kámo ja nemám fabii ty fotky co jsem poslal tak kde udajně naní homologovaný rám.... jsou golf4. už ted lituji že jsem neco poslal... je mě uplně jedno jesti je to spatně nebo dobře ale pan Němec odvedl krasnou práci a kvalitní práci a já se v tom autě nebojím... a at si říká kdo chce co chce... a pokud on nepatří ke špičce mezi lidi co dělají rámy tak už fakt nevím kdo...
Nemusíš se hned vztekat. Já jsem nenapsal, že to není homologovaný rám a že stojí za ho.... Já totiž ani nevím jestli do Golfa někdy byl rám homologován. Ještě jednou: Homologovaný rám a rám dle přílohy J FIA předpisů je rozdíl. A ani jsem nenapsal, že je ten rám špatný. Naopak jsem psal o něco výše, že je to hezká práce. Jsme na fóru a tak tlacháme a neni potřeba se hned nas...., že má někdo jiný názor než já a podotýkám, že ani nemusím mýt pravdu jak jsem napsal výše. Až napíšeš, že moje Fábie je sra.... , tak se ti to budu snažit vyvrátit a nebudu hned nasr.....
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

No jasný,toto forum není pro to,aby se tu někdo na někoho naštval protože to co řekl myslel třeba uplně jinak,toto forum je o tom,aby jsme si tu všichni předávali informace a zkušenosti.....já mám taky pořád takový nápady,který si já myslím že jsou dobrý a když to napíšu sem tak mě každý hned vyvádí z omylu protože je to blbost...pak na to i sám já přijdu,takže já sem chodím pro info,inspiraci atd a všem bych touto cestou za každou radu a odpověď chtěl velice poděkovat
gerii
Přispěvovatel
Příspěvky: 247
Registrován: 04 úno 2009, 21:45

Příspěvek od gerii »

ok v klidu. golf homologovanej byl měl jsem tu čest nebo pořád mám... íš hlavně je duležitý ten mezikus mezi volantem a sedačkou...
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

Milik607 píše:No jasný,toto forum není pro to,aby se tu někdo na někoho naštval protože to co řekl myslel třeba uplně jinak,toto forum je o tom,aby jsme si tu všichni předávali informace a zkušenosti.....já mám taky pořád takový nápady,který si já myslím že jsou dobrý a když to napíšu sem tak mě každý hned vyvádí z omylu protože je to blbost...pak na to i sám já přijdu,takže já sem chodím pro info,inspiraci atd a všem bych touto cestou za každou radu a odpověď chtěl velice poděkovat
Moje řeč.
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

Milik607 píše:Je dobrý když si někdo splní sen,že je to tak?
Je to horší než droga. Kdo jednou sedne do závodního auta, byť do diesela a trochu pronikne do rally, tak už nikdy nechce dělat nic jiného než závodit a dá za to vše. Měl jsem dost kamarádů, kteří za tuto vášeň zaplatili tu nejvyšší daň. Přesto, když si člověk sedne do závodního auta a nasadí si přilbu, tak jde vše stranou i strach o život. Je to fakt sen, který bych každému přál zažít.
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

To znám,kolikrát jedu že ,,úplně vypnu" a šíleně si to užiju,a pak když z toho vylezu,klepu se celej ale úplně nadšenej,a pak když v noci přemýšlím,když nemůžu spát,a přehrávám si to v hlavě tak nemůžu uvěřit tomu jak kurevsky hazarduju,všude stromy,ted jeden skok do zatáčky přes horizont a teď třeba na ledě jedu po silnici kterou mám naježděnou stejně rychle jak po suchým asfaltu...a když předjíždím auta který jedou 50 a já 130 tak si musej asi slušně mlátit na čelo.......každopádně taky si chci ze začátku vyzkoušet nějaký hobíky nebo něco,láká mě to,a sedět v tom kokpitu,to je něco uchvacujícího a to že se člověk může rozsekat jde úplně jinam....
Odpovědět

Zpět na „Akce/Srazy“