Silenbloky motoru passat

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Kovarrr
Přispěvovatel
Příspěvky: 451
Registrován: 05 lis 2008, 14:05
Bydliště: vychodni Cechy

Silenbloky motoru passat

Příspěvek od Kovarrr »

Mel bych dotaz na silenbloky zaveseni motoru. Mely by tam byt nejake olejove, ale na strankach elitu i autokelly maji jen nejake gumove a za cenu cca 180,- to asi nebude to co by mi pomohlo.
Now:Passat 1.9TDI PD AJM Highline, BMW 525tds *125kW, OII 77kW
Was:Opel Omega 2.5TD,Uno 1.3T,Toledo TDI,Scenic dCi.
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

na passate su dva naboku a jeden v predu na motore ja som ich kedysi menil ale stá jeden nejakých 500 už zo zĺavou pre predajcou
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
majkl1
Přispěvovatel
Příspěvky: 798
Registrován: 20 črc 2007, 18:41
Bydliště: VWysočína

Příspěvek od majkl1 »

Tady je pravý zadní silentblok převodovky: http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... -2005.html zde máš jak vypdají silentbloky motoru ... 97-05.html

a tady orientačně přední doraz (liší se dle typu motoru):http://www.cc-autodily.cz/luzko-pruzne- ... del=PASSAT[/url]
Passat 4motion AVF
Kovarrr
Přispěvovatel
Příspěvky: 451
Registrován: 05 lis 2008, 14:05
Bydliště: vychodni Cechy

Příspěvek od Kovarrr »

Dekuji za informaci. Presne tyto odkazy jsem potreboval. V autokelly mi neporadili ani kdyz jsem zasel primo do obchodu a porad mi nabizeli jen ty gumy.
Now:Passat 1.9TDI PD AJM Highline, BMW 525tds *125kW, OII 77kW
Was:Opel Omega 2.5TD,Uno 1.3T,Toledo TDI,Scenic dCi.
Kovarrr
Přispěvovatel
Příspěvky: 451
Registrován: 05 lis 2008, 14:05
Bydliště: vychodni Cechy

Příspěvek od Kovarrr »

Jeste bych mel dotaz, jestli vadi kdyz koupim na PD tento. Pripada mi uplen stejny jako tam mam, ale v seznamu jsou jen TDI s rotackou.
Now:Passat 1.9TDI PD AJM Highline, BMW 525tds *125kW, OII 77kW
Was:Opel Omega 2.5TD,Uno 1.3T,Toledo TDI,Scenic dCi.
sparco gti
Přispěvovatel
Příspěvky: 862
Registrován: 04 bře 2010, 07:34
Bydliště: zilina

Příspěvek od sparco gti »

mam dotaz ako casto odchadza tento silenblok lebo sem tam citim ze sa my v zatazi na zaciatku motora opiera krit motoru o kapotu,myslim si ze ked je opotrebovany tak motor moze mat urcity vykyv hore a doleObrázek
Uživatelský avatar
koco
Aktivista
Příspěvky: 1931
Registrován: 11 říj 2006, 14:02
Bydliště: SR-TT

Příspěvek od koco »

Nechcem zakladat novú tému, mám tiež dotaz ohladom silentblokov na pozdĺžnom TDI. Riešil som teraz niečo na motory a mal som dolu obidva bočné silentbloky. Jeden ked som zahrkal tak v nom čvachtal olej a zdal sa mi mäkší ako ten druhý v ktorom nebolo počut olej. Aj ked som nasadil silentbloky na motor a zahýbal som motorom tak bolo počut ako tam žblnká ten olej.
Je ten silentblok K.O.? Dík.
AUDI A4 Avant TDI, AFN, 764, 11mm, 1749VA, jednohmota HDS, egrOFF, katOFF, soft, 288/245
Uživatelský avatar
majkl1
Přispěvovatel
Příspěvky: 798
Registrován: 20 črc 2007, 18:41
Bydliště: VWysočína

Příspěvek od majkl1 »

Už z něho část oleje vytekla, takže KO. Zrovna vyměň oba, ten druhý taky nebude nic moc a za měsíc bys to mohl rozdělávat znova.
Passat 4motion AVF
Uživatelský avatar
koco
Aktivista
Příspěvky: 1931
Registrován: 11 říj 2006, 14:02
Bydliště: SR-TT

Příspěvek od koco »

O.K. dík. ;)
AUDI A4 Avant TDI, AFN, 764, 11mm, 1749VA, jednohmota HDS, egrOFF, katOFF, soft, 288/245
sparco gti
Přispěvovatel
Příspěvky: 862
Registrován: 04 bře 2010, 07:34
Bydliště: zilina

Příspěvek od sparco gti »

ked su KO tie 2 bocne olejove silenbloky moze auto rezonovat pri otackach za jazdy?na volnobeho nerezonuje nic :?
bean
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 14 pro 2010, 08:40
Bydliště: Slovensko, PK

Příspěvek od bean »

Chlapi iba mala rada, ak sa chystate na silentbloky. Nekupujte lacne nahrady! Kto by chcel moje ani nie rok stare Meyle, predam za symbolicku cenu, uz ich nechcem ani vidiet! A to Meyle patri medzi lepsi priemer. Teraz mam origo, boli 2x drahsie, ale konecne autko a la sepot kvetin.
Passat Variant '00 AVG
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

teraz ked si o nich tak pekne napísal myslíš že ich niekto kúpi?
BMW 330 ix
sparco gti
Přispěvovatel
Příspěvky: 862
Registrován: 04 bře 2010, 07:34
Bydliště: zilina

Příspěvek od sparco gti »

a to sa chystam menit silenbloky za mayle tak teraz neviem :roll: a tie original je aka znacka?TRW?potom su este febi tie su dobre?
bean
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 14 pro 2010, 08:40
Bydliště: Slovensko, PK

Příspěvek od bean »

@rudy5: mne je to uprimne 4, ak niekto najde pre nich vyuzitie, nech sa paci, inak letia do kosa...
Od Febi som bral zavesy vyfuku, stredny vydrzal pol roka. Co na to povedat...
Passat Variant '00 AVG
bean
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 14 pro 2010, 08:40
Bydliště: Slovensko, PK

Příspěvek od bean »

Original neviem, nie je tam logo vyrobcu, aspon som ho tam nenasiel. Niektore veci berie VW od TRW, nieco od Lemfordera, mozno dalsich, silentbloky neviem. Ale viem, ze Meyle uz nekupim!
Passat Variant '00 AVG
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“