Silenbloky motoru passat

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
katany
Přispěvovatel
Příspěvky: 266
Registrován: 18 říj 2007, 23:27

Příspěvek od katany »

supr že si to čtu až teď (wallbash) měl jsem KO silentbloky, dal jsem febi a od tý doby mi to na volnoběh dost vibruje s volantem a palubkou. no nic, tak je vyhodim a dám original ... vyhozený prachy ... pak že febi je slušná náhrada (hm) před výměnou to bylo OK, ale už tekly :(
noki
Přispěvovatel
Příspěvky: 366
Registrován: 24 led 2006, 10:14

Příspěvek od noki »

Musím potvrdit z vlastní zkušenosti.. Nekupujte náhrady, jenom originál funguje jak má. Jak už bylo psáno, je na nich znak Audi a nápis Avon. Pravý i levý jsou stejný, jenom na jednom je kryt. Ten se dá použít ze starého.
Maxík_1
Přispěvovatel
Příspěvky: 84
Registrován: 04 kvě 2019, 16:16
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek od Maxík_1 »

Je to staré téma, ale mohu poprosit někoho kdo to zde má ve sledování aby mi poskytnul odkaz na originální díl silentbloku motoru Passat? Hledám přes google a vyskytují se mi různé díly různých výrobců a už se v tom ztrácím.
VW Passat Variant B5. r.v.1999
Seat Inca 1.9 D, r.v.2002
Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 692
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

Nenapsal jsi ani motorizaci atd. Potom máš další možnost, poptat podle VIN. No a pak se můžeš po částečném odstrojení mot. prostoru podívat, co tam máš ;)
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Maxík_1
Přispěvovatel
Příspěvky: 84
Registrován: 04 kvě 2019, 16:16
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek od Maxík_1 »

Pardon. Mám VW Passat 1.9 TDi 81 kw, r.v.1999. Najeto 307 000 km.
Auto mám cca.14.dní koupene přes inzerát a snažím se v tom zorientovat co kde koupit a vyměnit, protože do konce platnosti STK mám už jen 4x týdny. Tak to musím dat dokupy.
Když projde auto na další 2x roky tak musí turbo ven, protože padá do nouzaku - na to mě předchozí majitel také upozorňoval.
VW Passat Variant B5. r.v.1999
Seat Inca 1.9 D, r.v.2002
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Hlavne pouze original jsou olejove, vsecha druhovyroba je smesi jakesi gumy a nefuguje to.
Maxík_1
Přispěvovatel
Příspěvky: 84
Registrován: 04 kvě 2019, 16:16
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek od Maxík_1 »

Děkuji za informaci. Snažím se v tom zorientovat.

Take jsem to někde na VW fóru četl, že někdo tam koupil druhovyrobu kusa za 500,- kč a byl to plný materiál a proto motor drbal s celým autem.
Udělal úpravu gumového bloku silentbloku svislim naříznutim a že se mu to tak zklidnilo.
Snesla se na něj sprcha příspěvků o ohrožování silničního provozu.

Zde na tomto fóru dohledavam také informaci zda VW Passat 1.9 ma rotační palivové čerpadlo či nikoliv a jak se pozná jeho funkce ,že bude muset na repase.

Je toto muj první diselovy vůz, jinak jsem měl 20x roku benzínové motory.
VW Passat Variant B5. r.v.1999
Seat Inca 1.9 D, r.v.2002
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“