LACNY OSCILOSKOP

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Mal na mysli "Live" priebeh signalov ako skutocny signal bez skreslenia scopom. Oktaviask ma pravdu je nepouzitelny, max. na orientacnu kontrolu tvaru signalu. Clovek nevie presne urcit, ci ide napr. o skrslenie signalu na sonde koli kyslikovym sokom, alebo ide o skreslenie signalu osciloskopom. Osobne som 1008micku testoval a ako prisiel, tak odisiel. Je to len na oboznamenie sa so scopom.
Uživatelský avatar
Kloc
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 14 úno 2015, 18:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kloc »

TDI tech píše:
octaviask píše:chlapi ktory osciloskop vam dokaze pekne ukazat live priebeh signalu?

hentento hantek co mame na meranie priebehu snimacov je uplne nepouzitelny...
Obavam sa ze v tomto pripade nebude chyba v zariadeni, ale v obsuluhe. Kazdy osciloskop zobrazuje okamzitu hodnotu napatia, tak mi nejde do hlavy ako, ze ti to nezobrazuje namerany priebeh, alebo co? Aku ma tvoj osciloskop vzorkovaciu frekvenciu, rozsah napatia a aky meras signal?

Obrázek

Díky
Pavel Kloc - Autodiagnostik
Paralelní diagnostika: MTPro, Hantek, Testery JBE
Sériová diagnostika: F-COM (FoCOM), BimCOM, HiCOM, FiCOM, PSACOM, RenCOM, ToCOM, OPCOM, Durametric, VCDS
ROMIK
Aktivista
Příspěvky: 1061
Registrován: 23 led 2006, 19:05

Re: Nejlevnější osciloskop :)

Příspěvek od ROMIK »

Kloc píše:
Pokud si chcete program pro MTPro vyzkoušet rád Vám zašlu přístup ke stažení programu, databáze přednastavení kanálů, pracovních prostředí, uživatelského manuálu a naměřených průběhů. Vážným zájemcům nabízíme i zápůjčku přístroje.
Mohl bych poprosit o program,rád bych ho zkouknul.Díky.
benchi
Přispěvovatel
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2009, 21:32

Příspěvek od benchi »

Také prosím o program MTPro. Děkuji
ROMIK
Aktivista
Příspěvky: 1061
Registrován: 23 led 2006, 19:05

Příspěvek od ROMIK »

Nevim jestli se dočkaš,ja jsem se nedočkal.
rami
Aktivista
Příspěvky: 1619
Registrován: 28 zář 2006, 16:17
Bydliště: karvinsko

Příspěvek od rami »

Kuci,co rikate na to pro zacatecnka co by to chtel zkusit nebo nejaky levnejsi nevite ,stacil by dvou kanal .

Kód: Vybrat vše

http://www.motordiag.cz/produkt/OsciloskopMotordiagM508
Okta combi Tdi 66Kw Elegance, MR 02, ALH, 297 614 km
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Na zaciatok ako zoznamenie sa s paralelnou diagnostikou ti to postacovat bude. Dvojkanal staci no 4kanal poskytuje vacsi komfort teda aspon mne. Osobne by som radsej zvolil nejaky lacny Hantek napr. DSO 1008 ma solidne spracovany soft a je v cestine co je vyhodou.
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Tak ako pani Diagnostici. Poslal Vam Kloc ten soft, alebo sa na Vas vys... :roll:
ROMIK
Aktivista
Příspěvky: 1061
Registrován: 23 led 2006, 19:05

Příspěvek od ROMIK »

Ne
rami
Aktivista
Příspěvky: 1619
Registrován: 28 zář 2006, 16:17
Bydliště: karvinsko

Příspěvek od rami »

TDI tech píše:Na zaciatok ako zoznamenie sa s paralelnou diagnostikou ti to postacovat bude. Dvojkanal staci no 4kanal poskytuje vacsi komfort teda aspon mne. Osobne by som radsej zvolil nejaky lacny Hantek napr. DSO 1008 ma solidne spracovany soft a je v cestine co je vyhodou.

Nevyznam se,jen se ptam.

Nekde jsem cetl ze je pomaly ze nevykresli poradne spicku a nezaznamena u labdy kyslikovy ....... dal si nepamatuju.
doprucuji zase picascope nebo tak nejak.

co vy na to .
Okta combi Tdi 66Kw Elegance, MR 02, ALH, 297 614 km
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

rami píše:
TDI tech píše:Na zaciatok ako zoznamenie sa s paralelnou diagnostikou ti to postacovat bude. Dvojkanal staci no 4kanal poskytuje vacsi komfort teda aspon mne. Osobne by som radsej zvolil nejaky lacny Hantek napr. DSO 1008 ma solidne spracovany soft a je v cestine co je vyhodou.

Nevyznam se,jen se ptam.

Nekde jsem cetl ze je pomaly ze nevykresli poradne spicku a nezaznamena u labdy kyslikovy ....... dal si nepamatuju.
doprucuji zase picascope nebo tak nejak.

co vy na to .
jo pičascope je gut :-D
stefi
Přispěvovatel
Příspěvky: 802
Registrován: 14 pro 2008, 16:23

Příspěvek od stefi »

pozri cenu picoscopu inak soft je super ,pouzivam ho jedine co mi vadi je ze k tomu treba laptop ,lacnejsie riesenie je mt pro a tiez je tam fajn soft a lacne sondy k tomu- su aj tak dobre rusky riesene ;)
ecu123
Přispěvovatel
Příspěvky: 391
Registrován: 16 úno 2009, 22:37

Příspěvek od ecu123 »

Za mne mtpro 👍
Doporučuji i školení od motorexpertu stojí to za to
rombi
Přispěvovatel
Příspěvky: 109
Registrován: 15 lis 2007, 20:44

osciloscop

Příspěvek od rombi »

Mate niekto skúsenosti s Hantek 2d42? Alebo hantek 2d82auto
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“