Dieselpower forum a Tapatalk

Před přispíváním si projděte tuto kategorii!!
Diskuze o tech. problémech fóra, problémech s uživateli, oznámení atd.. Není o autech.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mir77
Aktivista
Příspěvky: 1735
Registrován: 16 zář 2008, 23:50
Bydliště: Teplice

Dieselpower forum a Tapatalk

Příspěvek od mir77 »

Ahoj,
zajímalo by mě, jestli by se našli další lidi, kteří by ocenili podporu fóra pro mobilní čtečku Tapatalk. Sledují dění na fóru vcelku často, i na cestách a určitě by mi usnadnilo práci, kdybych našel dieselpower forum v podporavenjch webech pro program Tapatalk, kterej používám na svém telefonu s Androidem.
Navíc podpora i telefonů iphone, nokia a blackberry by umožnila lepší přístup na fórum skrz mobilní telefony i dalším uživatelům :)
Upřímně řečeno nevím, co to obnáší, typnul bych si že se bude jednat pro nějaký plugin pro phpBB engine. Pokud by se našlo více lidí, kteří by měli zájem a někdo mě nasměroval na zodpovědnou osobu, rád tento návrh přednesu :) Více informací zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.tapatalk.com/
Octavia 1.9 TDI Ambiente 81 kW ASV, r.v. 2002

V minulosti:
Favorit 136L, r.v. 1989, LPG
Felicia 1.3 LXi, r.v. 1997, LPG
Fabia Sedan 1.4 MPi Classic, r.v. 2001, LPG
Lusťa
blázen
Příspěvky: 1417
Registrován: 23 led 2006, 17:42
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od Lusťa »

Asi se ptám jako "lama",ale v čem je to dobrý? mám iphone a forum tam prohlížim skoro pořád.

dík za vysvětlení
Uživatelský avatar
mir77
Aktivista
Příspěvky: 1735
Registrován: 16 zář 2008, 23:50
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mir77 »

Je to aplikace s vlastním uživatelským rozhraním, z netu se tak tahaj pouze například texty příspěvků, takže se snižujou datový přenosy, což je pro lidi s jen základníma datovýma tarifama s FUP třeba 100 MB neuvěřitelná úleva.
Nepatřím k ním, ale čitelně rychlejší načítání vláken díky tomu že se nenačítá grafika je v okamžiku absence 3G k nezaplacení.
Je to prostě aplikační prostředí pro prohlížení fóra. Nevím, jak to víc přiblížit. Asi něco jako rozdíl například mezi icq2go a icq aplikaci :) icq2go je aplikace běžící kompletně online a je uživatelsky daleko méně komfortní, než aplikace ICQ, kterou si nainstaluješ na počítač. Při každém jejím zapnutí se ti nestahuje grafické rozhraní a programový komponenty, pouze se připojí na server a de facto stahuje a odesílá zprávy.
Nevím, jak líp to vysvělit.
Octavia 1.9 TDI Ambiente 81 kW ASV, r.v. 2002

V minulosti:
Favorit 136L, r.v. 1989, LPG
Felicia 1.3 LXi, r.v. 1997, LPG
Fabia Sedan 1.4 MPi Classic, r.v. 2001, LPG
Uživatelský avatar
mir77
Aktivista
Příspěvky: 1735
Registrován: 16 zář 2008, 23:50
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mir77 »

Tady to nějakej typan trošku předvádí na iphonu. Je to teda v angličtině, ale snad to poskytne představu i neanglicky mluvícím :)

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=mKf9KrBUJdk
Octavia 1.9 TDI Ambiente 81 kW ASV, r.v. 2002

V minulosti:
Favorit 136L, r.v. 1989, LPG
Felicia 1.3 LXi, r.v. 1997, LPG
Fabia Sedan 1.4 MPi Classic, r.v. 2001, LPG
Lusťa
blázen
Příspěvky: 1417
Registrován: 23 led 2006, 17:42
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od Lusťa »

Jo jo, už je mi to jasný. Asi to neni špatná věcička, já jedu neomezenej internet na iphonu,takže asi nevyužiju, ale uznávám,že to asi neni špatná věc
Uživatelský avatar
mir77
Aktivista
Příspěvky: 1735
Registrován: 16 zář 2008, 23:50
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mir77 »

Už je to pět let, co jsem se ptal prvně, ale rád bych to zkusil znovu, třeba se mi nějaký admin vyjádří - neuvažujete o podpoře aplikace Tapatalk? Přece jen chytrý telefon či tablet má dnes kdekdo a dosti by to usnadnilo prohlížení diskuzí na cestách ;)
Octavia 1.9 TDI Ambiente 81 kW ASV, r.v. 2002

V minulosti:
Favorit 136L, r.v. 1989, LPG
Felicia 1.3 LXi, r.v. 1997, LPG
Fabia Sedan 1.4 MPi Classic, r.v. 2001, LPG
Pavel1974
Sběrač informací
Příspěvky: 23
Registrován: 08 led 2017, 14:29
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pavel1974 »

mir77 píše:Už je to pět let, co jsem se ptal prvně, ale rád bych to zkusil znovu, třeba se mi nějaký admin vyjádří - neuvažujete o podpoře aplikace Tapatalk? Přece jen chytrý telefon či tablet má dnes kdekdo a dosti by to usnadnilo prohlížení diskuzí na cestách ;)
Jak tak koukám, tak se asi nikdo nevyjádřil, že :( . Čili asi se ani v tomto směru nic nechystá, nebo?
VW TOURAN 1.9TDI 77kW BXE 2008
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Předpokládám že na týhle starý verzi fóra to admini řešit nebudou. Na novou se čeká, o tom tu admin psal toto:
reesha píše:Verze fora je bohužel stará a řešíme update na novou. Bohužel to vázne na externistech, kteří vždy něco slíbí a pak nedodají (stalo se již několikrát). Sám na to čas bohužel marně hledám.
K tomu předchozímu. Chodím sem denně z mobilu, limit na data mám 250MB, jedu přes Edge na starým "šrotu" a bez problému. Tahle stará verze je prostě nenáročná, frčí to i na tom pitomým Edge, o náročnější grafice se tu taky moc mluvit nedá :) To ale neznamená že jsem proti nové verzi, naopak a i ten Tapatalk by v dnešní době neměl chybět i když mě točí jak si drtivá většina jeho uživatelů nedokáže vypnout podpis Tapatalku a tak ho má v každým postu a někdy i vícekrát když daný post upravuje. Je to stejnej plevel jako nesmyslná citace předchozího postu (LOL)
Člověk se pořád učí.
Odpovědět

Zpět na „Pravidla, oznámení a časté dotazy/problémy“