RO na technické

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2473
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

RO na technické

Příspěvek od zero1724 »

Tak jsem byl tůhle na technické na RO,nějak jsem chvátal tak jsem to malinko zředil bionaftou,aby mě nevyhodili.Najel jsem na emise a po výsledku jsem se zasmál,míra kouřivosti asi 0,02 z přípustných 0,5 a emise jako takové uplně krásné,nevim z hlavy přesně výsledky,v případě zájmu dodám.Přitom po celé technické smrad jak kdybych přijel s pojízdnym grillem,soudruzi z technické kontroly museli dostávat chuť na řízečky a jiné smažené libůstky:D.
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
radimes
Přispěvovatel
Příspěvky: 257
Registrován: 29 led 2007, 15:34
Bydliště: Opavwsko

Příspěvek od radimes »

No vidíš,ještě to tak vypadá,že jezdíme ekologicky :-)
VW Vento 1,9TDI 66kw 90ps,AHU, klima,r.v.7/97 prodej ČR 5/98....I love TDI.....
Petr.C
Přispěvovatel
Příspěvky: 146
Registrován: 25 kvě 2010, 16:05
Bydliště: Olomouc, Hradec Králové

Příspěvek od Petr.C »

No tak to čučím,schválně sem dej ty výsledky,to je zajímavý.Kolega Daniel se toho určitě chytne a začnem zase polemizovat :).
Ford Mondeo,1,8TD 1999,čerpadlo Lucas
Uživatelský avatar
Stewa
Přispěvovatel
Příspěvky: 510
Registrován: 13 kvě 2010, 07:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od Stewa »

Zajímavé... postni sem výsledky z RO a pro porovnání i z nafty ať se na to mrkneme.
Mercedes-Benz W210 300D
LADAIII
Přispěvovatel
Příspěvky: 115
Registrován: 22 čer 2008, 17:08

Příspěvek od LADAIII »

Kolega Daniel at tahne do pekel, uz me ty jeho lecene mindraky na diskuzich tady nebavi :) Driv byl aspon zabavnej, ted uz je jen otravnej..
koil
Přispěvovatel
Příspěvky: 208
Registrován: 16 čer 2010, 17:16

Příspěvek od koil »

Aby jsme do pekel netálli s Danielem až v naší republice prosadí zákony jak v německu že budou kontrolovat co máme v nádrži..... (rofl) A věřím že to tak dlouho trvat nebude protože tato součastná vláda složená ze samých kreténů a milionářů si ty svá vydobitá koryta bude chtít něčím naplnit..... :evil:
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

koil píše:Aby jsme do pekel netálli s Danielem až v naší republice prosadí zákony jak v německu že budou kontrolovat co máme v nádrži..... (rofl)
... pokud to budou tahat hadičkou z nádrže, tak to přece řeši "dvounádržovka" (noteeth)... problém bude, až to zkontrolují na čerpadle (rofl)
GIV Variant TDi ???kW
Uživatelský avatar
oldaf
Aktivista
Příspěvky: 1257
Registrován: 01 čer 2007, 22:14
Bydliště: Česka Lípa

Příspěvek od oldaf »

koil píše:Aby jsme do pekel netálli s Danielem až v naší republice prosadí zákony jak v německu že budou kontrolovat co máme v nádrži..... (rofl) A věřím že to tak dlouho trvat nebude protože tato součastná vláda složená ze samých kreténů a milionářů si ty svá vydobitá koryta bude chtít něčím naplnit..... :evil:

No to nevím, protože v německu jezdí na olej určitě víc lidí než u nás a nevím o tom že by to tam někdo řešil. Řešej tam spíš topnou naftu a nedělaj to odběrem z nádrže ale z výfukových plynů.
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2473
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Koncem týdne, nebo začátkem nového to sem hodim,ze staré technické na naftu a z nové,musim to najít.Ale bylo to komické,nic mi vubec neřekli,ale seděli jsme tak 20m od zavřených emisí,ale ta vůně,grillované klobásky a kuřátka samotnému se mi sbíhali sliny :D
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“