Octavia 2 4x4 BMM 103kW@168kW

Toto fórum slouží ke zveřejnění výkonových grafů Vašich vozů.

Moderátoři: šulda, JasteR, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jayson
Aktivista
Příspěvky: 1694
Registrován: 14 zář 2008, 16:01

Příspěvek od Jayson »

Záleží v jakých otáčkách máš špičku krouťáku, tipuju tak 2500ot., jelikož máš více HP. Jinak on má hybrida.
Vasko
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17 lis 2010, 21:00

Příspěvek od Vasko »

Tak to teraz z hlavy neviem povedat pri akych otackach a graf z brzdy mam v aute:D Hybrida myslis asi turbo ze?? Ak ano tak aj moje je hybridne...Teda aspom tak hovoril BH...:D Verim mu..V kazdom pripade je octavia II velmi spoko auto....len ju treba "Nadupat vytaminama...":D Rozmyslam nad prerabkou na 260HP vedel by mi nekto o tom neco povedat...ako ci to zvladaju seriove ojnice...a tak...:D A este by som sa chcel spytat na jazdecke vlastnosti Octavie II podotykam ne RS na rozmere pneu 225 x 40 ZR18, lebo pocul som ze sa jej zhorsia vlastnosti...a 17palcove kola su na octaviu primale...:D dakujem za odpovede..
Uživatelský avatar
fabiátor
Moderátor
Příspěvky: 1259
Registrován: 23 led 2006, 14:59
Bydliště: Střední Čechy a Šumava

Příspěvek od fabiátor »

Vasko píše: ako si dosiahol taký vysoký točivý moment
Me se neptej. Upravoval Risa z Dieselpoweru. Kazdopadne tlacim vic nez ty :-)
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

fabiátor : třeba ti to pomůže - 240mm spojka s HDS57 obloženou lamelou z Renovaku bez problémů pobere 207PS/486Nm (měřeno na šestku, na O1 ASZ)
Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Aktivista
Příspěvky: 3307
Registrován: 18 zář 2007, 08:17
Bydliště: Žilina

Příspěvek od subz3ro_tdi »

fabiátor píše:
Vasko píše: ako si dosiahol taký vysoký točivý moment
Me se neptej. Upravoval Risa z Dieselpoweru. Kazdopadne tlacim vic nez ty :-)
BH zamerne nerobi velke krutaky, nie ze by to nevedel ale proste to nerobi...
Ked-tak si treba skusit povedat... vsak si platiaci zakaznik :-) Ale myslim ze BH vie co robi a priebeh bude horsi ako s trochu mensim krutakom...
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Vasko
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17 lis 2010, 21:00

Příspěvek od Vasko »

subz3ro_tdi píše:
fabiátor píše:
Vasko píše: ako si dosiahol taký vysoký točivý moment
Me se neptej. Upravoval Risa z Dieselpoweru. Kazdopadne tlacim vic nez ty :-)
BH zamerne nerobi velke krutaky, nie ze by to nevedel ale proste to nerobi...
Ked-tak si treba skusit povedat... vsak si platiaci zakaznik :-) Ale myslim ze BH vie co robi a priebeh bude horsi ako s trochu mensim krutakom...


Ja tiez myslim ze vie co robi....:D kazdopadne som spoko...skoda ze mam predohrab..:(
Vasko
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17 lis 2010, 21:00

Příspěvek od Vasko »

fabiátor píše:
Vasko píše: ako si dosiahol taký vysoký točivý moment
Me se neptej. Upravoval Risa z Dieselpoweru. Kazdopadne tlacim vic nez ty :-)
Mohli by sme ist desi porovnat.....:D
Nie je ohen bez dymu:D
Uživatelský avatar
fabiátor
Moderátor
Příspěvky: 1259
Registrován: 23 led 2006, 14:59
Bydliště: Střední Čechy a Šumava

Příspěvek od fabiátor »

Nevim proc do toho tahate ty reci o BH. Vasko psal v jednom z predchozich prispevku, ze tlaci 1,6baru a ptal se kolik to tlaci u me. Na to jsem odpovidal.

Pokud jde o hodnoty a prubeh u meho auta, je to vysledek se kterym jsem spokojen. Risa mi nabizel ze kroutak stahne dolu s dodatkem, ze kdyz se svezu s tim jak to nastavil, tak uz to stejne nebudu chtit stahnout a mel pravdu.
Uživatelský avatar
JasteR
Aktivista
Příspěvky: 3295
Registrován: 30 srp 2006, 18:12

Příspěvek od JasteR »

pekny prubeh, kroutak jeste neni takovy brutal ale na seriovy dvouhmotak je to velky zaber..

..:: Octavia vRS TDI - 210HP @ 476Nm NA PRODEJ !!!
..:: Leon Cupra4 TDI - 270HP @ 580Nm

Obrázek
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Příspěvek od BH motor »

Vasil, 1. mas tam mensie turbo ako ten clovek co to tu pise. 2. mas len predokolku a chalan ma 4x4 ak sa nemylim. 3. mas o skoro 20 ps navyse a pri 4200 otackach... Neviem co sa ti nezda. a tlacis 1,6 baru... Sustavne nespokojny clovek (noteeth) ... Myslim ze by si nepreniesol ten krutak ani na cestu... A spojka uz aj pri tychto hodnotach je hodne za dorazom prevadzkovych hodnot na co je vlastne stavana. A zabudol si dodat ze tvoj spodok motora ma 260000km
MAHA 4x4 LPS 3000
AUDI RS4 2,7 biturbo
SQ7
jedno prekvapko čoskoro
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

a pořád je to málo (rofl)
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Příspěvek od BH motor »

fabiátor píše:Nevim proc do toho tahate ty reci o BH. Vasko psal v jednom z predchozich prispevku, ze tlaci 1,6baru a ptal se kolik to tlaci u me. Na to jsem odpovidal.

Pokud jde o hodnoty a prubeh u meho auta, je to vysledek se kterym jsem spokojen. Risa mi nabizel ze kroutak stahne dolu s dodatkem, ze kdyz se svezu s tim jak to nastavil, tak uz to stejne nebudu chtit stahnout a mel pravdu.
preto do toho tahaju mna , lebo tu oktavku od vasila som robil ja.... to je pochopitelne.... Aj ked je to v tvojom prispevku a ty ma dajak nemusis. sorry za (offtopic) ale dovolil som si zareagovat
MAHA 4x4 LPS 3000
AUDI RS4 2,7 biturbo
SQ7
jedno prekvapko čoskoro
Uživatelský avatar
fabiátor
Moderátor
Příspěvky: 1259
Registrován: 23 led 2006, 14:59
Bydliště: Střední Čechy a Šumava

Příspěvek od fabiátor »

Brano pokud vychazis z te dnes jiz historicke epizody v jednom ze zdejsich vlaken, tak tu jsem davno hodil za hlavu a verim, ze ty rovnez ;) Cili vzajemnou antipatii urcite dal pestovat netreba, pokud budes souhlasit :-)

No a co se tyce soucasne diskuse ve vlakne o mem aute, chvili pote co jsem napsal posledni prispevek a znovu jsem cetl dalsi reakce, jsem tu komunikaci pochopil, ale vis jak to chodi ... Uz jsem to napsal, tak jsem to nechal lezet ...
Uživatelský avatar
BH motor
Aktivista
Příspěvky: 2368
Registrován: 28 led 2007, 18:17
Bydliště: turany

Příspěvek od BH motor »

jo pane. chapem a som rad ze je to takto :)
MAHA 4x4 LPS 3000
AUDI RS4 2,7 biturbo
SQ7
jedno prekvapko čoskoro
Uživatelský avatar
fabiátor
Moderátor
Příspěvky: 1259
Registrován: 23 led 2006, 14:59
Bydliště: Střední Čechy a Šumava

Příspěvek od fabiátor »

Mezi tim co jsem nepsal, tam sla Sachs Race spojka se zesilenym pritlakem a 2hm setrvak 240mm

Pribeh pokracuje ...
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=154466
Odpovědět

Zpět na „Výsledky Vašeho měření - Grafy“