Výměna budíků passat

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
P.TAZZ
Aktivista
Příspěvky: 1224
Registrován: 06 bře 2006, 17:16
Bydliště: Kladensko

Výměna budíků passat

Příspěvek od P.TAZZ »

Čauves.
Chci se zeptat,jestli mi někdo můžete zjistit jestli pujdou budíky 3B0 919 861 JX napasovat do Passat B5 r..v. 10/96.
Akorát je mi divný že v 96 byl B5,asi je model 97 nebo nevim? Mam v tom nějakej zmatek.
Díky
mvolesko
Aktivista
Příspěvky: 1093
Registrován: 23 led 2006, 20:25
Bydliště: Praha-Zapad

Re: Výměna budíků passat

Příspěvek od mvolesko »

P.TAZZ píše:Čauves.
Chci se zeptat,jestli mi někdo můžete zjistit jestli pujdou budíky 3B0 919 861 JX napasovat do Passat B5 r..v. 10/96.
Akorát je mi divný že v 96 byl B5,asi je model 97 nebo nevim? Mam v tom nějakej zmatek.
Díky
no jestli je to B5 a je bez CANu coz model 97 je tak pujdou
TDI 4x4 90Hp --> 2++Hp
Obrázek
Uživatelský avatar
P.TAZZ
Aktivista
Příspěvky: 1224
Registrován: 06 bře 2006, 17:16
Bydliště: Kladensko

Příspěvek od P.TAZZ »

Tak ju díkes,vo vejkend se do toho asi pustim. ;)
Uživatelský avatar
P.TAZZ
Aktivista
Příspěvky: 1224
Registrován: 06 bře 2006, 17:16
Bydliště: Kladensko

Příspěvek od P.TAZZ »

Ještě se zeptam.Jak je to s klíčema,který jsou přispůsobený na to stávající imo? Pujdou přispůsobit na ty jiný budíky nebo nee? :? :roll:
mvolesko
Aktivista
Příspěvky: 1093
Registrován: 23 led 2006, 20:25
Bydliště: Praha-Zapad

Příspěvek od mvolesko »

P.TAZZ píše:Ještě se zeptam.Jak je to s klíčema,který jsou přispůsobený na to stávající imo? Pujdou přispůsobit na ty jiný budíky nebo nee? :? :roll:
pujdou ale musis mit stejnou vezi immo jako v aute a hlavne musis znat login tech novejch budiku ( a pokud si to rozvrtas a nebudes znat ani login tech starech tak ti to pak nepojede vubec :) )
TDI 4x4 90Hp --> 2++Hp
Obrázek
dimec

Příspěvek od dimec »

P.TAZZ píše:Ještě se zeptam.Jak je to s klíčema,který jsou přispůsobený na to stávající imo? Pujdou přispůsobit na ty jiný budíky nebo nee? :? :roll:
Pokud tam mas immo 2 ve starych i v novych tak to pujde.Pokud by byl immo 3 tak nove transpondenty do klicu.U 3 generace jdou prizpusobit jen jednou a chipy z 2 gen neprizpusobis ke 3.
Uživatelský avatar
P.TAZZ
Aktivista
Příspěvky: 1224
Registrován: 06 bře 2006, 17:16
Bydliště: Kladensko

Příspěvek od P.TAZZ »

No jak sem psal tak ten pašoun je 96,což by mělo bejt imo 2 a podle mvoleska by tam měli pasovat i ty budiky co sem psal tak by teda neměl bejt problem, jo a pin od ima by měl bejt k oboum takže by problem bejt neměl ne?
Když už by to nešlo tak by měli jít aspoň ty stávající zpátky?! :roll:
dimec

Příspěvek od dimec »

P.TAZZ píše:No jak sem psal tak ten pašoun je 96,což by mělo bejt imo 2 a podle mvoleska by tam měli pasovat i ty budiky co sem psal tak by teda neměl bejt problem, jo a pin od ima by měl bejt k oboum takže by problem bejt neměl ne?
Když už by to nešlo tak by měli jít aspoň ty stávající zpátky?! :roll:
to jo.... ja to zlousel taky nekolikrat az se mi to podarilo doladit ale ja jsem daval budiky do immo 2 z immo3.a jeste k tomu jsou ty nove s can,a stare bez.Ale uz to jede :D
Uživatelský avatar
P.TAZZ
Aktivista
Příspěvky: 1224
Registrován: 06 bře 2006, 17:16
Bydliště: Kladensko

Příspěvek od P.TAZZ »

No doufam že to pomaže,dam vědět jak to dopadlo. ;)
mar.se
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 14 črc 2014, 16:36

Re: Výměna budíků passat

Příspěvek od mar.se »

Ahoj, na B5.5 jsem si vyměnil budíky bez PC za polodot. Na budících vyskakuje chyba komunikace s jednotkami stahování zadních dveří, mám vzadu švihadla. Kde to mám špatně nakódované?
cacinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 796
Registrován: 27 led 2010, 12:32

Re: Výměna budíků passat

Příspěvek od cacinek »

Gateway
mar.se
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 14 črc 2014, 16:36

Re: Výměna budíků passat

Příspěvek od mar.se »

Kódování gateway původní bylo 0006, v nových budících bylo rovněž 0006. Takže zkusím znova překódovat.
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“